Sayfa 20/26 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
Arama sonucu : 206 madde; 153 - 160 arası.

Konu: UMPAS - Umpaş Holding

1. 0,59 ben vedalaştım. İşbank net alıcı. Alanda çok kazansın. Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    0,59 ben vedalaştım. İşbank net alıcı. Alanda çok kazansın. Ytd.
    Genel Kurula kadar 04.11.2018 tarihine kadar beklesen iyiydi.
    Karıncanın 1 Yılda Biriktirdiğini Deve 1 Avuçta Yermiş.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Olamaz. Tavsiyede Bulunmak Bizim Haddimiz Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by HİSSEMATİK Yazıyı Oku
    Genel Kurula kadar 04.11.2018 tarihine kadar beklesen iyiydi.
    Genelde uzun vadeli düşünürüm, fakat çok kısa sürede %50 yapınca vedalaştım. Sizin içinde hayırlısı olsun. İnşallah yukarı gidiş devam eder.ytd.

4. hıssede fıyat 0.78 ıken 0.73 satış gırıyorum almıyorlar..ben satış yazmadığım gun fıyat gene yukselıyor..genel kurula kadar kendı lotlarıyla fıyatı tutup güya yatırımcı kandırıyorlar...umarım genel kurulda onaylanmazda topunuz gıdersınız..hıssenın bu kafadakı yonetımle kurtuluşu yok gıbi..hısseden yıyıp içip geçiniyorlar...

UMPAS Konsolide 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -43012951

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Batmış resmen .bune zarar yuh olsun.

***UMPAS*** UMPAŞ HOLDİNG A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

***UMPAS*** UMPAŞ HOLDİNG A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi 2018 Yılı Genel Kurul
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    Düzeltme Nedeni Genel Kurul Tarih Değişikliği

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2018
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2018
    Karar Tarihi 30.04.2019
    Genel Kurul Tarihi 25.05.2019
    Genel Kurul Saati 11:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 24.05.2019
    Ülke Türkiye
    Şehir UŞAK
    İlçe UŞAK MERKEZ
    Adres Organize Sanayi Bölgesi, 103 Cadde No: 130 UŞAK

Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve toplantı başkanlığının oluşturulması.
    2 - 2018 yılı Yönetim kurulunca hazırlanan yıllık faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi.
    3 - 2018 yılı Bağımsız Denetçi raporlarının okunması.
    4 - 2018 yılı Finansal tabloların okunması, müzakeresi ve tasdiki.
    5 - 2018 yılı hesap dönemi faaliyet ve işlemlerine ilişkin Yönetim kurulu üyelerinin ibrası.
    6 - Denetçinin seçimi.
    7 - 2018 faaliyet yıllında yapılan bağış ve yardımlar konusunda Genel Kurul'a bilgi verilmesi ve 2019 yılı bağış sınırına ilişkin Yönetim Kurulu kararının onaya sunulması.
    8 - SPK düzenlemeleri çerçevesinde şirket tarafından 3. kişiler lehine verilmiş olan teminat,rehin,ipotek ve elde etmiş oldukları gelir ve menfaatl hususunda bilgi verilmesi.
    9 - Yönetim kurulu üyesi Ali Çanak ın azline ve yerine Nurettin ÖZKAN ın görevlendirilmesinin onaya sunulması.
    10 - 10. Kapanış.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Yoktur

Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 2018 genel kurul ilan gündem.pdf - İlan Metni
    EK: 2 2018 genel kurul vekalet.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı

Ek Açıklamalar
    Şirketimizin 2018 yılı faaliyetlerinin görüşüleceği 2018 faaliyet yıllı Olağan Genel Kurul Toplantısı 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 11:00 ‘de İzmir -Uşak Karayolu üzerindeki SERANOVA SERAMİK San. Ve Tic. A.Ş.' nin Organize Sanayi Bölgesi, 103 Cadde No: 130 UŞAK adresindeki toplantı salonunda yapılacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/759431

BIST

(30/04/2019 - 16:06:55)

***UMPAS* *YUNSA* *PETKM* *NIBAS*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

***UMPAS******YUNSA******PETKM******NIBAS*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu )

Özet Bilgi DÖNÜŞÜM
    İlgili Şirketler NIBAS, PETKM, UMPAS, YUNSA

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı **
    NIBAS 1 NIGBAS NIGDE BETON SANAYI VE TICARET A.S. E ALI ÜTEBAY 164.813,000
    NIBAS 2 NIGBAS NIGDE BETON SANAYI VE TICARET A.S. E MITHAT UÇARKUS 31.659,000
    NIBAS 3 NIGBAS NIGDE BETON SANAYI VE TICARET A.S. E ORHAN CERTEL 105.443,000
    PETKM 4 PETKIM PETROKIMYA HOLDING A.S. E SEVGI BORA 1.584,000
    UMPAS 5 UMPAS HOLDING A.S E MURAT ÖZMEN 2.520,000
    YUNSA 6 YÜNSA YÜNLÜ SANAYI VE TICARET A.S. E ISHAK PAZ 760,000

(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır. (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/787841

BIST

(18/09/2019 - 17:10:08)

Sayfa 20/26 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •