Sayfa 36/322 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2570 madde; 281 - 288 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    hocam nerden almıştınız bu prim rakamlarını? saygılar

yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptan almistim hocam benden de size saygılar .
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

2. Bir gün bu hissenin iyi olacagına inaniyorum bakalım ne zaman yatırım tavsiyesi degildir...

3.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Bir gün bu hissenin iyi olacagına inaniyorum bakalım ne zaman yatırım tavsiyesi degildir...
    t.yapıcıya helal olsun demekten başka yapacak birşey yok. şu ortamda bile vuruyor kafasına kafasına.

4.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    t.yapıcıya helal olsun demekten başka yapacak birşey yok. şu ortamda bile vuruyor kafasına kafasına.

Her gün credit suisse baskıliyor kağıdı ama ben inaniyorum 6 ayliktan sonra kagidi artik piyasa fark edicek temettu fonlari falan bana gore sermaye kadar veya ustu kar bekliyorum ve hedef iyat beklentim de cift haneler yatırım tavsiyesi degildir. .

5.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Her gün credit suisse baskıliyor kağıdı ama ben inaniyorum 6 ayliktan sonra kagidi artik piyasa fark edicek temettu fonlari falan bana gore sermaye kadar veya ustu kar bekliyorum ve hedef iyat beklentim de cift haneler yatırım tavsiyesi degildir. .
    benim de kar beklentim o civarda ama hisse fiyatında o kadar iyimser değilim açıkçası. 6.5 - 8 arası kalacağını düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    benim de kar beklentim o civarda ama hisse fiyatında o kadar iyimser değilim açıkçası. 6.5 - 8 arası kalacağını düşünüyorum.

Rahat ol hocam mal topladilar kac aydir boyle biktira biktira bana gore buyuk eskiden 1.5 den baslayip 4 e gittigi gibi bi hareket bekliyorum.Yatirim tavsieysi degildir kesinlikle...bakalim tahmin tabi bunlar :/

7.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Rahat ol hocam mal topladilar kac aydir boyle biktira biktira bana gore buyuk eskiden 1.5 den baslayip 4 e gittigi gibi bi hareket bekliyorum.Yatirim tavsieysi degildir kesinlikle...bakalim tahmin tabi bunlar :/
    ben zaten kademeli alım satım yaptığım için rahatım hocam düşse de sevinirim çıksa da. hisse başı 1 liranın üstünde bir temettü gelirse seneye, dediğiniz rakamları görme ihtimalimiz de vardır tabi faizlerin ne kadar düşeceğine de bağlı olarak.

8.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    ben zaten kademeli alım satım yaptığım için rahatım hocam düşse de sevinirim çıksa da. hisse başı 1 liranın üstünde bir temettü gelirse seneye, dediğiniz rakamları görme ihtimalimiz de vardır tabi faizlerin ne kadar düşeceğine de bağlı olarak.

Keyifler nasıl bugün yüzde 5e yakın yukselisteyiz .cok sukur..

Sayfa 36/322 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •