Special Days Image
Sayfa 737/851 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 6808 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Tesekkurler hepimiz icin hayirlisi olur insallah.

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    önemli zirveleri 17,5 20,00 ve 25,00 tl olarak görünüyor bana....her ne kadar 28 ,00 zirvesi de varsa da ben oranın beklenmemesi gerektiğini düşünüyorum...söylediğim zirveleri iyi tahlil edip iyi bir karar vermek gerekiyor....her ne kadar karar vericiler tahta yapıcılar ise vede istedikleri yerlere de çıkarabilecek iseler de bence makul olmakta ben fayda görüyorum...sonuçta borsada fırsatlar bitmez...

tabi bunları kendi düşünce ve tecrübelerime göre söylüyorum..siz yine de kendiniz iyi düşünüp kendi kararınızı veriniz..
    07,06,2019 tarihinde bu yorumu yapmış idim...yine de karar sizindir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Tavuk firmalarinin önündeki en büyük engel fiyat baskisi yapan hukumet. Yoksa her fiyattan satin alan bir tuketici kitlesi var.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fason ücretlerine tüm entegreler pesin sıra zam yapiyor. Olumlu. Net kar gormeseler 1 kuruş yapmazlar. Eylulde tekrar zam sozu var.

5.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Tavuk firmalarinin önündeki en büyük engel fiyat baskisi yapan hukumet. Yoksa her fiyattan satin alan bir tuketici kitlesi var.

ülkemizdeki diğer alternatif balık eti ve kırmızı et fiyatları gerçekten de uçmuş..en ucuzu yine tavuk etidir...bu ekonomik krizde de vatandaş tavuk eti tüketmeyecek de ne tüketecek...dolayısı ile talebin sürekli canlı olması gerekiyor bu şartlarda...bu yıl tavuk şirketleri bence iyi kazanacak..sonraki sene ise biraz şüpheli....

özel de ise banvit hissesi olası iyi bilançoyu en iyi şekilde değerlendirmek isteyecektir..ky nın buna göre alacağı ve satacağı yeri iyi belirlemesi gerekiyor...

ben tüm banvit yatırımcısına başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Boş boş yazılara başlamışlar yine... Bu birleşme ne getirir ne götürür hiç bir yorum yok... Anca fiyat tahmini at ortada sonra ben demiştim. Düşerken de birşeyler denildi ama söylenenler tutmadı. Kaç senedir 20 ortalama ile bekliyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    Boş boş yazılara başlamışlar yine... Bu birleşme ne getirir ne götürür hiç bir yorum yok... Anca fiyat tahmini at ortada sonra ben demiştim. Düşerken de birşeyler denildi ama söylenenler tutmadı. Kaç senedir 20 ortalama ile bekliyoruz.
    kardeş bu söylediklerimiz boş görüyorsan bende bazı dolu yorumları da sen yap da millet bilgi ve tecrübelerinden faydalansın...bizim elimizden ancak bu geliyor...birleşme konusundan ise haberim yoktur...bunu elinde hisse olanların açıp detaylı konuşmaları gerekiyor....

8.  Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    Boş boş yazılara başlamışlar yine... Bu birleşme ne getirir ne götürür hiç bir yorum yok... Anca fiyat tahmini at ortada sonra ben demiştim. Düşerken de birşeyler denildi ama söylenenler tutmadı. Kaç senedir 20 ortalama ile bekliyoruz.
    Kesinlikle katılıyorum

Sayfa 737/851 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •