Sayfa 427/842 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon
Arama sonucu : 6736 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Benden pas son kalan lotlarımı bugün verdim sembolik 1 lot bıraktım size bol kazançlar 50-60 bandına gelirse fullerim onuda söyleyeyim açık söyleyeyim
    Hayaller somali gercekler paris olmus

2.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Ben şirketi inceledim mesleğim açısından nereye nasıl bakacağımı da biliyorum. Geriye dönüp baktığım da her zaman heyecanlanıyorum. Nasıl diye düşünüyorum ve tek cevabım şu oluyor; Temeli sağlam dahi olsa şirketler bazen amatörce yönetilmelerinin cezasını çekiyor ve çektiriyor. Biz amatörlüğün cezasını yine amatörce düşünerek çekiyoruz. Ya tutarsa ne var beklenti?
    Bedelsiz
    Normal pazara geçme isteği
    İştiraklerin Halka arzı
    Arazi satışı
    Yeni ortaklık mevzu
    Temettü
    Beni bunların arasında en çok temettü ilgilendiriyor. O da hisseye derinlik kazandırmadan mümkün değil. Haliyle önce bedelsiz sonra düzenli temettü. Bir arkadaş demişti; Ben temettüye ilgilenmem önemli olan şirketin büyümesi. Kısa süre önce bir baktım hisselerini boşaltmış. Şimdide çıkmış geri dönüşü için fiyat aralığı belirliyor. Bu nasıl olacak öyleyse. Büyüyen şirketin hissesi niçin satılıyor? Geri alınacaksa niçin çok komik fiyatlar bekleniyor? deli sorular işte hepside amatörce...(Not: Örnek verilen kişi bu topikte değil yanlış anlaşılmasın)
    Sirketi incelediyseniz kurulusundan bugune ne kadar buyudugunu ve artik kalibina bu sermaye ile sigmadigini anlarsiniz adi ustunde hikayeyi al gercegi sat borsada hikaye isler arkadasim bunu sayisiz sirketlerde gormussunuzdur daha once yazmistim hisse belirli bir rakama ulastikdan sonra ne hikayeler dolasir ortalikda diye isbank durumu son ornegi

3.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    Sirketi incelediyseniz kurulusundan bugune ne kadar buyudugunu ve artik kalibina bu sermaye ile sigmadigini anlarsiniz adi ustunde hikayeyi al gercegi sat borsada hikaye isler arkadasim bunu sayisiz sirketlerde gormussunuzdur daha once yazmistim hisse belirli bir rakama ulastikdan sonra ne hikayeler dolasir ortalikda diye isbank durumu son ornegi
    Once hisse sahipleri ikna olucak yukselise sonra anlayanlar anlamayanlara anlaticak surec bu sekilde isliyor

Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    Once hisse sahipleri ikna olucak yukselise sonra anlayanlar anlamayanlara anlaticak surec bu sekilde isliyor
    Ruh olmayınca nasıl olacak o iş?

Koca seans 3 lot hacim

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Koca seans 3 lot hacim
    Sevgili cok herseyin zamani var

7. Yawww arkadaslar soyle bi dusunun bu sirket kooperatif tarzi bi yapılanmayla kurulmus. Ve bays büyümüş.
    Gercek bi sahibi yok.ceo ve olusturulan bir yonetim beli bir adet hisseyi kiralayarak yada toplayarak yonetim olusturulmus.
    Devlet de herhangi yanlis isler olmamas icin Borsa ya soktu seffaf olsun ve kontrolde tutayim die
    Ortaklar yurt dışındaydı geneli bikac bedelliyle katilmalarini engelledi ve ortaklarin cogu ya rahmetli yada miras kaldi yada kayboldu gitti.
    Borsaya girince isbir kasitli olarak 5.5 yil civari 100 lu fiatlarda tutularak
    Kagidin geleceginin muthis oldugunu bilen spek yada yoneticiler yada her ikisi bu surecte piyasada dolanan ve miras yoluyla satilan hisseleri topladi.
    Bi 4-5 yil sonunda altin vurusu yapmak
    Koseyi donmek icin yani onlar sirketin durumunu biliyo dumen ellerinde herturlu sirkette ortaklik satis bedellsiz v.b seylere karar verecek kisiler.
    Yeterli adet hisseyi topladilarki hisse 100 lerden kalkis yapti
    Bundan sonra haber bedelsiz tarzi şeyler yaparak hisseyi hedef fiat 4 -5 binler e goturecekler.5 yil toplamanin mukafati
    Ondan sonrada hisseler ya yabancıla
    Ra satilir.yada sirket parca parca satilir
    Herkes yoluna gider

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    Hepsine eyvallah. İtiraz eden yok ki. Biz aynı dili konuşuyoruz sanırım. Niçin anlaşamıyoruz? Piyasa kuralları bakkal sermayesiyle Holdig yönet demiyor. İştiraklerimizin ödenmiş sermayesi bizi yüze katlıyor. Biz hala mütavazi bir bakkal sermayesiyle iş çeviriyoruz. 3 totla tavan beş lotla taban yiyorsun. Bu gün ben hisselerimi satsam 300 altı olur. Büyüyor lakin içine büyüyor sanki. Bu manipülasyona açık her şeye gebe. Yarın üç beş dönem ciddi zarar açıklasın öz sermayesi eksiye bile düşebilir. Türkiye krizler ülkesi. Şirketinde bildiğim kadarıyla finansal borcu da var. Ben sizin yazınızı alıntı yaptım çünkü siz hisseyle ilgili inceleme yaptınız mı diye sormuştunuz. Yoksa polemik konusu yapmak istemiyorum. Sizin görüşlerinize sonsuz saygı duyuyorum. Bu da benim düşüncelerim. YTD. değildir asla!

Sayfa 427/842 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •