Special Days Image
Sayfa 74/601 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 585 - 592 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Yorumsuz...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku

Yorumsuz...
    O çanağı 5.20 den katlaması temennimiz Ama gübredeki gibi bıçkın bir delikanlı yok buranın şoförü huysuz bir ihtiyar modunda..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

3. Ben onun...
     Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    O çanağı 5.20 den katlaması temennimiz Ama gübredeki gibi bıçkın bir delikanlı yok buranın şoförü huysuz bir ihtiyar modunda..

Geldik, gidiyoruz..
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku

Geldik, gidiyoruz..
    Farkındayım ... Daha önce 2.70 den aldığımda da hoşgeldin fiyatlaması yiyip 2.30 ları görmüştük.. Dünkü alımla maliyeti biraz daha yukarı çekmiş oldum...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. Aylık da dolar bazlı grafik,

6. 5 mayıs 2011 (9 yıl) önce 4.90 Fiyatla aldığım AKSEN Daha nekadar bekleticeksin.Hiç kimse burada Akseni Övmesin durum ortada.
    Yıllardır Ne bir temettü ne bir sermaye artışı bedelli, bedelsiz.Burada kötü yönetim değil hırsız yönetim yada patron var.

7.  Alıntı Originally Posted by SGEZER Yazıyı Oku
    5 mayıs 2011 (9 yıl) önce 4.90 Fiyatla aldığım AKSEN Daha nekadar bekleticeksin.Hiç kimse burada Akseni Övmesin durum ortada.
    Yıllardır Ne bir temettü ne bir sermaye artışı bedelli, bedelsiz.Burada kötü yönetim değil hırsız yönetim yada patron var.
    9 yıldır sağladığıniza göre beklentiniz hala var demektir! Gerçekten hırsız olduklarini düşünüyor olsanız çoktan satmış olmamış gerekmez miydi? Mesajınız aşırı paradoksal geldi...

8.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    9 yıldır sağladığıniza göre beklentiniz hala var demektir! Gerçekten hırsız olduklarini düşünüyor olsanız çoktan satmış olmamış gerekmez miydi? Mesajınız aşırı paradoksal geldi...
    Sn Savar Benimkisi beklenti değil.Zararına mal satamamak.
    Yıllar önce birkaç hisseye devlet el koydu.Bile bile zararına satmadım Hesaplrımdan silindiğini gördüm.
    Birgün buda hesaptan silinirse sasırmam.

Sayfa 74/601 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •