Sayfa 901/1003 İlkİlk ... 4018018518918999009019029039119511001 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Kk sgk müdürü iyide hükümet kimin yine muhafazakar kesimin zaten sizin zihniyet sıçtı ülkeye hala sıçan sizingibi yobazlar adam diyor ya yapamıyoruz yaptırmıyorlar kemküm ediyor sorumlu sgk müdürümü oldu bok atacaksınız ya başka ne var eski Türkiye çöpmüş su yokmuş elinizde topu topu 3 tane video var başka ben senin o taptığın şahsın dün evet diyip yarın hayır dediği binlerce video yayınlarım kaldıki sizin güruha ait milyonlarca yalan dolan inkar videoları var onu geçtim 25 yıl önce her şey vardıda onlarda vermediler mi yaladığın adamın sarayında ki teknolojiyi sen 100 yıl sonra göremeyeceksin ondan haberin varmı hala yalıyor töbe yaa
    Ben kimseye tapmam dar kafalı yobaz falan da değilim gayet çağdaş yaşayan entellektüel birikimi olan biriyim ama muhalif değilim

2.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Vay be 10.000 dolar mı... Sen içmişsin be dostum... Tl değil, birde dolar diyon... 10.000 x 6.74= 67400 tl
    Asgari ücret 2300 tl, 2300x12= 27600 tl..
    Ülkenin 100 de 70 i asgari ücretle çalışıyor..
    Vatandaş göremiyor bu dolarları, gören varmı arkadaşlar. Kağıt üstünde sallamak çok çok kolay. Bu zaten akape nin ustalık alanı
    ben demiyorum Tüik diyor 9783 dolar diye

3.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    markete giremedim maskesiz 4 lira dedi eczane 2 tene aldım
    8 eczane gezdim 1 eczanede buldum

50 li paket 400 tl

Almadım

Kar maskesi ile markete girdim

Adamlar korktu
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

4.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    Ben kimseye tapmam dar kafalı yobaz falan da değilim gayet çağdaş yaşayan entellektüel birikimi olan biriyim ama muhalif değilim

Ekonomi eğitiminiz var mı

Ne öğretmenisiniz

5.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=-gSaMG1uN2M
    devraldığımızdaki Türkiye izleyin izletin
    Bu olayın cılkını çıkardınız... İşin gerçeği tabii ki bu değil. Bu çöp dağlarının olduğu zamanlarda işçiler grev yapmış 15 gün... Çöpleri toplamamışlar... Demokrasi varmış. Şimdi varmı yapabilecek bunu. İnsanlar grev yapmasına rağmen işinden atılmamış. Şimdikiler zaten taşeron. Yasal hakları bile yok. O yıllarda benim yaşadığım şehirde böyle çöp dağları görmedim. Sizinkiler klasik bir şekilde karalamaya devam ediyor.
    Ayrıca geçmişte hata yapanlar geçmişte kaldı. Onlar cezasını aldı. Ama onların beceriksizlik ve dürüstlüğünden dolayı meydan böyle bir zihniyete kaldı. Şimdi ki belediye başkanları akp nin her türlü engeline rağmen mükemmel çalışıyor. İnsanlar bu yalan dolan resimleri artık kaale almıyor

6. TÜİK in müdürünü atıp Berat ın arkadaşını müdür yaptılar

Okullarda da kimlerin müdür olduğu belli

Haa anladım en tehlikelisi zamanında fetullahcılar yapmıştı içki içip namaz kılmayıp ama hocalarına tapanlar yani

Yav arkadaş ben şunu anlamıyorum hırsıza hırsız diyeceksin ben makama saygılıyım şöyle anlatayım belki daha iyi anlarsın or çocuğu apo cb olsa ben ona küfür ederim şahsına makamına değil onun cb olmadı or çocuğu olduğu gerçeğini değiştirmez

Dünyanın bugünkü durumunda
    Pazartesi bist 100
    artı mı?
    eksi mi?
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 901/1003 İlkİlk ... 4018018518918999009019029039119511001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •