Sayfa 769/924 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    10.00 stop ile devam. herkesin sattığı yerde girmişiz sanırım.

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
    Zaman geçer.

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Haftalık kapanışı güzel oldu. full+full ledim depoyu inşallah yakın zamanda güzel haberleri aliriz artik.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Bir hisseyi toplayip fizana götürebilirsin ama satamadiktan sonra alici gelmedikten sonra bir kiymeti yok....gubrf de yasanan durum bu....ederi 5-6 tl ama hisse 30 tl ye dayanmis...bilanco okumasini bilen gercek yatirimci durumu görüyor....altin madeni hikayesi iyi bir hikaye idi ama onu bile fazlasiyla fiyatladi....ortada fabrika yok izinler yok cikan altin yok ama gubrf kozaa yi gecti....bu sekilde spek kendi calip kendi oynar....satmasi icin dusurmesi gerekiyor yatirimci gelmesini istiyorsa...daha yukari cekersede sirketin sahibi olur tek kale mac yapar....

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bir hisseyi toplayip fizana götürebilirsin ama satamadiktan sonra alici gelmedikten sonra bir kiymeti yok....gubrf de yasanan durum bu....ederi 5-6 tl ama hisse 30 tl ye dayanmis...bilanco okumasini bilen gercek yatirimci durumu görüyor....altin madeni hikayesi iyi bir hikaye idi ama onu bile fazlasiyla fiyatladi....ortada fabrika yok izinler yok cikan altin yok ama gubrf kozaa yi gecti....bu sekilde spek kendi calip kendi oynar....satmasi icin dusurmesi gerekiyor yatirimci gelmesini istiyorsa...daha yukari cekersede sirketin sahibi olur tek kale mac yapar....
    Senin yorumunu okuduktan sonra bilançoya baktım biraz, çok sıkıntılı görünmüyor. Bilançoda seni rahatsız eden şey nedir acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by HobimBorsa Yazıyı Oku
    Senin yorumunu okuduktan sonra bilançoya baktım biraz, çok sıkıntılı görünmüyor. Bilançoda seni rahatsız eden şey nedir acaba?

Borclari....bilanco ederi bu fiyatlar degil genel olarak..

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Borclari....bilanco ederi bu fiyatlar degil genel olarak..
    Ederi bu değil, doğru. Hisselerin çoğu böyle şu anda. Ama, borsada beklenti alınır biliyorsun.

7.  Alıntı Originally Posted by HobimBorsa Yazıyı Oku
    Ederi bu değil, doğru. Hisselerin çoğu böyle şu anda. Ama, borsada beklenti alınır biliyorsun.

Daha ne alinacak 2 tl den 30 tl olmus hala beklenti mi var....altin cikaran hisse bukadar artmiyor...

8.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Daha ne alinacak 2 tl den 30 tl olmus hala beklenti mi var....altin cikaran hisse bukadar artmiyor...
    Haklısın. Bir kaç gündür çok garip hareketleri var. Tekin bulmadım, zararına çıktım.

Sayfa 769/924 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •