Sayfa 976/1001 İlkİlk ... 476876926966974975976977978986 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,801 - 7,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Crashontheway Yazıyı Oku
    Bu ülkede demiryollarının tabutuna çiviyi çakan meşhur uyduruk aforizmasıyla (Demiryolları komünist rejimlerin ulaşım şeklidir) özaldır. Kendisi en büyük kötülüğü yapmıştır, ondan sonra da hayır gelmedi zati.
    Marshall yardımının ön şartlarından biri TR'deki ulaşım altyapısının demiryolundan karayoluna çevrilmesi idi !
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,612
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı : Bugün yeni kararlar açıklanacak
    15 gün sokağa çıkma yasağı getirmek tek çare,yoksa bunun önüne geçilmez,biraz ekonomi yıpranır o kadar,hiç olmazsa tam can çekişmeden iyidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,612
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Marshall yardımının ön şartlarından biri TR'deki ulaşım altyapısının demiryolundan karayoluna çevrilmesi idi !
    Zaten Atatürkten sonra hep geçmişteki mokoko şekil yönetimlerin yüzünden bu hale geldik.

Alıntı Originally Posted by Crashontheway Yazıyı Oku
    Bu ülkede demiryollarının tabutuna çiviyi çakan meşhur uyduruk aforizmasıyla (Demiryolları komünist rejimlerin ulaşım biçimidir) özaldır. Kendisi en büyük kötülüğü yapmıştır, ondan sonra da hayır gelmedi zati.
    Menderestir...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bir şekilde Çin'e çok ama çok ağır yaptırımlar uygulanmalıdır, AMK Dünyayla dalga geçiyorlar kodumun Çinlileri 5 milyonluk Umman'da 1.45 milyarlık Çinden fazla vaka var, 10 milyonluk Isviçrede ise ölüm vakası daha çok...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Sn Egeli maksadınızı bilemem ama sanki biraz subliminal hava var veya ben öyle hissettim. Saygılar.
    Bu hizmetlerin hepsi bu ülke için faydalıdır. Ancak işin maliyeti konusu vatanseverlik derecesine göre değişir.(işin maliyetinin vatanseverlik derecesi ile ilgisi? )
    İnşaat işi yükleniciler için kazan gibidir. Sürekli ateşe odun atmanız gerekir.
    Her iş bittiğinde bu makine parkı, personel için yeni bir iş bulmanız gerekiyor.( 1. Bu konu devletin mi firmanın mı sorunu. Yani halkın parası böyle rahat peşkeş çekilebilir mi? 2. Neden hep malum 5 firma bu rahatsız edici değil mi. Üstelik bunların bir tanesi de milletin A.sına koyan).

Ama şunuda eklemem gerekiyor.
    Bu otoyol geçişlerinin dolar veya euro maliyetleri ile belirlenmesi hatalı olmakla burada devletin kur tahmini yapan birimlerininde hatalarının etkisi olduğunu düşünüyorum.(Burada akp ile kur tahminini yapanları ayırıp, akp yi sorumluluktan kurtarıp kur tahminini yapanlara yıkıyorsunuz. Kur tahmini ben mi yapacağım. Bütün kademedeki adamların onların bizzat ta kendileri. Haksız mıyım?)
    Vatanseverlik - ülkesini en çok seven işini en iyi yapandır.

İkincisi havalimanı inşaatı bitti. Orada çalışanlar ne iş yapıyor düşündünüz mü ? Patronlardan bahsetmiyorum çalışanlardan, normalde müteahhitlik firmalarımızın yurt dışında iş yapması, ancak yurtdışında sorun çıkarsa iç piyasada yoğun iş verilerek geçici süre için bu firmaların desteklenmesi gerekirdi. Şimdi biz ateş yaktık onu odunla besliyoruz.

Üçüncüsü ihaleye çıkarken geçiş ücretlerini devletin kur tahminleri doğrultusunda belirlediklerini düşündüm. Bilmiyorum belki safım.
    Mesela 2013 yılında 2018 için kur hedef 1,98 liraymış.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/20...lacak-1581227/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7. https://m.haber7.com/ekonomi/haber/3...kupun-uzerinde
    Ahanda müjde. Allahım verdikçe veriyor. Gaz 3 katlandı.

8.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    https://m.haber7.com/ekonomi/haber/3...kupun-uzerinde
    Ahanda müjde. Allahım verdikçe veriyor. Gaz 3 katlandı.
    Hehe bizde inandık yersen tabi ama millet yiyor..

Sayfa 976/1001 İlkİlk ... 476876926966974975976977978986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •