Sayfa 473/556 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523 ... SonSon
Arama sonucu : 4444 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sungu Yazıyı Oku
    yarın 20 nin altına gider.
    Yarın gübre yine tavana gider yabancı alımı var dı bugun buda yarın tavan olabir

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. bu konjonktürde şu hareketler bozuk niyetlerini gösteriyor...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Galiba haklı çıkacaksınız

4. dünle bugünün farkı ne.. mal kitlemek ve hala devam etmek istiyorlar.. görüntü o ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bu ********lik 21 den başla mal yedire yedire 20.20 ye kadar in.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

6. 20.00 kapattı 31 Aralık 2020 Perşembe günü.
    Dolar 7.43
    Euro 9.09
    Altın 453.00 TL
    Bist 100 ise 1477 den kapattı.
    Merkez Bankası Faizi %17.00
    Bono faizi %14.70 lerde
    Enflasyon %14.00-15.00 lerde.
    Bagfaş DOLAR BAZLI piyasa değeri 121 milyon dolardan kapattı.

Bakın bu çok önemli. Yani aklınızda kalsın diye özellikle yazıyorum. 120 milyon doları unutmayın!!!
    İlerde lazım olacak çünkü.
    Bagfaş ın 2 seneki önceki fiyatı 4.70 lerde iken piyasa değeri dolar olarak 40 milyon dolardı. Bunlar unutulmasın. Önemli çünkü.

Bu yazdıklarım eğerki silinmezse, 2 sene sonra bunları okuyan arkadaşlar bu yazdıklarımı okuyunca beni daha iyi anlayacak ve ona göre yatırım kararı alacaklardır. İnşaallah o zamanlar birilerinin işine yarar. Benim yazma amacım birilerine faydalı olmak. 1998 yılından beri bu piyasanın içinde olan birisiyim. Çok şeyler yaşadım bu piyasalarla ilgili. Görmediğimiz şey kalmadı diyemem, çünkü bu piyasa da devamlı yeni birşeyler çıkıyor. Öğrenmenin sınırı da yaşı da yok!!! Benim yaşım şu an 42. Bu piyasaya 20 yaşında girdim. Şimdiki aklım olsaydı 10 yaşında girerdim!!! Bu piyasa da tecrübenin çok önemli olduğuna inananlardanım. Beni anlayan ve arkadaşlar vardır. Kimisi de ilerde daha iyi anlar.
    Zaman zaman burda BAGFAŞ hakkında muhabbet amaçlı yazılar yazıyorum. Yanlış anlaşılmasın yazdıklarım. Ben alıp satmanıza karışmam. Benim yüzümden zarar etmenizi istemem. Benim sayemde kâr edenler olursa da sevinirim. Bu tamamen sizin becerinize kalmış bir durum.

Bagfaş ın iyi bir fiyata yükseleceği yılı 2024 olarak düşünüyorum. 2024 yılında 60.00 lara yükselebilir. Sonraki yıllar da ise düzeltmeler olsa da Bagfaş ın 200.00 liralara gideceğini düşünüyorum.

Eğer olursa da 60.00 lı rakamları daha önce görürsek, sonrasında düzeltmeler ve daha yüksek yerlere gitmeler 2024 te olabilir.

Size bir söz söyleyeceğim. Bu söz çok basit gibi dursa da benim bu sözü anlamam yani idrak etmem 20 yılıma maloldu!!! Söz şu:

Borsaya yatırım yapılmaz,
    Hisse senedine yatırım yapılır!!!

Bu söz çok basit gibi duruyor ama değil. Bana bu sözün benzerini çok söyleyenler oldu. Ama ben anlamadım. Anlayamadım.

Hani
    Mevlana nın bir sözü vardır ya:
    Sen ne kadar bilirsen bil, ne kadar anlatırsan anlat, senin anlattıkların karşınızdakinin anlayabildiği kadardır!!!

Bu yazdıklarımı okuyan abilerim ve arkadaşlarım. Ben yıllarca bor

7. Yazının devamıdır..

Bu yazdıklarımı okuyan abilerim ve arkadaşlarım. Ben yıllarca bu piyasanın psikolojisi üzerine kafa yordum. Merhum Yaşar Erdinç Hoca da öyle derdi.
    Borsanın %2 si bilgi, %98 i ise psikolojidir!!!

Ben bu sözün doğruluğuna inananlardanım.

Tabiki teknik bilgimiz, temel bilgimiz de olması lazım. Yani az çok fikir sahibi olmamız gerekiyor. Sadece onun bunun dediğiyle bu piyasa da işlem yapılmaz. Kendi fikrimiz ve bilgimiz olması lazım diye düşünüyorum. Ya da hiçbir yorum yapmayıp tamamen birilerine tabi olmak lazım. Aynı tarikatlardaki gibi!!! Bu da bizi yanlış kişilerde, çok büyük yanlışlara sevkeder. Bilmem anlatabildim mi???

Ben zaman zaman muhabbet amaçlı yazıyorum. Yine söylüyorum, tamamen muhabbet amaçli yazıyorum. İsteyen okur, istemeyen de okumaz. Kimseye birşey ispatlama gibi bir derdim de yok. Kimseyi yanıltmak ta istemem. Yazdıklarımın hepsi YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!!! Bunları yazmamdaki sebep kimseyle uğraşmak istememem. Herkes bildiğini yapsın ve yapıyor da zaten. Onun için gereksiz polemiklere girmeyelim. Bilmem anlatabildim mi???

Benim yazdıklarımı okuyup da hoşuna giden arkadaşlar olursa, onlara da selam olsun. Hoşuna gitmeyenlere de saygılar efem..

2021 yılına girdiğimiz bu gece yarısından herkese selamlar olsun.

2021 yılında bakalım endeks kaçlara yükselecek??? Ekonomist dergisi bu hafta 1800 diye başlık atmış. 1710 lar ise benim en yüksek hedefim. Tabiki yükseliş olursa.

04 Ocak 2020 Pazartesi günü ilk seans olacak. Ben şu an borsanın bi düzeltme yapacağını düşünüyorum.
    Eğerki 1710 lara yükselirse de ordan 1370 lere bi düzeltme olur diye tahmin ediyorum. Tabiki bu yazdıklarım icin daha süre çok, yani zaman var.

İlk önce Ocak 2021 de endeksi bir görelim. Sonra Şubat sonu Mart başı gibi 2020/12 aylık bilançolar gelecektir. Mart 2021 e ertelenen AB yaptırımları Mart ayında borsayı etkiler diye tahmin ediyorum. Mart ayında yine aşağı salarsa endeksi şaşırmam!!! Bakalım neler olacak???

Bu yazdıklarımı okuyan arkadaşlar, okuyup da faydalandıysanız bu benim için yeter.

2021 yılında inşaallah sağlık sıhhat afiyet dolu, imanlı bir ömrümüz olsun inşaallah.

Selam ve saygılarımla..

8.  Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    Yazının devamıdır..

Bu yazdıklarımı okuyan abilerim ve arkadaşlarım. Ben yıllarca bu piyasanın psikolojisi üzerine kafa yordum. Merhum Yaşar Erdinç Hoca da öyle derdi.
    Borsanın %2 si bilgi, %98 i ise psikolojidir!!!

Ben bu sözün doğruluğuna inananlardanım.

Tabiki teknik bilgimiz, temel bilgimiz de olması lazım. Yani az çok fikir sahibi olmamız gerekiyor. Sadece onun bunun dediğiyle bu piyasa da işlem yapılmaz. Kendi fikrimiz ve bilgimiz olması lazım diye düşünüyorum. Ya da hiçbir yorum yapmayıp tamamen birilerine tabi olmak lazım. Aynı tarikatlardaki gibi!!! Bu da bizi yanlış kişilerde, çok büyük yanlışlara sevkeder. Bilmem anlatabildim mi???

Ben zaman zaman muhabbet amaçlı yazıyorum. Yine söylüyorum, tamamen muhabbet amaçli yazıyorum. İsteyen okur, istemeyen de okumaz. Kimseye birşey ispatlama gibi bir derdim de yok. Kimseyi yanıltmak ta istemem. Yazdıklarımın hepsi YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!!! Bunları yazmamdaki sebep kimseyle uğraşmak istememem. Herkes bildiğini yapsın ve yapıyor da zaten. Onun için gereksiz polemiklere girmeyelim. Bilmem anlatabildim mi???

Benim yazdıklarımı okuyup da hoşuna giden arkadaşlar olursa, onlara da selam olsun. Hoşuna gitmeyenlere de saygılar efem..

2021 yılına girdiğimiz bu gece yarısından herkese selamlar olsun.

2021 yılında bakalım endeks kaçlara yükselecek??? Ekonomist dergisi bu hafta 1800 diye başlık atmış. 1710 lar ise benim en yüksek hedefim. Tabiki yükseliş olursa.

04 Ocak 2020 Pazartesi günü ilk seans olacak. Ben şu an borsanın bi düzeltme yapacağını düşünüyorum.
    Eğerki 1710 lara yükselirse de ordan 1370 lere bi düzeltme olur diye tahmin ediyorum. Tabiki bu yazdıklarım icin daha süre çok, yani zaman var.

İlk önce Ocak 2021 de endeksi bir görelim. Sonra Şubat sonu Mart başı gibi 2020/12 aylık bilançolar gelecektir. Mart 2021 e ertelenen AB yaptırımları Mart ayında borsayı etkiler diye tahmin ediyorum. Mart ayında yine aşağı salarsa endeksi şaşırmam!!! Bakalım neler olacak???

Bu yazdıklarımı okuyan arkadaşlar, okuyup da faydalandıysanız bu benim için yeter.

2021 yılında inşaallah sağlık sıhhat afiyet dolu, imanlı bir ömrümüz olsun inşaallah.

Selam ve saygılarımla..
    ......
    Ya da hiçbir yorum yapmayıp tamamen birilerine tabi olmak lazım

Aynı tarikatlardaki gibi!!!

Bu da bizi yanlış kişilerde, çok büyük yanlışlara sevkeder. Bilmem anlatabildim mi???
    ........
    Bağfaş hakkında Güzel ve istikameti fikirlerin olmakla birlikte buradaki ifadelerin haddini aşmaktır.

Sonunu güzel tavsiye ile bitirmekle birlikte konu dışına çıkıp yanlış anlaşılmalara sebeb olacak yazılar yazıp kendini yıpratma....
    ......

Sayfa 473/556 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •