Sayfa 610/628 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Kap haberine ragmen Son 40 dk da 40 kademe aşağı ...''zoraki düzeltme '' görüntüsü ........eğer bunca kap ve bahsi geçen diğer işlerin haberi yalan değilse ( ki devrim sayılacak rakamlar ...) çok daha olumlu sonuçlara götürmesi gerekir!....YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Mamut Yazıyı Oku
    Kap haberine ragmen Son 40 dk da 40 kademe aşağı ...''zoraki düzeltme '' görüntüsü ........eğer bunca kap ve bahsi geçen diğer işlerin haberi yalan değilse ( ki devrim sayılacak rakamlar ...) çok daha olumlu sonuçlara götürmesi gerekir!....YTD
    inşallah fazla aşağı salmadan motor sogutur. motor soguttuktan sonra yoluna kaldıgı yerden devam edecegine eminim

3.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Daha yeni ihale haberleri gelebilir daha önce söylediğim gibi. Hatta yeni ürünlerle ilgili de birşeyler olabilir. Şirket her sene cirosunun yüzde 1,5-2 sini ar-ge'ye harcıyor. Bugüne kadar birşeyler yapmışlardır diye düşünüyorum.
    Niye gitmiyor derseniz ve bence daha istedikleri malı alamadılar. Malum kaç senedir bekleyenler var. Yukarı sürüp almazlarsa şu an ki fiyattan ellerindekini kaptırabilirler.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu hisseye giriş yapalı 2 ay oldu bastıkça topladım bastıkça topladım )) Faaliyet raporunu okuyunca vurulmuştum şirkete, borsaya kote olduğundan beri düzgün hemen hemen hiç bir şey yapamamış şirket ve yatırımcısını çok üzmüş, ama bu böyle gelmiş böyle gider demek değildir, şirket resmen ölü toprağını üstünden atmış, arge yapmış çalışmış gelişmiş, sonuç olarakta kap lar yağmur gibi yağmaya başladı, beni en son dardanel bu kadar heyecanlandırmıştı hala 1 Tl bandında aldığım lotlarımın bir kısmı duruyor elimde dardanelin. Görünüş daha uzun zaman emkel le olan yolculuğumuz devam edecek gibi duruyor ))

4. Poltk ler duruyor mu sayın dogruhisse. Bende Emkel den beklentim yüksek inşallah doğru yerdeyizdir.
     Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Bu hisseye giriş yapalı 2 ay oldu bastıkça topladım bastıkça topladım )) Faaliyet raporunu okuyunca vurulmuştum şirkete, borsaya kote olduğundan beri düzgün hemen hemen hiç bir şey yapamamış şirket ve yatırımcısını çok üzmüş, ama bu böyle gelmiş böyle gider demek değildir, şirket resmen ölü toprağını üstünden atmış, arge yapmış çalışmış gelişmiş, sonuç olarakta kap lar yağmur gibi yağmaya başladı, beni en son dardanel bu kadar heyecanlandırmıştı hala 1 Tl bandında aldığım lotlarımın bir kısmı duruyor elimde dardanelin. Görünüş daha uzun zaman emkel le olan yolculuğumuz devam edecek gibi duruyor ))
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    bu duyguların aynısını 2013 yılında yaşamıştık, güzel dugular her sene husranla bitti umarım sizin duygularınız her sene artarak, boy vererek çoğalır

6.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Poltk ler duruyor mu sayın dogruhisse. Bende Emkel den beklentim yüksek inşallah doğru yerdeyizdir.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayri kardeş seni gördüğüme sevindim maalesef durmuyor çok pişman etti politeknik keşke keşke kâr lotlari bıraksaydım diyorum sen de vardır umarım. Emkel analizini yaptım ve giriş yaptım iki ay kadar önce tam bebek hisse beklentilerim yüksek hissede, sen de giriş yaptın sanırım bu arada teşekkürler justdealer güzel dileklerin için inşallah hep beraber kazanırız

7. Sektörde 2020 de 7.7 milyar dolar olan cironun 2027 de de 9.4 milyar dolar olacağı öngörülmüş. Emek yüzde 1 pay bile alsa 100 milyon dolar ciro eder. Şu anda yüzde 1 için bu rakam 77 milyon dolar. Şirketin bu yıl cirosu 110 milyon TL olsa 15 milyon dolar, bu yıl için binde 2 ancak ediyor. Şirketin kendisi için kendi sektöründe gidecek çok yolu var, tabi herşey yönetime bağlı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8. Tahtacıyı takdir etmek lazım, brüt takasta olan bir hissede iyi mal çeviriyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 610/628 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •