Sayfa 613/628 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Personele bile ücret borcu olan bir duruma düşmüşler. Ve şirketin bedelli sermaye artırım kararı alması kaçınılmaz sonuç durumuna gelmiş. Peki şirketi bu duruma ne getirdi.

Bu durumun sorumlusu kim?

Mevcut yönetimin bu konuda bir sorumluluğu ve yanlış kararları söz konusu değil mi?

Bu durumda bu yönetime nasıl güvenilebilir?

Bence kritik nokta bu.

Bu konuda nasıl bir güven oluşturabilirler bilemiyorum ama sermaye artırım fon kullanım raporuna bakılırsa değişim anlamında çok parlak bir yaklaşım göremedim.

SPK nın bu konularda çok daha katı olması ve özellikle ilişkili taraflar ile olan aktarımları takip altına alması lazım. Yatırımcıdan para toplamayı akıl edenler bunu alışkanlık haline dönüştürüp farklı çıkarlar içerisinde olunmasına izin verilmemesi lazım.

Şirketin internet sitesi çağ dışı, kurumsallık sıfır, talep formu koymuşlar çalışmıyor. Bunları dahi yapamamış bir yönetimin bu şirketi kalkındırıp toparlayabileceği en büyük soru işareti.

2. Bedelli artırımın şirketin kaderini değiştirmesi mümkün

Sektörünün Türkiye deki en önemli temsilcisi. Sermaye artırımından gelecek bedel ile devlete olan ve yapılandırdığı borçlarını temizleyecek. Yatırımlarını tamamlayacak. İşletme sermayesi ihtiyacını karşılayacak. Satışlarını artıracak ve büyüyecek.
    Bazı bedelliler vardır sırf patron para toplamak iiin. Bunun gibi bedelliler de şirkete maksimum fayda sağlayacak cinsten. Bedelli ile birlikte alt pazardan ana pazara çıkış şartı sağlanmış oluyor bile bu da ilk olumlu etki olacak

Not: yazılanlar alık satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir

3. Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Bedelliyi çok hızlı yapacaklarını tahmin etmiştik. Bizi yanıltmadı. Yarın bedelli baş

Bu kadar hızlısını ben bile beklemiyordum. Hemen yarın bedelli artırım başlıyor galiba yanlış anlamadıysam. Bedelli sonrası olumlu beklentilerle olabilir açıklandıktan hemen sonra artışa geçti.

Takip ediyoruz. Şirket hakkında olumlu görüşlerim ve beklentilerim devam etmekte

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir

6. Meğer bedelli öncesi mal çıkma operasyonu imiş

dün suni yükseliş sonrası aşağı dönüş oldu. Bu durum kağıtta bedelli öncesi birilerinin iyi mal çıktığını gösteriyor.
    Kağıda bedelli fayda sağlayacak sağlamasına ama mevcut fiyatla insanlar bedelliye katılımı tercih eder mi asıl sorun bu maalesef.
    Bugün rüçhan tahtasının hareketş önemli olacak. Bakalım nasıl ilerleyecek?
    Dünkü düşüş sonrası yurt dışı piyasalar toparlandı. Bugün bizim tarafta toparlanma nasıl olacak onu da gözleywceğiz.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir

7. şimdi bende 8000 adet vardı 2 tane olmuş acaba ne olacak şimdi...

ben paramı ödeyeceğim diğer 8 bin için ödemesem sadece 8000tanemi kalacak.

8.  Alıntı Originally Posted by brader Yazıyı Oku
    şimdi bende 8000 adet vardı 2 tane olmuş acaba ne olacak şimdi...

ben paramı ödeyeceğim diğer 8 bin için ödemesem sadece 8000tanemi kalacak.
    8000x2.08= 16.640 TL ödeyince 16640 lotun daha olacak + 8000 lot =24640 adet toplam.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 613/628 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •