Sayfa 82/430 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 3438 madde; 649 - 656 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1. Fezaaaa erken emekli olmayacağız biz. Hakkımız olan zamanda olmak istiyoruz. Hatta yıllar geçti bile kardeşim. Sizlerde benim çocuklarda ABO 'cular diye bir grup oluşturun hakkınızı arayın. Saygılar

2. zeytinci kardes EYT hakki olana verilmesin demedim,
    sadece gümdeme gelmeyen 2008 yilinda cikarilan ABO sisteminin degismesi halinde 2008den sonra emekli olacaklara daha cok faydali olacagini belirtdim.

3. Eyvallah kardeşim. Oda olur bakam. Ama bugün için e-devlette görünen maaşı versinler bana abo mabo istemem inanki. Bana oda yeter. Yan gelirlerde var diye yeter tabi ki. Saygılar

Adaletli olabilir on binlerce gunu olan lara oncelik benim icin de karakterli bir durus olabilir...

Benim yil ve yas tutuyo ama o kadar cok gun odemem yok malesef ozel sektorde ve kendi odediklerim ile...

Ben gunumu beklerim az kaldi zaten
    Saygilarimla
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    30 yıl 9000 gün 50 yaş şartı aranacak. Diğer durumda zor gibi.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Peki dostum emekli olsaniz calismayacak misiniz..
    Bunu merak ediyorum eyt cikip insanlar emekli olacak mi yoksa calisacak mi.
    ulke lideri de cift dikis olur diye kiziyordu hatirlarsaniz...

Alıntı Originally Posted by Murcelago Yazıyı Oku
    valla kendi adıma ifade etmem gerekirse yaşım 47 9200 günüm var halen çalışıyorum bu gidişle 10000 günüde geçerim keşke eyt çıksa ve koşulsuz çıksa ama maalesef bu olmaz erkeklerde yaş sınırı 50 olur diye düşünüyorum onun dışında çok haksızlıklar olur diye düşünüyorum o zaman ben bu 9200 günü boşa yapmış olmuyormuyum, adalet mutlaka sağlanır merek etmeyin yaş şartı mutlaka olacaktır.

devlet calisanlarinin 3600u gibi bu ABO da cikmaz

Alıntı Originally Posted by feza Yazıyı Oku
    zeytinci kardes EYT hakki olana verilmesin demedim,
    sadece gümdeme gelmeyen 2008 yilinda cikarilan ABO sisteminin degismesi halinde 2008den sonra emekli olacaklara daha cok faydali olacagini belirtdim.

e-devlette maas goruntuleme mi var
    ben onu sgk nin aylik hesaplama sayfasi saniyordum

Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Eyvallah kardeşim. Oda olur bakam. Ama bugün için e-devlette görünen maaşı versinler bana abo mabo istemem inanki. Bana oda yeter. Yan gelirlerde var diye yeter tabi ki. Saygılar

Alıntı Originally Posted by feza Yazıyı Oku
    Gündemde her yerde sadece Eyt konuşuluyor/yazılıyor,
    belirli sayıya hitap ediyor ve sadece erken emeklilik olacakların haricinde başka kimseye faydası yok.
    asıl olan 2008 yılında çıkarılan ABO hesablama sisteminin değişmesini (eski haline gelmesini) sağlayarak 2008 sonrası olan ve gelecekde olacak emeklilerin daha iyi maaş almalarını sağlamak daha faydalı olur.
    ABO ile emekli maaşları kuşa döndü...2008 -2010 ve öncesi emekli olanlar şanslı ...

EYT derneklerini sosyal medyada takip ederseniz hem yaş hemde abo konusunda el konulan haklarını aradıklarını gorürsünüz...

Sayfa 82/430 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •