Special Days Image
Sayfa 623/1044 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Günaydın gençler !!!!!
    Genç olmasak da gönlümüz genç...

Sana da günaydın Selim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Sayın T/A sizede günaydın...
    Son düzenleme : isonilce; 20-06-2022 saat: 11:00.

Alıntı Originally Posted by isonilce Yazıyı Oku
    Sayın T/A sizede günaydın...
    Eyvallah...

Gün aydın olur inşaAllah...

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Şimdi XHOLD ve XBANK için haftalık neden sıkıntılı diye düşününce, aylıkların ve günlüklerin de güzel olduğunu görünce aklıma şöyle bir senaryo geliyor...

- Eğer aylıklar yoluna devam edecekse, ya önümüzdeki haftadan itibâren yukarı yönlü seyir izleriz ve haftalıklar çark eder, tıpkı HALKB gibi... En mâkul senaryo bu...

- Yok eğer haftalıklar baskın gelecekse de; düzeltme yaşamak için 4 haftalık bir zamana sahibiz. Bu 4 haftada, önce 1 hafta yükseliş ile günlüklerin devri tamamlanır, ardından hafta sonu veya 2. haftanın başında günlüklerde düşüş ile birlikte haftalık da düşüş seyrine devam eder. Ay sonuna doğru da tekrar bir toparlanma ile belki de Mayıs seviyesinin biraz üzerinde bir kapanış yapabiliriz. Altında bile olsa hemen 1 yada göstergeler sert olarak yön değiştirmezler...

Günlüklerin durumu güzel olmasaydı haftalık baskın gelir derdim ama sanki bir el geçen hafta olaya müdahâle etti ve yönü çevirdi...

Sonuç olarak aylıklar bayrağı taşıdığına göre, daha gidilecek çok yolumuz var...

27 Mayıs kapanışına göre yaptığım son genel anlamlı değerlendirme bu yönde imiş. Bakalım geldiğimiz noktada ne durumdayız...?

Performans grafiklerine baktığımız zaman, bayrağı bir XBANK almış, bir XHOLD almış. XU100 dengeyi sağlamış...

İlk hafta hepsi tam beklediğimiz yönde yükselişlerini yapmışlar...

İkinci hafta ise senaryomuza uygun olarak haftalıkların baskın gelmeye başladığını görüyoruz. Oysa aslında 1 hafta daha dayanabilseydi çark etmiş olabilirdi...!

Yeni ayla birlikte 2. haftada düşmeye başladık. Fakat çok sert düşmüyoruz. Yataya sarmış gibi düşüyor. Bu da ay sonunda beklediğimiz gibi aylık bazda düşük bir kayıpla ayı kapatma gayretinden olsa gerek...

Ay bitmeden 2.460 seviyesini görmek isteyebilir. Devamını ise şimdiden merak etmeye başladım...

Aylıkların durumu çok iyi olduğundan gelecek haftadan itibâren toparlanma sürecini tekrardan görebiliriz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965
    Günaydın gençler.
    Eline diline sağlık üstadım. Sağolasın
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Günaydın gençler.
    Eline diline sağlık üstadım. Sağolasın
    Eyvallah Selim...

Ortalık bir süredir sessiz. Tatil moduna geçildi herhalde...

Bize tatil yok. Çocuğun yaz okulu başladı. Servisçilik devam...

Sayfa 623/1044 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •