Sayfa 218/739 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    A Grubu paylar nama, B Grubu paylar hamiline yazılıdır. A Grubu payların imtiyazı mevcut olup B Grubu
    payların hiçbir imtiyazı yoktur. Yönetim Kurulu üyelerinin yarısından bir fazlasının A Grubu pay
    sahiplerinin gösterecekleri adaylar arasından seçilmesi zorunludur. Mevcut imtiyazları içeren veya
    değişik imtiyazlar sağlayan yeni imtiyazlı pay çıkarılamaz. Her bir payın bir oy hakkı vardır.
    Şirketin ortakları ile karşılıklı iştirak ilişkisi bulunmamaktadır

uzatmayalım... sayın minikyatırımcı haklı..... yönetim kurulunu a grubu seçer istersen %99unun sahibi ol. oy oranına bakılmaz
     Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    oy hakkı ve yönetimde imtiyaz farklı şeyler..

bu farkı öğren öncelikle..

3.45 açıklamış net olarak
    Dostlar bilgilendirmeler için teşekkürler. Bayramdan sonra folkart a uğrar yüzyüzede sorarım. 😎 benim ortaklık durumu hiç önemsemediğim bir durumdu nasılsa çoğu Akçalar’da gerisi boş.

2. Dostum ugramışken soruver

Folkart tan 1 daire için kaç mendo hissesi isterler barter yapsak

Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    Dostlar bilgilendirmeler için teşekkürler. Bayramdan sonra folkart a uğrar yüzyüzede sorarım. �� benim ortaklık durumu hiç önemsemediğim bir durumdu nasılsa çoğu Akçalar’da gerisi boş.

3.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    Dostlar bilgilendirmeler için teşekkürler. Bayramdan sonra folkart a uğrar yüzyüzede sorarım. �� benim ortaklık durumu hiç önemsemediğim bir durumdu nasılsa çoğu Akçalar’da gerisi boş.
    dostum para yapalım da gerisinin önemi yok

4.  Alıntı Originally Posted by CEMIX Yazıyı Oku
    Dostum ugramışken soruver

Folkart tan 1 daire için kaç mendo hissesi isterler barter yapsak
    Dostum daire fiyatlarını hiç sırma geçen yıl oturduğum daire 500 600 gibiydi şimdi akıldışı 3 m diyorlar..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

5. Güzel bir gündü, istediğim lot sayısına Cuma günü ulaşmıştım, iyi oldu benim açımdan. 3 hisse portföyün eksi kapatmasını engelledi. Bölgede 1+1 2 milyon TL civarı. Üniversitelere yakın, merkezi konum sebebiyle kira yatırımcısı için çok cazip lokasyon. 1 yılda %200 prim yapan bir bölge. Gayrimenkul tarafı gayet keyifli, enerjide de işler güzel ve daha güzel olacak gibi, tekstille ilgili nasıl iz süreceğimi buldum da enerjim yok, işim çok, keyiflenirsem çalışırım. Tarım tarafında böyle bir dönemde olumsuz bir sürpriz olmaz herhalde. Euro borcu eridikçe daha ilginç olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    yetişmiyor.. denizliden biliyorum

bakalım bilanço nasıl gelecek..

biz sadece enerji tarafını yorumlayabiliyoruz

tekstilde ilk çeyrekten gelen stok çoktan satılmıştır marjlarda biraz daha iyileşme olursa ilk çeyrek bilançosundan daha iyi sonuç elde ederiz

enerji giderlerimiz artmadı aksine azaldı bu yıl son 10 yılın en yüksek rüzgarı vardı akça aliağa res güzel çalıştı.. eee bir de ges kurduk geçen yıl temmuzda..

şirket kendi enerjisini üretiyor, marjlara katkısı olumlu

bir de yarı mamul maliyetimiz düşük bu çeyrek iyi fiyata ihracata veririz

çek artık güzel bir bilanço
    tekstilde stoklar 2. ve 3. çeyrek içindi.. pamuk çoktan alındı ve satışlar dolar üzerinden çoktan bağlandı pamuğun gerilemesi ile büyük ihtimal 2023 bağlayacaklar bu fiyatlara..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

7. tekstil 1ç çok düşük kapasite ile çalıştı nisan sonrası çok yükseldi.. ciro ciddi artacak kur yükselmemiş olsa süperdi..

8. Bu şirketin geleceği parlak özellikle 2023 te çok şeye gebe bu hisse , üzerindeki kur riski belası olmasa çok farklı yerlerde olur bu hisse , çok geride kaldı

Sayfa 218/739 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •