Sayfa 15/761 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 113 - 120 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. arkadaşlar bu bilanco sanki 3380535. degilde 5.897949. gibi gencler bakında yanlış bilgilendirilmeyelim ytd.

2. derim hisse analize baktım hisse başına düşen kar payı tabi vermez ama 1.14. buda yukarıda belirttigim 5.897949 tr. yona denk geliyor .inşallah böyledir genclerden yorum bekliyorum. ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by mehmet4335 Yazıyı Oku
    derim hisse analize baktım hisse başına düşen kar payı tabi vermez ama 1.14. buda yukarıda belirttigim 5.897949 tr. yona denk geliyor .inşallah böyledir genclerden yorum bekliyorum. ytd.
    bilanço bence kötü değil. berbat... idari binanın yeniden değerleme farkını katarsanız 5.8 oluyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    ilk çeyrek bilançosu çok önemli benim açımdan... ilişkili taraftan alacaklar artmaya devam ediyor. bir de şu ilişkili tarafın durumunu görebilsek. anlarız altımızdakinin at mı eşek mi olduğunu.

5. tariinin en iyi bilançosunun gelmesi gerekirken gelene bak sen dağ fare doğurmuş şrfz derim

6.  Alıntı Originally Posted by DEGO1155 Yazıyı Oku
    tariinin en iyi bilançosunun gelmesi gerekirken gelene bak sen dağ fare doğurmuş şrfz derim
    sn volcor detaylara bakabildinizmi duran varlıklara yeniden değerleme mi yapmışlar yoksa sallamışlar mı bir de arkadaşlar ilişkili taraflardan son 3 ayda 8 mly tahsilatda yapmış bakarmısınız ulan at nyarışı oynasak daha iyi bee

7.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    ilk çeyrek bilançosu çok önemli benim açımdan... ilişkili taraftan alacaklar artmaya devam ediyor. bir de şu ilişkili tarafın durumunu görebilsek. anlarız altımızdakinin at mı eşek mi olduğunu.
    sn mehmet hala anlamadınız mı eşek değil .şekoğlueşek olduğunu
    ve ilk çeyrek ha, onu da bekleyeceğim diyorsunuz
    ne diyiim helal olsun

Alıntı Originally Posted by DEGO1155 Yazıyı Oku
    sn volcor detaylara bakabildinizmi duran varlıklara yeniden değerleme mi yapmışlar yoksa sallamışlar mı bir de arkadaşlar ilişkili taraflardan son 3 ayda 8 mly tahsilatda yapmış bakarmısınız ulan at nyarışı oynasak daha iyi
    sn dego
    detayların filan bir önemi yok
    Zaim her türlü rezillik ve soytarılık içerisinde şirketi ve ky yi ve devleti .ikiyor
    hiç bir şeye bakmaya lüzum yok

çok değerli küçük yatırımcılar siz siz olun
    DERİMOD ve benzeri dandik patron güdümlü
    düşük hacimli hisselerden UZAK DURUN
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

8. Asıl görmeniz gereken
    hisse yatayda ve yükselirken hacim yok
    düşerken hacim patlıyor

yani bu ky nin elinde daha çok dökülmesi gereken hisse var
    demek anlamı ifade ediyor benim için

ama cidden en önemlisi ky böyle hisselerden uzak durmalı
    2 haftadır yırtınıyorum uyarayım diye malım olmamasına rağmen

neyse düzelirde ky zarar etmez inşallah temennim
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

Sayfa 15/761 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •