Sayfa 216/818 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 6541 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Bu hissenin fiyat hareketlerini ve yorumları görünce, nedense hep Nasrettin Hocanın
    kazan hikayesi geliyor aklıma.
    Hani doğurduğuna inanıyorsun da öldüğne neden inanmıyorsun.
    İnşallah bu hikaye gibi olmaz sonu.

2. Uzun vade düşünen arkadaşlara hitaben...Yatırımcı raporlarındaki hesaplar tutarsa; Sasa, yatırımcısını temettü konusunda fazlasıyla memnun edecektir. Bu sebepten bedelsiz bölünmeleri ıskalamamak lâzım. Büyük temettü imparatoru Ereğli'nin tahtını tek hamlede alacaktır Sasa. Motivasyonu bu şekilde ayarlayın, lotlara iyi davranın. İlerde size güzel günler yaşatacak o lotlar.

SASANİ olmak ve salaklara uymamak için de Sasa Genel Müdür Yardımcısı Güven Kaya'nın sunumunu izleyin mümkünse... 5.48.35'ten sonra başlıyor sunum... Yok ben bütün bölgenin yatırımlarına bakayım derseniz 5.23.10dan sonra izlemeye başlayabilirsiniz.

https://youtu.be/nvmS5dhSPvM

Al sat işine gelirsek, bugün cepten 1 lot aldım ve kumara açık kısmını 169 lota yükselttim. Hayat normale döndüğünde, hedefim, 169u yılbaşına kadar 250 yapmak... Kaptırırsak da tövbe eder bölünmeyi beklerim. Banka promosyonu alacağız, o güne kadar düşerse mis olur diyeceğim ama küfür ederler diye demiyorum. Fakat şansa ucuz haline denk gelirsem, promosyonu da al sata hibe ederim. Planlar böyle.

3. Ne diyeyim Allah millete Akıl fikir versin.
    Piyasa değeri diye birşey var.
    Buna insanlar hiç bakmiyormu onu merak ediyorum .
    Hiç kıyas yapmıyormu başka firmalarla
    Koç holdingi. Sabancı holding bunu sattı
    Sabancı holding'in piyasa değerine hiç bakan yokmu ..Thy..Ergli .aselsan...bankalar v.s.....
    Bi bakın derim.bence
    Yatırım tavsiye değildir.
    Al sat tut tasviyesi değildir .
    Bu yazı ironi dır

4. Ya kardeşim bizim berber söyledi Sasa al diye, ona da ganyan da bir arkadaşı söylemiş sen ne anlatıyorsun Koç Holding falan... Çok akıllıysan kendine sakla aklını. Başkaları için bu kadar üzülme, canını sıkma, lotun varsa anlat yoksa boş yapmayalım.

5. Sasa ya olagan üstü fiyat hareketleri icin attigim mail’e gelen standart cevap ;

Sayın Yatırımcımız,

Şirketimizce kamuya yapılan duyuru ve açıklamalar mevzuatın gerekleri çerçevesinde yürütülmektedir.
    Faaliyetlermiz ve yatırımlarımız planlandığı şekilde devam etmekte olup Şirketimiz ile ilgili olumsuz bir durum bulunmamaktadır.

Saygılarımızla,
    SASA Yatırımcı İlişkileri Birimi

6.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Ne diyeyim Allah millete Akıl fikir versin.
    Piyasa değeri diye birşey var.
    Buna insanlar hiç bakmiyormu onu merak ediyorum .
    Hiç kıyas yapmıyormu başka firmalarla
    Koç holdingi. Sabancı holding bunu sattı
    Sabancı holding'in piyasa değerine hiç bakan yokmu ..Thy..Ergli .aselsan...bankalar v.s.....
    Bi bakın derim.bence
    Yatırım tavsiye değildir.
    Al sat tut tasviyesi değildir .
    Bu yazı ironi dır
    Geçen sene de aynı şeyleri diyordunuz.Ne oldu sonuç.Para kazanan akılsız mı oluyor sana göre

7. Harbiden boşmuş, tescillendi.

8. Carsamba doner bence en gec
    Nitelikli ky kacirmak istemez
    Balinalar

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 216/818 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •