Sayfa 723/1044 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Günceline bakalım, başka bir boyuta geçme çabası var gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Turuncu trend yaklaşık 27.70 civarı.
    Örnek aynı sayfa ( 469 ) thyao

Demek ki al sat peşinde koşmaktansa, al yat pozisyonu izlemek daha doğru bir hareket olurmuş.
    Bir müddet daha bu şekil beklenilebilir.

3. Gıda şirketlerinin bir çoğu ihracat ağırlıklı çalışıyor, iç piyasada durgunluk olsa bile mal az olacağından fiyat artışları ve ihracat bilançoları dengeler diye düşünüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,979
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Ocak ayında bu grafı atmışım, sende bunları yazmışsın.

Günceline bakalım, başka bir boyuta geçme çabası var gibi.
    Çok güzel yakalamışsın. Senide subliminalci yaptık abi sonunda. Körle yatan şaşı kalkar misali oldu bu.

Bu arkadaştaki hikaye bence;
    Bedelsiz beklentisi..
    Şimdi enflasyon yüzünden karlar fazla gelmeye başlayınca yani şirketlerin sermayeleri yetmemeye başlayınca bu gibi durumlarda patronlar içeriden fon çıkışına izin vermek istemeyebilir. Daha doğrusu istemez. Bu sebeple bedelsize yönelim başlayacak. Tabi bu konu sadece bu arkadaş ile ilgili değil. Moda bu olacak yani yeni trend bu olacak. İzlemeye alalım mı ? İzcan gelse bir iki kelam ediverse iyi olurdu. Alsak mı yoğusam bekleyipte mi alsak. Buaraya not olarak düşelim BAKALIM BUNA SONRA

Örnek aynı sayfa ( 469 ) thyao

Demek ki al sat peşinde koşmaktansa, al yat pozisyonu izlemek daha doğru bir hareket olurmuş.
    Bir müddet daha bu şekil beklenilebilir.
    Bunu yazdığımı hatırlıyorum. Dönemsel olarak trade etmektense al-yat daha mantıklı diye. Sanırım arada kaçırmışsın. Ben taktik değiştim bu dönemde. Tradeye sadece sınırlı katıldım. Elimdekilerle hiç trade etmedim. Hatta gidip yeni bir aracı kurumdan işlem yapmaya başladım. Eh eh ehe. Takip zorlaştı.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,979
    Gıda şirketlerinin bir çoğu ihracat ağırlıklı çalışıyor, iç piyasada durgunluk olsa bile mal az olacağından fiyat artışları ve ihracat bilançoları dengeler diye düşünüyorum.
    İşte bende bu konuda çekimserim. Bizim bu konuda bilgimiz olmadığı için fikrimizde yok. Bilgisi olan zat-ı muhtereme o yüzden seslenip duruyorum.vicdansız. Duyup ta gelmiyor ki. Lazım olunca ses edin ben gelirim diyordu amma velakin. Yok.
    Nerdesin yahu. Hava soğuk diye bilgisayar başına da mı geçmiyon izcan

6. Aralık ayında bir alım fırsatı yakalarsak bakarız, olmaz ise de eldekilerle devam ederiz.

7. İzcan en son enerji hariç diğerlerine olumsuz yaklaşmıştı, fikri değişti mi bilemem tabi.
    Benim görüşüm taş toprak ve kimyevi maddeler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,979
    İzcan en son enerji hariç diğerlerine olumsuz yaklaşmıştı, fikri değişti mi bilemem tabi.
    Benim görüşüm taş toprak ve kimyevi maddeler.
    Son güncel durumda senin XTAST ve XKİMY fikrine bende katılıyorum. Bunlar diğer sektörlere nazaran biraz daha nazlı nazlı geldikleri için içlerinde az gidenlere binilebilir. yeniden oyuna girecekler için. Eskiler oyunda oldukları yerlerde kalabilir. Değişim yapmak fikrindense ağırlık azaltmak olabilir. Bu da bir yöntem sonuçta. Hem fon yaratmış olunur. Hemde ek kapılar açılmış ve izlemeye alınmış olur. Bakış açısı bu tabiki . İzlemek heyecanlı olur. Takipte zorlaşabilir. Biraz daha profesyonel olmak lazım.

Sayfa 723/1044 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •