Sayfa 46/386 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 361 - 368 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Onun altında kalacak. Yasal olarak bir sorun yok burada...

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bu tür tahsisli sermaye artırımlarında Kayıtlı Sermaye Tavanı çok önem arz etmiyor yani üzerinde artışa izin veriyor SPK ancak şirketin açıklaması bu...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2. Benim tamamen atmasyon düşüncem şu: Patron ODAS'daki hisseleri 17-18 Liralardan kendine aldı. Burada bilmediğimiz konu şu: Patron bunu neden yaptı? Ben vardır bir bildiği diye düşünerek tutuyorum. Kar ettim, zarar ettim pek umrumda değil. Merak sadece...

3.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Benim tamamen atmasyon düşüncem şu: Patron ODAS'daki hisseleri 17-18 Liralardan kendine aldı. Burada bilmediğimiz konu şu: Patron bunu neden yaptı? Ben vardır bir bildiği diye düşünerek tutuyorum. Kar ettim, zarar ettim pek umrumda değil. Merak sadece...

Kendine almadı , ODAŞ borsada sattı. Elde etiği geliri cantenin hesabına avans olarak verdi.Cante bu parayla borçlarını kapattı.Avans bedelini tahsisli sermaye artırımı yaparak bu aldığı avansı hisse senedi piyasasında 10 günlük fiyat ortalamasına denk fiyat üzerinden aldığı avansa denk gelen hisse senedinini ODAŞA karşılığında ödeyecek.Bu da hisse senedinin değerini düşürdü. sermaye sağ cepten sol cebe aktı,olan yatırımcıya oldu...Bunu bedelli olarakta yapabilirdi...şirketteki sıkıntıyı bu şekilde çözmüşler.

4. Tahsisli ile piyasadan hisse alınmayacak. Sermaye artacak ve artan tutar kadar hisse çıkacak piyasaya...SPK genelde bu hisselere 1,5- 2 yıl satılamaz şerhi koyuyor.

Kamuya açıklanan ilk satışların başladığı gün en yüksek seviye 21.87 Tl. idi. Pay tebliğine göre SPK bu civarda bir fiyatı referans açıklayacaktır...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5.  Alıntı Originally Posted by cokcok Yazıyı Oku
    bugün için, son kale....
    kale kalmadı....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

6.  Alıntı Originally Posted by cokcok Yazıyı Oku
    kale kalmadı....
    böyle işin....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

7. Sabırlı olalım. %49 halka açık durumda bugünkü kap ile. %51 Kaldı. Tüm bu işlemler neden yapıldı, bunu merak ediyorum. Yakında öğreneceğiz inşallah...

8. %51 oranı beni umutlandırıyor. Bu oran yönetim kontrolü demek. Neden bu orana gelindi? Satış mı olacak? Sadece merak...

Sayfa 46/386 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •