Sayfa 212/319 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 2552 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Allah beterinden korusun diyelim. Atasözü der ki "bir musibet bin nasihatten iyidir". Umarım bu yaşanan hadiseden ders çıkarırlar ve daha basiretli davranırlar. Dünya markası olma hedefiyle yola çıkan bir firmanın her anlamda daha tedbirli olması gerekiyor. Geçen yılı boşa geçirmiştik. 2024 te kötü başladı. Umarım kısa zamanda sağlıklı bir şekilde işlemeye başlar karelimiz. Belki de karele inanarak hata yapıyorum ama şahsen kıpraşmadan beklemeye devam edeceğim. Hakkımızda hayırlısı olsun.

2. yatırımcı karele güveniyor genel olarak zaten kalan kalıyor satıcılı değil.. daha çok fonlar alıyor kareli...karelden beklentimiz çok şansızlık mı diyelim nasip mi diyelim zaman gösterecek...

3. Şirketin yatırımcı ilişkileri açısından eksikliklerini yeni finans müdürü Uğur Beye çok açık şekilde 15-20 gün önce yazdım. Bu konudaki eksiklikleri gidermek için yatırımcı ilişkileri yöneticisi ile çalışmaya başladığını, mutlaka bu sorunu çözeceği cevabını aldım. Müşteri ilişkileri bölümünün üstü durumunda olan Uğur Bey göreve yeni başladı biraz zaman verelim. Pazar günü yangını öğrenince ilgili bölüme, ya şirketin acilen geçici işleme kapatılması gerektiğini ya da paniği önlemek için güzel bir açıklama yapılması gerektiğini yazmıştım. Birkaç saat içinde çok hızlı bir açıklama ile rahatlatıcı bir kap gönderildi. Bu reaksiyon süresi ve mesajlara verilen olumlu tepkiler, şirketteki yatırımcı ile iletişim eksikliği sorununun düzeleceğini gösteriyor bence

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Şirketin yatırımcı ilişkileri açısından eksikliklerini yeni finans müdürü Uğur Beye çok açık şekilde 15-20 gün önce yazdım. Bu konudaki eksiklikleri gidermek için yatırımcı ilişkileri yöneticisi ile çalışmaya başladığını, mutlaka bu sorunu çözeceği cevabını aldım. Müşteri ilişkileri bölümünün üstü durumunda olan Uğur Bey göreve yeni başladı biraz zaman verelim. Pazar günü yangını öğrenince ilgili bölüme, ya şirketin acilen geçici işleme kapatılması gerektiğini ya da paniği önlemek için güzel bir açıklama yapılması gerektiğini yazmıştım. Birkaç saat içinde çok hızlı bir açıklama ile rahatlatıcı bir kap gönderildi. Bu reaksiyon süresi ve mesajlara verilen olumlu tepkiler, şirketteki yatırımcı ile iletişim eksikliği sorununun düzeleceğini gösteriyor bence
    uğur bey inşallah çözer bu olayı ama burada sanki bilinçli bilgi saklama durumu var...bu şirketin cirosu sürekli artıyor ama hiç kap yok...iş anlaşması olmadan nasıl oluyor bu cirolar...yatırımcı iş anlaşmalarını duymak istiyor yatırımcı ilişkileri bunun için olmalı... yatırımcı ile iletişimi sağlamak için varlar ama yoklar...

5.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    2024 kayıp oldu diyebilir miyiz ortak..Kendi adıma düşerse daha aşağı lotumu biraz daha artıracağım gündemimde alım yoktu ama fırsat görüyorum...
    Ben o kadar zaman kaybetmeyiz diye düşünüyorum. Elektronik kart üretiminde yaşanacak aksamalar bir belki iki çeyreğe etki edebilir, tesis hızlıca hazır hale getirilir ve hızlı toparlanma olur bence. Ben de şu ana kadar olduğu gibi Karel deki her önemli düşüşte lot artırdığım gibi yine fırsat verirse ilave alım yaparım.

6.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Ben o kadar zaman kaybetmeyiz diye düşünüyorum. Elektronik kart üretiminde yaşanacak aksamalar bir belki iki çeyreğe etki edebilir, tesis hızlıca hazır hale getirilir ve hızlı toparlanma olur bence. Ben de şu ana kadar olduğu gibi Karel deki her önemli düşüşte lot artırdığım gibi yine fırsat verirse ilave alım yaparım.
    neyse satacağımız yok çok fazlada hisse fiyatına takılmamak lazım...boşuna nefes tüketiyoruz inşallah biran önce tesis devreye girer...

7. https://twitter.com/BalPorsuguBorsa/...272824/photo/1 Karel Şarj istasyonu kurulum ve bakım işine girecekmiş herhalde. Arkadaşlar bundan ne anlıyoruz?

8.  Alıntı Originally Posted by tata068 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/BalPorsuguBorsa/...272824/photo/1 Karel Şarj istasyonu kurulum ve bakım işine girecekmiş herhalde. Arkadaşlar bundan ne anlıyoruz?
    Bu konuda ödül almış Karel ama pek bilgim yok konuyu araştıracağım. Birşeyler öğrenirsem yazarım.

Sayfa 212/319 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •