Onemli Gunler Banner
Sayfa 133/330 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 2638 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

Alıntı Originally Posted by fb_06 Yazıyı Oku
    3,51 degismemis

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    3.65 olmuş

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    3.65 olmuş
    Ok

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yüksek açar yarın belki,ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,499
    Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

Özet Bilgi

Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan Pay Geri Alım Programı Genel Kurul'ca kabul edildi.

Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?

Evet

Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?

Hayır

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?

Hayır

Geri Alım İşlemini Gerçekleştiren Ortaklık

PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Geri Alım İşlemine Konu Ortaklık

PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Geri Alım İşleminin Niteliği

Geri Alım Programı Çerçevesinde

Yönetim Kurulu Karar Tarihi

22.04.2020

Varsa Geri Alım Programının Uygulanacağı Süre

Geri Alım Programı'nın onaylandığı Genel Kurul tarihinden itibaren 1 (bir) yıldır.

Geri Alıma Konu Azami Pay Sayısı

744.336.215

Geri Alım İçin Ayrılan Fonun Toplam Tutarı (TL)

26.182.026

Geri Alım Yapılması Planlanan Dönem

İşleme Konu Pay

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Nominal Tutar (TL)

Sermayeye Oranı (%)

B Grubu, PRKME, TRAPRKTE91B5

22.05.2020

21.05.2021

744.336.215

5

Ek Açıklamalar

Şirketimizin 22 Nisan 2020 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında;

Şirketimizin Borsa İstanbul A.Ş.'de işlem gören kendi paylarını geri alabilmesini teminen ekte yer alan "Pay Geri Alım Programı"nın onaylanarak Yönetim Kurulu'na yetki verilmesi hususunun Şirketimizin yapacağı 2019 hesap dönemine ait Olağan Genel Kurul toplantısında Genel Kurul'un onayına sunulmasına karar verilmiştir.

21 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirilen 2019 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul toplantısında Pay Geri Alım Programı onaylanmıştır. Kamuya en son açıklanan 31 Mart 2020 tarihli konsolide finansal durum tablosu dikkate alındığında, 2020 yılının ilk 6 aylık finansal sonuçları kamuya açıklanana kadar pay geri alımına ilişkin azami fiyat 1 TL nominal değerli pay için 3,6515 TL olarak belirlenmiştir.

Eklenen Dokümanlar

EK: 1

PAY GERİ ALIM PROGRAMI.pdf - Geri Alım Programı

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

5. https://www.tradingview.com/x/5K3l4UY4
    yarın için beklenti tahminim şöyle.. kısa vade 3.21-3.49 yükselişinin geri çekilme düzeltme seviyesi fibo(0.382): 3.38.. buradan dönüş yapmasını bekliyorum.. eğer düzeltme devam ederse alta destek fibo(0.618): 3.32 buraya kadar devam edebilir. . y.t.d.

6. https://www.tradingview.com/x/iTkwmMtK
    günlükte prkme halen yükselen Trend'te. Timsah ağzını açmisti. şimdi ne varsa yiyor.. Williams Alligator AL : hareketli ortalamalar (5,8,13) = (yesil,kirmizi,mavi) renkler sırali yükseliyor.. Ayrıca hisse Fiyatinin renkli (yesil-kirmizi-mavi) sırali Alligator çizgilerinin üzerinde hareket etmesi yükselişe işarettir.. Fiyat ve Alligatorun en alttaki mavi denge çizgisi arasinda Angulasyon Açı da var.. Alligatore göre Prkme süper boğa piyasasında.. y.t.d.

7. https://www.tradingview.com/x/DOPWrdyQ
    Prkme analize biraz daha geniş pencereden bakalim. günlük grafikte fiyat ichimoku Bulutunun üstünde hareket ediyor. olumlu. mavi cizgi/kahverengi çizgiyi hareketli ortalamalar (9,26) yukari kesmiş. Olumlu.. 26 gün öncesi siyah çizgi Bulut'un üstüne çıkmış. Olumlu.. 26 gün sonrası icin bulutun rengide yeşil, olumlu. Günlük EMA(200): 3.02 Fiyat bunun ustunde. Olumlu. Yani Prkme super Boğa piyasasında.. bugün 3.40 destek altına inmez diye düşünmustum olmadi. Böyle günluk geri çekilmeler düzeltmeler olabilir. geçici bir durum diyorum. Olaya geniş bakmak lazım. Prkme halen yükselen Trend devam ediyor.. y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/5K3l4UY4
    yarın için beklenti tahminim şöyle.. kısa vade 3.21-3.49 yükselişinin geri çekilme düzeltme seviyesi fibo(0.382): 3.38.. buradan dönüş yapmasını bekliyorum.. eğer düzeltme devam ederse alta destek fibo(0.618): 3.32 buraya kadar devam edebilir. . y.t.d.
    Beklemedeyiz ister geri ister ileri. Ama tekniğe uygun gidiyor şimdilik. 3,42 altına inmesi ile çok kısa vadeler sata döndü ama günluklerde henüz bozulma yok.

Sayfa 133/330 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •