Sayfa 135/232 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon
Arama sonucu : 1854 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by splendid Yazıyı Oku
    Kâğıdı ky düşürdü spek elimdeki kağıdı düşürür mü

GM 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    18 Ocak - 13 Şubat pastası... Hangi kurumlar düşüşte aktif çizgi ile işaretledim.

Not: Vakıf da al/sat larla düşüşde aktif oldu.

Son düzenleme : JOHN GALT; 13-02-2018 saat: 15:24. Sebep: ilave

2. pasta arkadaşlar.

Geçen yıl 12 aylıkları 16 Şubatta göndermiş. Konsolide ise Mart başında gelmiş. Bakalım bilançonun ilk adımı ne olacak. 3-5 lotla milletin ağzına bir parmak bal çalıp bırakacakmı? Gözaltında bulunan bir hissenin hareketi sadece bu olmamalı

4.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Geçen yıl 12 aylıkları 16 Şubatta göndermiş. Konsolide ise Mart başında gelmiş. Bakalım bilançonun ilk adımı ne olacak. 3-5 lotla milletin ağzına bir parmak bal çalıp bırakacakmı? Gözaltında bulunan bir hissenin hareketi sadece bu olmamalı
    Vergi dairesi bugun gelebilir. Orada sadece hasılat artisina bakmak gerekir. Ana bilanço 14 gün sonra.

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hissede son 2 gün tavana kadar yazılan 110-120 bin lot var.

Kısaca gizli el Hala hissede.

6.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Bir ilave daha Sn. Buhara
    Gelecek bilanço ile pd/dd 0.38-0.40 arası olacak.

Benim ileriye yonelik hesabima göre 0.15

Hareket olmayınca yazanda olmuyor. Vergi dairesine sunulacak bir şeyde gelmediğine göre önümüzdeki hafta içinde bir şey gelmeli artık. Ülker grubuyla ilgili Halkbank ve Garanti olumlu açıklamalar yaptı geçen hafta. Her ne kadar bunlar hissemize etkisi olmasada düşmeye bahane buldumu fırsatı kaçırmayan bakalım önümüzdeki iki hafta vergi dairesine sunulan ve sonrasında gelecek bilançoyu nasıl karşılayacak.

8.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Hareket olmayınca yazanda olmuyor. Vergi dairesine sunulacak bir şeyde gelmediğine göre önümüzdeki hafta içinde bir şey gelmeli artık. Ülker grubuyla ilgili Halkbank ve Garanti olumlu açıklamalar yaptı geçen hafta. Her ne kadar bunlar hissemize etkisi olmasada düşmeye bahane buldumu fırsatı kaçırmayan bakalım önümüzdeki iki hafta vergi dairesine sunulan ve sonrasında gelecek bilançoyu nasıl karşılayacak.
    Ben sahsen kv de umudumu yitirdim. Ov bilemem. Umarim yanilirim. Gerci bendeki hisse cerez bile degil. Bir fy (fakir yatirimci) yanlis hisse almisim. Her daim zengin patron hissesi kazandirmiyor. Bunun yerine diger secenek daha iyi imis. En azindan o hisse 4x gitti. Neyse kafanizi daha fazla sisirmeyim. Bol kazanclar. ..

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

Sayfa 135/232 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •