Sayfa 192/451 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 3601 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. endeks böyle yamulmasa %5 %5 gidiyorduk ne güzel
    dön dolaş burda durdum, yazdıklarımı uydurdum.
    yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    Tam tersi, en az bir tavan lazım ki niyetinin ciddi olduğunu anlayalim

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Endeks cakacak diye cikis yaptik kacirmayiz insallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,338
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Ege profıl, 1 mılyar tl’nın uzerınde cıro hedeflıyor. Ayrıca uretım kapasıtesının artacagını soyleyen ege profıl genel muduru ergun cıcekcı, kocaelı’nde 100, ızmır’de 130 donum arazı uzerıne kurulu, pvc profıl tesıslerıyle 120 bın ton uretım kapasıtelerıylı yenı pazarlar ıcın hedefledıklerı ıhracat potansıyelını ve ıc pıyasada olusacak talep artısını karsılayabılecek gereklı alt yapıya sahıp olduklarını vurguladı. Bu altyapıyla, uretım kapasıtemızı daha da artıracaklarına ınandıkları pımas ıle agustos 2017’de bırlesme kararı aldıklarını belırten cıcekcı, `25 aralık 2017’de de bırlesmeyı tamamladık. ıso uretım sıralamasında 2016’da 192’ncı sıra ıle yakaladıgımız cıkısı, yaygın ve guclu bayı agımız, tasarım ve teknolojık ustunlugumuzu ortaya koydugumuz ar-ge merkezımız, ıyı yetısmıs profesyonel kadromuz, yurtıcı ve yurtdısı yatırımlarımızla daha ust sevıyelere cıkaracagız†dıye konustu. Cıcekcı, sunları ekledı: `bu bırlesmeyle, ıc pazar hakımıyetımızı artırırken, yurtdısı pıyasalarda da sılı, hındıstan, brezılya yatırımlarımız ve deceunınck grubun sermayedarı oldugu kolombıya’da kurdugumuz yenı fabrıkamızla varlıgımızı guclendırerek kuresel entegrasyonumuza devam etmenın gururunu yasıyoruz.â€
    sermaye 80.980.794 1milyar ciro beklentisi var sizce ne kağıdın aklından zoru mu var?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,338
    citi 14.265 lot daha almış
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. 12.25 12.30 seviyesinin üzerinde kanal kırılıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,338
     Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    12.25 12.30 seviyesinin üzerinde kanal kırılıyor

aceleye gerek yok

Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    Seansları hegün takip ettiğimden bence..
    Piramit 1 ayda aldığı 530.000 lotun 440.000 lotunu son 3 günde iyi dağıttı.
    Bugün tahtayı iyi yokladı..vebyapılan işlemlerin bence %80 inin kendi işlemleri olduğu...10 kademe yukarıdaki malları kaldırmasından belliyi malını yuakarı çekeceği..
    Bence 11.50 ve 12.50 arası dinlenip orta hedef olan 15.00 tl üzeri fiyatlara gideceği ve oradan sonra hedefin 18.00 ve 20.00 li fiyatlar olacağı kanaatindeyim..
    Amaa.grafikteki sert hareketlere bakınca geri çekilmelerin sertliğinin de görülmesi gerekir..
    Hala aynı düşüncelerim devam ediyor

8. C6903 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 192/451 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •