Sayfa 318/430 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

dun email attim dedim size benim islemler gonderildi dedim ama bana sgk lardan daha onceki email lere donus olmadi. 170lerden de hep klasik size yazili donulecek diyip duruyo...

Alıntı Originally Posted by aligel Yazıyı Oku
    arkadaşlar ilgili sgk merkezine mail atın dönüş yapıyorlar

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    dun email attim dedim size benim islemler gonderildi dedim ama bana sgk lardan daha onceki email lere donus olmadi. 170lerden de hep klasik size yazili donulecek diyip duruyo...
    Ben de bugün ümraniye sgk ya gittim bağkurdan yazı için dönüş oldu mu diye.Şefin onayındaymış perşembe günü unkapanı sgkya yollanacak dediler.Ordan unkapanı sgkya arkadaşın başvurusu için gittik.Gitmişken ben de durumumu sordum.Bağkurdan dönüş bekliyoruz dediler.Dönüş geldiği zaman 1 ay falan da burda sıra beklersiniz dediler.Yani 3 mart 4A dan emeklilik başvurum.Bağkur girişim olduğu için ümraniye sgkya 30 nisan da yazışma olmuş.Tahmini 1 haziran bağkurdan unkapanı sgkya yanıt.1 ayda öyle bekleyeceğim.1 temmuz gibi işlemler bitmiş olur kısmet olursa.

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Seçim sürecinde ek mesai personel takviyesi falan bazı arkadaşları emekli ettiler..Seçim bittiğine göre artık rutin sürece dönülür diye düşünüyorum...Tabi en önemli nokta zamandan öte hak kaybının olmaması..Bu önemli bir konu ..Maaşınızı temmuzda alsanız nisan ayından itibaren alacaksınız...Nakit sorununuz yoksa sıkıntı olmaz....

4. Birçok bankanın Emekli Promasyon kampanyası 31 Mayıs itibarı ile sonlanıyor.
    bakalım Haziranda varmı arttıran ?

Parasal sikinti yok ama guncel calisma bilgisi talep edilebilir filan dedi mudur yardimcisi, yahu bes sene once odedigim parayi siz niye kendi il mudurlugune degil de benim memlekete ilettiniz ki, hata yapiyorlar umurlarinda degil, ben sgk ya gitmicem artik iyice sinir oluyorum..........

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Seçim sürecinde ek mesai personel takviyesi falan bazı arkadaşları emekli ettiler..Seçim bittiğine göre artık rutin sürece dönülür diye düşünüyorum...Tabi en önemli nokta zamandan öte hak kaybının olmaması..Bu önemli bir konu ..Maaşınızı temmuzda alsanız nisan ayından itibaren alacaksınız...Nakit sorununuz yoksa sıkıntı olmaz....
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

6.  Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Ben de bugün ümraniye sgk ya gittim bağkurdan yazı için dönüş oldu mu diye.Şefin onayındaymış perşembe günü unkapanı sgkya yollanacak dediler.Ordan unkapanı sgkya arkadaşın başvurusu için gittik.Gitmişken ben de durumumu sordum.Bağkurdan dönüş bekliyoruz dediler.Dönüş geldiği zaman 1 ay falan da burda sıra beklersiniz dediler.Yani 3 mart 4A dan emeklilik başvurum.Bağkur girişim olduğu için ümraniye sgkya 30 nisan da yazışma olmuş.Tahmini 1 haziran bağkurdan unkapanı sgkya yanıt.1 ayda öyle bekleyeceğim.1 temmuz gibi işlemler bitmiş olur kısmet olursa.
    Merhaba size bi sorum olacaktı, siz SSK -Bağkur birleşmesi yapmışmıydınız bende aynı durumdayım da onun için sordum. Ben yapmadım bi sorun olur mu?

7. Bende Bağkur yok ve iki firma 31 yıl sigorta Ödemiş, 3 ay oldu ama hiç bir ses yok.

8. Arkadaşlar hizmet birleştirmesi yapmadan emekli olan var mı SSK Bağkur? Yada sorun yaşayan oldu mu?

Sayfa 318/430 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •