Sayfa 327/1000 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    zpk nın içindeki menkul kıymet çeşitliliği fazla ve piyasada işlem görmeyenlerle dolu bu nedenle zpk nın getirisini tahmin edemiyorum.Bugün şu dakika itibariyle TZV yi SATIN ve TZL ye geçin.TZV bugün fena ÜZECEK.Saat 14:00 a kadar gidişat değişmez ise.
    orta/uzun vade borçlanma araçları için görüşleriniz nedir
    para huzur vermiyor insana. sadece yaşamı daha bir yaşanabilir hale getiriyor.
    "baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş"

2.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    orta/uzun vade borçlanma araçları için görüşleriniz nedir
    Uzun vadeliler muhtemelen bugün eksi gelecek yükseliş var.
    YTD

3. Tzv satip tzl gecmemiz sanki gerekiyor?

4.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    zpk nın içindeki menkul kıymet çeşitliliği fazla ve piyasada işlem görmeyenlerle dolu bu nedenle zpk nın getirisini tahmin edemiyorum.Bugün şu dakika itibariyle TZV yi SATIN ve TZL ye geçin.TZV bugün fena ÜZECEK.Saat 14:00 a kadar gidişat değişmez ise.
    2 yıllık ve 5 yıllık tahvil oranlarında düne göre bir değişiklik görünmüyor ama 10 yıllıklarda artış var. KVBAF neden olumsuz etkilenecek bu durumdan anlamadım

5.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    2 yıllık ve 5 yıllık tahvil oranlarında düne göre bir değişiklik görünmüyor ama 10 yıllıklarda artış var. KVBAF neden olumsuz etkilenecek bu durumdan anlamadım
    tahvil bazında incelersen orta ve uzun vadeli tahvillerin çoğunluğunda satış olduğunu görürsün, valörlü tahvil fonları bugün zarar ettirecek .
    Son düzenleme : memorex; 21-11-2019 saat: 13:47.

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Bugün tam tersi olup kvbaf, ppf nuna göre daha çok getirebilir.
    Bugün kısa vadeli bonolar yükselişte görünüyor. Aynı zamanda orta ve uzun vadeli bonolarda da yukarı yönlü bir eğilim var.Kısa vadeli borçlanma araçları fonlarının ppf 'lerden daha iyi getireceği bir piyasa an itibarıyla görünmüyor.

7. 16 kadar ziraat bankinin kendi tzv sin ayni gun fiyatina sata bilirmiyiz demi?

Alıntı Originally Posted by Dadaloğlu Yazıyı Oku
    Bugün kısa vadeli bonolar yükselişte görünüyor. Aynı zamanda orta ve uzun vadeli bonolarda da yukarı yönlü bir eğilim var.Kısa vadeli borçlanma araçları fonlarının ppf 'lerden daha iyi getireceği bir piyasa an itibarıyla görünmüyor.
    o zaman hisse yada ppf kaldık yine

Sayfa 327/1000 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •