Sayfa 34/601 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 4806 madde; 265 - 272 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Merhaba iyi pazarlar,
    İfadelerinize saygı duyuyorum. Sözleriniz üstten bakan tuzu kuru bir kaç yatırımcının klasik sözleri olarak algılanıyor. Yani en azından ben öyle algılıyorum.
    Binlerce irili ufaklı yatırımcı bu forumlara neden ilgi duyuyor sanıyorsunuz.
    Sonuçta bu ilgide bir araştırma sayılmaz mı.
    Hem neyi nasıl araştıracaksiniz.
    Blanco hilelerini mi, gerçek dışı değerleme raporlarını mi, eksik ya da hatalı bilgilerle SPK ya yapılan müracaatlarıni mi, bu gözler neler gördü, neler duydu.
    Geçen seneki global yatırımda ki bizzat patron tarafından yapılan yanıltıcı konuşmayı dinlemissinizdir.
    Yine geçen sene odas da yapılanlar.
    Bütün bunları arabanıza atlayıp, şehir şehir , fabrika fabrika gezssenizde doğruluğunu, yanlışlığını araştırıp doğru sonuca ulaşamazsınız. Yaniltacaklarsa yinede yaniltirlar.
    Yıllar önce okan tekstil diye bir firma vardı, Samsun dan Ankara ya şirket ofisine gittim kafamdaki soruları sordum, fabrikasına gittim, herşey çok güzeldi anlatımlar bilgiler harikaydı, hele olan universitesinin varlığı benim için şirkete güven kaynağı oldu.
    Ama o yıllarda benim için sonuç hüsran oldu.
    Aslında bu kadar geri gitmeye de gerek yok,
    Son SPK dedikoduları ve hisseler üzerindeki yaşananlar, mağduriyetler, kazançlar herşeyi gösteriyor.
    Diyeceğim o ki ARASTİRMA kelimesi ici boş bir söylem.
    Ve bu nedenler, borsanın doğası gereği yaşanan algılar, insan fıtratı yanilmaya çok müsait.
    Birde teknik grafik meselesi var. Teknik bana göre çok paranın az parayı yutması için düzenlenmiş düzenek. Piyasalarda sonuçta herşey kılıfına uyduruluyor.
    Lütfen bunu bir pazar sohbeti olarak kabul edin, sonuçta herkesin kendine göre yaşanmışlıkları ve düşünceleri var.
    İyi niyet li tüm küçük yatırımcı arkadaşlarımızın şansı bol olsun, Rabbim başarılı işlemler yapabilmeyi nasip etsin.
     Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    ah be kardeşim bilgiye dayalı olmayan yorumlardan kaçınmak gerekir diyorsun peki sen niye araştırmıyorsun armut piş ağzıma düş oh ne güzel ondan sonrada başkalarını suçlayın ne güzel dünya başkalarının lafından bu kadar kolay etkileniyorsanız forumlara uğramayın Allah size akıl fikir vermiş araştırın be kardeşim olmadı aç bi grafiğine bak bari üzüldüm bak şimdi
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

@eaydin2003 talihsizlik olmus.
    Arastirma hikaye. Seni korumasi gereken otorite seni dolandirmak uzere tezgah kurmus.
    Ozellikle de bu hissede neler cektik 10 dolardan verdigi mallari 30 sentten alabilsin diye herifler.
    Baska bankalara bak arkadasim, bu hisse tamamen spekulatif, hala temel problemleri devam ediyor.

3.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Neyi biliyor ki onu bilsin.Kımız zararlısı gibi yatırımcı için.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Medeni ceza kanunlarinda ZAMAN ve MEKAN en onemli 2 kriterdir pozitif kardes.

Bu site ABD sunucularinda host ediliyor. Yani MEKAN ABD. Benim yasadigim ve sitenin host edildigi yerlerde bir ulkenin icine edeni elestirmek suc teskil etmiyor. Turkiye'nin durumu icin Mozambik yoneticilerini elestirecek halim yok. Yazdiklarim yasama-yurutme-yargi'nin tek kisi oldugu diktatorluklerde suc teskil edebilir.

Kimyon ve muritleri de benim pesimdedir mesela Kuzey Kore'yi elestirdim veya Kimyon dedim diye.

Baltali Kasap ve muritleri de Suudi'dr beni ariyordur, savcilara sikayet ediyordur yaptigin gibi.

O yuzden bu adamlarin ulkesine gidip kimse yasamak istemez. Sadece yasamak zorunda olanlar yasar.

Yonetenler tek basina orada durmuyor. "Seyh ucmaz, murit ucurur". Ghana'da enflasyon %30 oldu diye millet sokaklara dokuldu. Endonezya'da %25 enflasyonda halk ayaklandi. Senin enflasyonun %260 olmus, buna sesini cikarmiyorsan ya bu sistemden nemalaniyorsundur, ya da yaradan dagitirken eksik vermistir.

Her ikisinde de elestirme hakkim vardir, cunku zararin kendinden baska herkeze.
    Çok pardon sen kimsin? Sen boşun tekisin.Sen kimsin eleştiri yapıyormuşsun.Sevsinler senin demokratik millete dikte etmeyen babacan tavırlarını.Sen şakamısın ya burada. Ben ülkemle insanıyla gurur duyuyorum.Yine burada ileride altında kalacağın laflar ediyorsun her zaman olduğu gibi. De ki burada o zaman ben TÜRK değilim ya da Türk kimliğimi inkar ediyorum ben ABD liyim. Bizde ona göre yazalım.

Ne Yunana ne f tipine ne pkk ya ne ypg ye tek kelime etmeyişinden senin ne olduğun belli zaten. Bu ülkeye yatırım yapma buralarda milletin beynine etme o zaman git o çok meraklı olduğun yerlerde yaşa oralara yatırım yap. Bir insanın senin gibi her şeyi çelişki olmaz.

Hadi herşeyi geçtim pandemi zamanı 900 endeks HALKCAFE yazdıklarımı o zaman ettiğin lafları sonra bu topiclerde nasıl kıvırttığını da mı hatırlarmıyorsun.Sen ne tür bir insansın. Gelsin Sayın Kızıldağ ben o zaman borsa alternatifsiz yazarken sen neler yazmışsın anlatıversin.

Bizim oralarda adamdaki yüz yüz değil maşallah kömüş derisi derler bilirmisin? O kadar laf yiyorsun herşeye de yarabbi şükür diyebiliyorsun. Maşallah.

Ben 666 tecrübesini yaşamam lazımmış demek ; kader der geçerim. Ama diğer arkadaşlar siz bu kişiye dikkat edin çünkü bunun zehirli dilinin size vereceği zarar büyük olur.Mekanın sahibide o dediklerin değil ALLAH.

Bir gün ona da anlatırsın bu masalları.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=775

6198 no:lu gönderi doya doya okumanı tavsiye ederim.

Sen kimden ne şartta nasıl nemalanıyorsun ? herkesi kendin gibi sanıyorsun herhalde.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 17-09-2022 saat: 13:36.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. 666 HALKB leri ucuza kaptırdın.Bir çok kişiye de sebep oldun.Sonra baktın milletten laf yiyeceksin çünkü o kadar haddini çapını aşan laflar ediyorsun ki ney miş ; Özel bankalara geçmişmiş Yersen.

Sonra özel bankalarda da hiç aklına gelmeyen operasyonu yiyince yok onların bir kısmını verdim yok şunu yaptık yok öyle yok böyle bak ben gerçekleri yazayım;

Şu an İSCTR deki abinin k.cağındasın onun insafına kalmışsın. Ne oldu burada devlete sallıyordun orada da patronlara sallasana.

O yapılan operasyon fonlarla beraber patron desteksiz olabilir mi?

Senin varya hiç olmadığın hiçbir zaman da olamayacağın Trader edalarını sevsinler.

Çarşın pazar ola dicem ama sendeki bu kafayla mümkün değil.

Burada 666 ya gereken lafları edemeyenler sizlere de yazıklar olsun. Gerekenleri yapmayan hisse net yönetimine de.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    her 3 ay da bir erken seçim dedin bunun üzerine borsa yorumu yaptın sana seçim zamanında olacak dedik uyardık. Bunu da yatırımcı madur olmasın diye yaptım.
    Şimdi gelmişsin 3 yıl sonra çark etmişsin seçim zamanında olacak diye konuşurken hiç mi yüzün kızarmıyor.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    3. kez soruyorum: "Erken secim olacak" dedigim 1 yazimi koyar misin?
    Tsssssss. Bu is boyle yapilir.

7. https://www.youtube.com/watch?v=3kAuGM4A8Eo

İzle de titre. Boş yapma kımız zararlısı.Hadi oradan kafa mı buluyorsun milletle?

Yazılarının altına imza attığın CandyShop vardı ya onun yazılarını oku. Kelime oyunu yapma burada.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=444

Oku bakalım bu topicleri ne zaman çark etmişsin herkes görsün. Candyshop kankanda nasıl tası tarağı toplayıp kaçmış?

Bu usd ne zaman 40 olacak sen niye USD almıyorsun ki?

Burada looser ın önde gidenisin. Yalvarda hisse net yönetimine seni elimden kurtarsın.

not: bundan sonra 666 = Kımız zararlısı = Ulumanitu

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=763

Bir kaç sayfa okuyun. Ulumanitu sen hala mı konuşuyorsun ya buralarda looser.

Sen o çok sevdiğin ülkerde yaşa o ülkelerde yatırım yap.

Hepimiz buralardayız mesela 1 sene sonra neler olacak göreceğiz.
    Senin kapasiten kulağına üflenen yalan dolanlar ile bunları

analiz etmeye yetmez.

Bana karşı sus ki buralarda daha fazla karizman sarsılmasın.

Sen etliye sütlüye karışmadan kimseye bulaşmadan kimseye hakaret etmeden atmasyonlarına devam et.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 17-09-2022 saat: 14:09.

8. https://www.hisse.net/topluluk/showt...42184&page=363

Sayfanın sonundaki gönderi.

Bak daha kime bulaştığını bilmiyorsun sus yoksa seni burada kendi yazdıklarınla rezil edeceğim.

Bir de alenichev vardı şimdi aklıma geldi o da ortalıkta yok.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...42184&page=405

Oku bakalım sayfanın sonundaki gönderi.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...42184&page=412

Sayfanın sonundaki gönderi bak o aralar yusuf yusufmuşsun.Dur daha benim yazılarımı da bulucam yazdıklarını da rahat ol.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...=43890&page=90

gönderi 719 bak madene daha yeni ulaştık. Allah'a şükürler olsun kim çark etti gördük. Ne oldu ya herşeye sn yesinde cevap veren sen sus pus oldun. Ne oldu korktun mu? Tabii nereden bileceksin benim gibi bir psikopata denk geleceğini değil mi.Ben seni kaç kez uyardım seni buralarda rezil ederim insan içine çıkacak halin kalmaz dedim mi demedim mi?

Özümde şeker gibi insanım benim gibi birini bile yaptıklarınla şu seviyeye getirdin helal olsun.

Bak şimdilik susuyorum herkeste anlayacağını anlasın.Ama madeni buldum alıntılar alıntılar altına döşerim bünyen kaldırmaz.O yüzden yol yakınken sus daha fazla rezil olma.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 17-09-2022 saat: 15:06.

Sayfa 34/601 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •