Sayfa 658/1002 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    hic bakmiyordum da demin gordum
    bu bitcoin 2. tepeyi yapmis vay be.. 10 gun evveline dek cevremde bitcoini olanlarla dalga geciyordum..
    2 ay önce btcturk de hesap açtıracaktım son anda vazgeçtim... şimdi zinirden şivasların kafalarını uçuruyorum sola sola ... not : susuz içerim . üç yudum sek , 3 yudum su ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2. [IMG][/IMG]

sensiz bu aşka elveda
    ağlasan da yansan da
    dayanırım inan yokluğuna
    hatalara elveda

her sevda bir veda bin ceza
    o son bakıştaki dumanlı gözler
    mahkum olan o son bir kaç damla
    hesap sorar sana , sana

yalvarırım sana
    ben ağlarken
    sen ne olur bakma
    dayanamam inan
    ellerimde bu siyah güller
    hasret acı verse de
    elveda , elveda
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

3.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    buralardan ufak bi short denemeye başlayayım bakayım , george soros style ... cashi bozduracağıma , viopta short açarım , aynı şey ...

tradingde piyasalardaki oyunculukta felsefe iyidir çünküm %99 kafayla iş yapıyorsun kalanı emir iletimi pozisyon büyüklüğünü riskini matematik olarak hesaplamakta... george soros'un hayattaki en büyük şansölyesi (şansı) , london school of economics'de okurkenen karl popper'ın öğrencisi olmak idiydi... Bu şansölyeyi çok iyi değerlendirip sermaye ve para piyasalarında fıçısını mangırla ( 40 milyar dolara yakın*** ) doldurmayı da bildi... Bu şansölyesi , bir çok kapıyı kolayca açmasında ona şansölite ( kredibilite ) olarak geri döndü...
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    tskb de de kimin kimi öptüğü belli değil ... kademeli yılanoğlu short / nakkaştepe long ... belki fena bir düşünce gibi durmuyor orta vade içün mü ?
    cüma kapanışla % 7 artıda ... ayrıyetten şunu da arz ederim ki ; 3 kasım seat 16:31 de yazdıktan sonra dolar 8,53 lerden küt diye 8,3920 ye kadar salmıştı aşağı yukarı ortalama % 1,40 küsür değer kaybetmişti ... pazartesi bu pozisyonumu biraz azaltmak zaruretindeyim, mücbir içsel ve dışsal gelişmelerden ötürü...

Spekülasyon budur. İş, eylem düşüncede başlar düşüncede biter. Bir işleme girmeden önce kendi kendine soracağın ilk soru, what's your edge ? olacak dostum... Eğer o sorunun yanıtını bulamadıysan pozisyona girmen, kumar oynamak demek...

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Bende aynı düşüncedeyim..
    Yalnız Biden ekonomide aman aman bi sıkılaştırmaya gitmez..Gidemez..
    Faiz artışı için 2021 sonbaharını beklememiz lazım ABD de..
    2021 bahar sonu yaz başı gibi virüsü bitirirler ardından ABD ekonomisinden sağlam toplarlanma dönemi gelecektir..
    Neden..
    Çünkü Biden in seçim söylemlerinde 1929 krizinden çıkışın reçetesi var..

"Altyapı yatırımları"..

s400 (hiç bi işe yaramayacak zaten) konusunda esnek davranırsak HALKB konusunda yapacak bişiyimiz yok zaten..
    Biden fazla üzerimize gitmeyecektir..
    Adamın esas derdi RUSYA..
    Rusya konusunda TR yi yanına almak isteyecektir ilk etapda..

Umarım bizim kiler kartlarını doğru oynarlar..
    Bizimkiler suriye meselesini çözmeden. Diplomaside herhangi bir çıkış yolu olduğunu düşünmüyorum. Şu anda her şeyi birbirine öyle bir bağladık ki, ne ileri gidebiliyoruz ne geri. S-400ler rafa kalkacaksa biz f-35’ten neden çıktık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    2 ay önce btcturk de hesap açtıracaktım son anda vazgeçtim... şimdi zinirden şivasların kafalarını uçuruyorum sola sola ... not : susuz içerim . üç yudum sek , 3 yudum su ...
    Ben açtırdım.

Lakin işlem yapmadım.

Alacağım dijital parayıda

LINK (Chainlink) de karar kılmıştım.

Hollanda Lale soğan işi aklıma takılıyor.

Bu alacağım koin abd teknoloji şirketi

Bir devlet olsa arkasında kafam basacak

Tereddüt ediyom hala

Altına gömmüştüm bende biraz oda idare etti hem dolar hem ons dan dolayı.

Bizde dolar tek yönlü zaten 10 yıldır.YTD
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bizimkiler suriye meselesini çözmeden. Diplomaside herhangi bir çıkış yolu olduğunu düşünmüyorum. Şu anda her şeyi birbirine öyle bir bağladık ki, ne ileri gidebiliyoruz ne geri. S-400ler rafa kalkacaksa biz f-35’ten neden çıktık.

Bizimkiler lafla peynir gemisini yürütmeye çalışıyorlar.

Tıkandılar.

Ve ne yapacaklarını onlarda bilmiyor artık.

Saldım çayıra mevlam kayıra modunda hızla ilerliyoruz.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

1939 yılıydı.
    27 Aralık.
    Ağır kış vardı.
    Eksi 30 dereceydi.
    Saat, sabaha karşı 01.57…
    Erzincan'da deprem başladı.
    52 saniye sürdü.
    7.8 büyüklüğündeydi.

https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...stani-6116273/

O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku

Suriye meselesi 10 aydır ağızlarına bile almıyorlar..
    s400 ler ile halkb kaldı..
    s400 ler zaten hiç bir zaman kullanılmayacak idi..Neden alın dı ..? Koz olsun diye mi..Onu da anlamadım..
    s400 ler konusu kapalı kapılar ardından kaparsak halkb da da ya bişi gelmez yada en hafif caatsa larrı seçer başkan diye düşünüyorum karşılığında..

Sonra yeni bir sayfa açılır..

Bence tabi..
    Yeni başkan RUSYA nın üzerine yürüyecek..
    Çin ile iran ile zaten bir yere gidemiyoruz işte..
    RUSYA da köşeye sıkışırsa..

180 derece dönüp ABD ci olabilir bizim kiler..

Bu arada rusya yı köşeye sıkıştırmann yolu düşük petrol fiyatlarından geçiyor birazda..

Sayfa 658/1002 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •