Sayfa 717/1009 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Kişi başı 20-25 euroya avrupada geceliği kümeste kalamazsın.!!
    Tr de 3-4 yıldızlı 20-25 Euroya H otellerde herşey dahil müşteri bekleyen
    bir sürü hotel var.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    memlekette 15 milyon insan malı götürüyor geri kalan 65 milyonun kıçı açıkta
    toplam 1.5 milyon yatak kapasitesinin turist olmasa dahi dolması hiç bir şeyin delaleti olamaz..
    O 15 milyon 65 i besliyor zaten..

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Bu gün çeşme , urla, bodrum, Fethiye gibi yerlerde yaşamak için evinin kendinin olması lazım bir de araban olması gerek lüks olması gerekmez ama asıl konu en az gelirin 2 kişi için ve bu saydığım yerler için en az 10 000 TL veya üstü gelirin olması gerek Türkiye de bu gelire sahip emekli veya çalışmadan yaşayan kaç kişi vardır bence en fazla 5 milyon kişi vardır
    Standart bir ailenin geliri zaten 10K ve üstü..

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    500bin de mantıklı bir sayı. Sonradan editleyip 300-500bin şeklinde düzeltecektim ama kaldı öyle. Yalnız kesinlikle 1 milyona yaklaşmıyordur zenginlerin sayısı.

Zenginden kastım da öyle çok değil 200bin dolar civarı varlığı olanlar. 1milyon dolar dersem, sayı 200binin çok altına iner diye tahmin ediyorum.
    Elini sallasan ellisi öyle diyim..
    ......

Bakın S.Peker videolarında bazı şeylerden bahsediliyor..

Bunların hepsini ben zaman zaman dile getirdim zaten..Ülkedeki kara para ..vergisiz ticaret şu bu..
    Kara para denince insan silah uyuşturucu kaçaklığı ne gelirse aklınıza..

Kaldıki ayda 10K gelir kimde var diyorsunuz da..
    Yahu..
    Hiç bişi yapmayan danışmada oturup gelene hoş geldin diyip gülümseyene 3000 tl veriyorlar ...

Karı koca çalışan ailelerin min 10K gelirleri var.
    Bana temizliğe gelen kadının eve 10.000 in üzerinde para giriyor ya..

Bu topikde yıllar içinde değişmeyen mevzudur bu..Millette para yok abbbbbbiiiii

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    O 15 milyon 65 i besliyor zaten..

Standart bir ailenin geliri zaten 10K ve üstü..

Elini sallasan ellisi öyle diyim..
    ......

Bakın S.Peker videolarında bazı şeylerden bahsediliyor..

Bunların hepsini ben zaman zaman dile getirdim zaten..Ülkedeki kara para ..vergisiz ticaret şu bu..
    Kara para denince insan silah uyuşturucu kaçaklığı ne gelirse aklınıza..

Kaldıki ayda 10K gelir kimde var diyorsunuz da..
    Yahu..
    Hiç bişi yapmayan danışmada oturup gelene hoş geldin diyip gülümseyene 3000 tl veriyorlar ...

Karı koca çalışan ailelerin min 10K gelirleri var.
    Bana temizliğe gelen kadının eve 10.000 in üzerinde para giriyor ya..

Bu topikde yıllar içinde değişmeyen mevzudur bu..Millette para yok abbbbbbiiiii
    23.000.000 icra dosyasını nereye koyacağız.!!!??????
    Bunlar uzaydamı yaşıyor.?????
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Türkiye'de işsizlik oranı: TÜİK'e göre yüzde 12.9, ILO'ya göre yüzde 28.8
    Bu işşizler ordusunun kafadan enflasyonu %100
    Bunlardamı??
    Uzayda yaşıyorlar.!!!

https://www.google.com/amp/s/tr.euro...ore-yuzde-28-8

6. Herkesin 10 000 TL geliri olsa bile onların çocukları var evi kira arabaları yok, ayrıca ufak tefek borçları var. Benim dediğim kişiler evi kendisinin, arabası var, çocuğuyla işi bitmiş borcu olmayan ve karı koca 10 000 TL ve üstünde geliri olan çalışmayan veya emekli olan kişi sayısı çok az demiştim.

7.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Çeşme nin kötü hali bu. Geçmiş yıllarda daha iyi idi :-)

Para bir kesinde toplanmış durumda maalesef. Zincir ise en zayıf halkası kadar güçlüdür.
     Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Şu an da Çeşme den yazıyorum 3+1 bürüt 150 metre kare deniz görmüyor 25 yıllık ev denize yürüyerek 200 metre satılık fiyatı
    2 milyon TL 3 aylık kirası yani sezonluk 100 000 TL inanmadım ben burda bir arkadaşın yanında kalıyorum pazartesi döneceğim inanamıyorum plakaların çoğu 34 ve 06
    Sezonluk kiralar genelde birden fazla aile tarafından tutuluyor. Mesela benim arkadaş grubum var, yazlık almaya karşılar. Her yaz farklı yere gitmekve tatil yapmak istiyorlar. Bunlar her yaz birleşip başka bir yerde yazlık kiralıyorlar ve her biri yaklaşık 10-15 gün yazlıkta kalıyorlar. Dolayısı ile aslında kabaca 10-15bin TL ye yazlıkta 2 hafta tatil yapmış oluyorlar.

Her yaz 10-15 gün için de yat kiralayıp mavi tura çıkıyorlar. Masrafları paylaştıkları için yine ucuza geliyor onlara...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    23.000.000 icra dosyasını nereye koyacağız.!!!??????
    Bunlar uzaydamı yaşıyor.?????
    temizlikçinin bile yıllık 120.000 tl. geliri var lakin milli gelirden aldığı pay ancak bunun yarısı..?

Sayfa 717/1009 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •