Sayfa 719/1027 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Türkiye'nin net uluslararası yatırım pozisyonu nisanda 431,3 milyar dolar açık verdi (Mart: -443,7 milyar dolar) - TCMB
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu hafta seçim dolayısıyla baskı altında tutarlar diye düşündüm ancak dışarıdaki olumsuzluklar doları yeniden hareketlendirdi. bu hareketler dışarıdan geldiğinden borsayı tutamazlar salarlar ama dövizde ne yapacaklar göreceğiz
    Baskan gecen tatli paralari gitti diye cok uzulduydum. Sirf su yazdiklarinla ayni dusundugumden dolayi trenden atladim. Suan ooyle bakiyorum arkasindan elimde mendille.

Bahceli sagolsun o ziplatti. Mecliste Uyum olmazsa erken secim yapabiliriz gibi bir seyi neden secim oncesi dillendirmek tam da Bahceli nin yapabilecegi bir iş.

Önünü alabilecekler mi bakalim. Borsa ekside, dolari ne olursa olsun secim gununr kadar baskilayacaklarini düşünüyorum. Basarili olup olamayacaklari bugun belli olacak. Dun satarak aslinda acele ettim. Dunya piyasasında dün yon arayisi vardi sanki. Bugun bu arayis cozumlenecek sanırım.

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Arkadaşım, yemleme derken tam anlamı nedir ? düşecek de millete yüksekten yüksekten mi satıyorlar ? yoksa , milletin elindeki dolarları korkuta korkuta ucuza mı topluyorlar ? Oğula anlatır gibi anlatsan.
    Yemleme, balık tutulacak bölgenin bir gün önceden yem dokulerek hazırlık yapılması.. Amaç büyük ve çok balık tutmak.
    Piyasa tabiri ise belirsiz dönemlerde hacimsiz fiyat ile piyasa yapıcıları nın piyasaya çok müdahale etmeden fiyatlamanın gitmek istediği yöne bırakılması.. Amaç aşağı dönecekse yüksekten verebilmek, yukarı gidecekse büyük balık tutmak. Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

DXY 95 yaklaşınca dolara basıyorlardı .........Bu gün yine yaklaşmış.........Yarın ya tamam ya devam diyecekler gibi duruyor..........

5. Reise selam dolara devam diyor hala maharaj.
    Sadece içerde değil dışarda da pis güçlenecek.
    Günlük haftalık değil bu dolar evladiyelik olacak.
    Yanına da gram altın aldınız mı Antep fıstıklı baklava.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Reise selam dolara devam diyor hala maharaj.
    Sadece içerde değil dışarsıda pis karışacak.
    Günlük haftalık değil bu dolar evladiyelik olacak.
    Yanına da gram altın aldınız mı Antep fıstıklı baklava.
    Sari kiz yerinde ellesmedim onlara G7 sonrasi eu bolgesi asar keser demistim. Onlarda fos çıktı. Ya sari kiz, ya yilanoglu... 3. Secenek benim icin suan mevcut değil. Yilanoglu icin secime kadar elime firsat gecer mi bekleyecegim. Tamamen kendi dusuncelerim, bi halt bildigimden deel

7. Hahahaaa yerli ve milli derecelendirme kuruluşu geliyor.
    Reis icat etti bunu eyyy moodys eyyy fitch moku yediniz oğlim.

TR ekonomisine 3 A geliyor seçimden sonra.

http://www.paraanaliz.com/2018/gunce...geliyor-23934/

8. Tr 2030 7,66 % 0,70 19/06/2018

güniçi en yüksek: 7,68 güniçi en düşük: 7,63

TR 2040 8,00 % 0,70
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 719/1027 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •