Sayfa 763/1200 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1.  Alıntı Originally Posted by sadeceizleyen Yazıyı Oku
    Selam dostlar,

bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.. alttaki grafikteki işlem hacmi barları açık ve koyu renkte verilmiş.

ben açık renk = alıcılı işlem hacmi , koyu renk = satıcılı işlem hacmi olarak anladım.

doğrumu anladım ?.. bu açık ve koyu renkteki barların anlamı nedir ?

doğrudur yeşiiler alış agırlıklı ...kırmzılar satıs agırlıklı gecen hacimler
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

2. Slm arkadaslar atlas yo hakkinda bilgi alabilirmiyim....

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Gecen bir kac paylasim cok ayip derecede olmus.

4.  Alıntı Originally Posted by Yatirimciali Yazıyı Oku
    memleketin icine coken fettosun hashasilerini belirleyen bir bilgisayar programi yada kimyasal bir cozeltiyi kim uretirse onun hisselerini alacagiz.
    ve mehterlerle bu cakkallari mossad ve cia inlerine gonderecegiz. madem onlara usaklik ederler , orada ilelebet mehdilerinin sidigini icsinler. kana kana icersiniz fettuseytanin sidigini madem deveninkide icin deve fettuseytandan kotumu?

sacro ustad ve diger forumdaslardan ozur diliyorum bu aymaz fettos havarisine cevap yazmak zorunda kaldigim icin.
    en az 10 senedir bu baska kiliklar altinda fettosun havariligini, reklamini yapar bu sitede halen bu saatten sonra bile utanmadan arlanmadan,

GT-N8005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eller tetikte olmali demistim.Halen gundemde tutulan algoritma hikayesi biz'e buna karsi hazirlikli olmamiz gerektigini gosterir durumda.Biz ky ler olarak bilgilerimizi en dogru kaynaktan,birikimlerimizi en dogru dilden paylasabilmeliyiz.Dogrudur veya yanlistir, mantigimizdan suzerek analiz yaparsak, mutlaka bu algoritmacilar karsisinda daha uyanik olabiliriz.
    Su Aylardir bu algoritma konusu bircok haber ve sayfalarda konusuluyor.Inandiricimi?Yaniltabilirmi?Algoritma gercekten kazandirirmi? Bence daha bebe pabucunda bir gelisme ve zaman ilerledikce, kimler bu algoritma'da ustalasip en iyi veriler ile harekete gecirirse sistemi, onlar kazanan tarafta olacaklardir.Bu hikaye daha yeni basladi diyebilirim.Ve bu sistemi kullananlar hisseden hisseye ziplayip, gunluk tradelerde 20/30 puan kazanabilecek.Ne bist nede spk buna karsi koyabilir.Cunki herkesin bagimsiz calisan bir algoritma sistemi olacaktir.
    Genelde bu sistemi kullananlar buyuk yatirim fonlaridir.Alt yapi cok pahali oldugu icin biz ky lere daha cok uzak.
    Sonuc olarak biz ky'lere Bilgi daha hizli erismeli ve daha hizli anlik takip edebilmeliyiz.
    Belkide alttaki foto Algoritma sisteminin nasil risk azalttiginin basit bir ornegi.
    Bundan dolayi birbirimiz ile dalasmaktansa, dogru bilgiye erismek icin zaman ayiralim.

Zaman gelecek, bir takim girisimci ( para kazanmak isteyenler ) piyasaya algoritma programlarida sunacaklardir.
    Alirmisin? Almazmisin ? Koca bir soru isareti .Ben sahsen onume gelen herhangi bir program/sisteme bodoslama dalmazdim.

7.  Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    doğrudur yeşiiler alış agırlıklı ...kırmzılar satıs agırlıklı gecen hacimler
    Teşekkürker dostum..

8.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Eller tetikte olmali demistim.Halen gundemde tutulan algoritma hikayesi biz'e buna karsi hazirlikli olmamiz gerektigini gosterir durumda.Biz ky ler olarak bilgilerimizi en dogru kaynaktan,birikimlerimizi en dogru dilden paylasabilmeliyiz.Dogrudur veya yanlistir, mantigimizdan suzerek analiz yaparsak, mutlaka bu algoritmacilar karsisinda daha uyanik olabiliriz.
    Su Aylardir bu algoritma konusu bircok haber ve sayfalarda konusuluyor.Inandiricimi?Yaniltabilirmi?Algoritma gercekten kazandirirmi? Bence daha bebe pabucunda bir gelisme ve zaman ilerledikce, kimler bu algoritma'da ustalasip en iyi veriler ile harekete gecirirse sistemi, onlar kazanan tarafta olacaklardir.Bu hikaye daha yeni basladi diyebilirim.Ve bu sistemi kullananlar hisseden hisseye ziplayip, gunluk tradelerde 20/30 puan kazanabilecek.Ne bist nede spk buna karsi koyabilir.Cunki herkesin bagimsiz calisan bir algoritma sistemi olacaktir.
    Genelde bu sistemi kullananlar buyuk yatirim fonlaridir.Alt yapi cok pahali oldugu icin biz ky lere daha cok uzak.
    Sonuc olarak biz ky'lere Bilgi daha hizli erismeli ve daha hizli anlik takip edebilmeliyiz.
    Belkide alttaki foto Algoritma sisteminin nasil risk azalttiginin basit bir ornegi.
    Bundan dolayi birbirimiz ile dalasmaktansa, dogru bilgiye erismek icin zaman ayiralim.

Güzel bir tespit.Peki bu Algoritmaların zaman ayarı nasıl yapılıyor.Kısa, orta,uzun vadelere göre ayarlanabiliyormu bu Algoritmalar.Ancak bu spek takımının bu Algoritmalar ile kısa vadede şu an iş yaptığını ancak uzun vadede temeli sağlam hisselerde olanlara pek etkili olacaklarını sanmıyorum.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Sayfa 763/1200 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •