Sayfa 9/136 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 65 - 72 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

Tahtayı manipüle edecek şekilde hareket etmezlerse yıl sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum buradan kâr nasip olursa o kâr ile yeo teknoloji almayı planlıyorum halka arza katılmayacağım tahtadan almayı düşünüyorum onu da uygun şartlar oluşursa yıl sonuna kadar bekleticem

Çorbacı ayakçı paçacı satsın da kurtulalım

Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    Tüm halka arzlarda hisse işleme açıldıktan sonra 1 yıl boyunca hisse satışı yapılmayacağı dolayısıyla dolaşımdaki pay miktarının arttırılmayacağını taahhüt ediliyor.

Gesanda da aynı taahhüt var. halka arzda talep gelmesine rağmen satmadığı ek satışı 1 yıl boyunca hiçbir şekilde tahtadan satamaz. Dolaşımdaki pay miktarını arttıramaz. Spkya böyle bir şeyin için başvuru da yapamaz.
    Sayın wolf1453 araştırma yapmadan yazmak istemedim GESAN da 2 milyon ek satışı 1 yıl buyunca satmama taahhütünü izahname de göremedim, halka arz lideri Oyak Yatırımı aradım taahhüt olmadığı cevabını geç te olsa verdiler! Şirketin yatırımcı ilişkileri bölümünü aradım, böyle bir taahhütü izahnameye koymadıklarını sadece halka arz fiyatının altında satmama sözü olduklarını belirttiler! ben de atıyorum 3 gün veya 1 ay sonra MKK ya başvurabilirmisiniz dedim olabilir dediler! siz izahnemeyi okuduysanız o bölümü buradan paylaşırmısınız?

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Sayın wolf1453 araştırma yapmadan yazmak istemedim GESAN da 2 milyon ek satışı 1 yıl buyunca satmama taahhütünü izahname de göremedim, halka arz lideri Oyak Yatırımı aradım taahhüt olmadığı cevabını geç te olsa verdiler! Şirketin yatırımcı ilişkileri bölümünü aradım, böyle bir taahhütü izahnameye koymadıklarını sadece halka arz fiyatının altında satmama sözü olduklarını belirttiler! ben de atıyorum 3 gün veya 1 ay sonra MKK ya başvurabilirmisiniz dedim olabilir dediler! siz izahnemeyi okuduysanız o bölümü buradan paylaşırmısınız?
    Gesan yerine brlsm var bende ancak gesan daki taahhüdü ekliyorum, konuştuğunuz kişi c kısmındaki taahhüdü anlatmış:

Öncelikle bu yazışmayı GESAN ın kendi sayfasında yapmalıyız ama burada başlayıp burada gelişip devam ettiği için BRLSM yatırımcıları kusura bakmasınlar!

Sayın Sabır taşı paylaşım için teşekkür ederim, 2 milyon ek satış buradaki konu başlığımız, Şirket ortaklarının sahip oldukları diğer hisselerini 1 yıl boyunca satmama taahhütü vermişler tamam onda bir belirsizlik yok! ama halka arz da Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara tahsis edilen payların 38,1 katı, Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılara tahsis edilen payların 16,6 katı, Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılara tahsis edilen payların 2,5 katı talep gelmiş olmasına rağmen satılmayan GESAN da 2 milyon lot ek satışın belirsizliği! Şirket yatırımcı ilişkileri uzmanına net bir şekilde sordum, o da net bir şekilde yanıtladı! satabiliriz dedi!

6. Ek satış için ayrılan paylar-diğer paylar gibi bir ayrımın olduğunu düşünmüyorum zira ek satış için ayrılan lotlar satılmaya başlansa b bendindeki taahhüt bozulmuş oluyor. Payların borsada işlem görmeye başlamasından itibaren 1 yıl içinde sahibi oldukları payları borsada satmış ve dolayısıyla dolaşımdaki pay miktarını artırmış oluyorlar, isterse ek satış için ayrılan paylar söz konusu olsun borsada satış işlemi gerçekleşiyor taahhüt bozuluyor. Yanlışım yahut eklenecek bir şey varsa düzeltin, ytd.

Oyak yerine SPK'ye bu konuyu danışmanız daha mantıklı olur bana göre.

BRLSM günlük, yeni kota olmuş hisselerinin çoğunu İs Yatırım topluyor! bakalım ilerde bu hisselerin akibeti ne olacak! gerçi bu arada karşı bacak ta satıyordur!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
    yarın bir tavan daha yaparsa sepet koluna herkes yoluna ..yelkenleri açarım

şansı fazla zorlamamak lazım

tabii önce tavanı bozmadan günü bitirmesi lazım

Sayfa 9/136 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri