Sayfa 511/1000 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Saat 9’u görelim birde , sonra Londra ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
    Demir şemsiye kaçmış, Demir yumruk olamıyor haliyle tabii...
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

3.  Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Yapısal reform dediniz daha ortada bir numara yok, hep gündelik aksiyonlar...
    "Yapısal reform"u kulağa hoş geliyor diye tekrarlıyoruz yoksa öyle bir niyetimiz hiç olmadı.. Bagajda paket çok, sıkışırsak onları açıyoruz..

4. O 5.57 sabah saati gap fiyat ve gerçek degildir aslinda

5. Dün ayni laflar tekrarlanmış... yeterince reservimiz olsa da merkez kuru sürekli düşük tutabilse ama elimizde iki kurşun kalmış.. yazık.. daha bunun londra abd seansı var

ISTANBUL (Reuters) - Turkey will not go back on the purchase of S-400 missile systems from Russia no matter what the United States says, President Tayyip Erdogan said on Sunday.
    https://www.reuters.com/article/us-t...-idUSKCN1R50QH

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Canımı sıkmayın, hala 386 dolarım var , sataram hepsini haaaa!
    214 dolar da bende var, ben de bir destek atayım, yine meydanlara çıkıp dolar yakalım, fakat 1 likleri yakalım, kahrolsun benjamin naraları atalım.
    Diğer yandan bu MB nın son dakik açıklaması gerçekten şaka gibi.
    İki kez okudum dişe dokunur bir açıklama var mı diye, sonra dedim ki "zaten kurum ciddiyetini kaybetmiş, güvenilirliği ve özerkliği yok olmuş, ne bekliyorsun?"
    Bu b.k çukurunda bakalım daha kaç yıl debeleneceğiz.
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

7. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Japonya'da Nikkei 225 endeksi, Noel günü gerçekleşen yüzde 5 düşüşten sonra bugün 2019 yılının en büyük düşüşünü yaşadı.
    ABD'de cuma günü yaşanan düşüşü izleyen Asya piyasalarına paralel,
    Nikkei endeksi de yüzde 3 düşüşle 20977,11 puana indi.
    Cuma günü Wall Street'in 3 ana endeksi 3 Ocak'tan bu yana görülen en büyük düşüşü yaşamışlardı.

bi cisim yanaşıyo gibi dünyaya
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 511/1000 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •