Onemli Gunler Banner
Sayfa 511/601 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Corbaci tayfa bulasmasin diye koyar huyudur eskiden beri.kafaya takmayin.

Yatirim tavsiyesi degildir.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Kendi halinde bir yerlerde
    Gönderi
    22
    Doğru teşhis

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

AKSEN ile 2 yılı geçtim. Zaman zaman azaltarak zaman çoğaltarak portföyümün en nadide parçası oldu.

Bugün çok güzel hareketler oldu ve forumda ses yok.
    Bu benim adıma iyi bir şey ama daha çok küçük yatırımcı olsa bir o kadar daha sevinirdim .
    Fakat maalesef küçük yatırımcılar genellikle uzun vade yatırım hisselerini sevmiyorlar, sürekli aksiyon arıyorlar.

Şu anda belki erken ama Ukrayna Odessa da yapılmış protokolleri unutmamak lazım.
    Şu anda Ukrayna savaşta ve bu ilelebet sürmeyecektir. Barış olduğu zaman yıkıma uğrayan ülkede en önemli ihtiyaç elektrik olacaktır.
    Aksen muhtemelen fizibiliteleri hazır yatırım planları bekliyor olacatır.
    Tecrübesi ile çok kısa sürede doğalgaz elektrik üretim santrallarını kurabilme kabiliyeti yüksek bir şirket.

Zaten diğer hususları hepimiz biliyoruz. Bu da bir kenarda şimdilik uzak bir ihtimal de olsa dursun bakalım.

4. Üstad bızim bıraz yüzümüz gülsün temettu isterız

Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Üstad bızim bıraz yüzümüz gülsün temettu isterız
    Sürekli yeni yatırım yaptığı ve borçlar hala yüksek olduğu için şimdilik zor.
    Ancak ileride sürekli temettü verebilir.

Pek kimse bahsetmiyor ama şirketin yurtdışı karı artacağı gibi Döviz pozisyonu 9 aylıkta 304 milyon iken 12 aylıkta 2.115 Milyona çıkmış.
    Yani anlık yüzde 11 kur artışı nedeni ile sadece kambiyo karı 211 milyon olabilir.
    Son çeyrek kısmen Özbekistan katkısı da olacak 1 milyar ile 1,2 milyar arası çeyrek kar sürpriz olmaz

6. Bu sene icin bende temettu yerine bedelsiz taraftariyim. Borclarin eritilmesi, yeni yatirimlarin finansmani icin paranin kasada kalmasi daha iyi olabilir. Ayrica sirketin sermayesi hala cok dusuk. Dunya capinda oyuncu olacaksa bu sermaye mevcut sermayenin yeterli olmayacagi gorusundeyim. Ancak twitter da gordugum kadariyla Pinar hanim gonderdigi emaillerde temettu verilmesinin gundemde oldugunu belirtmis.

Sanirim ay sonu beklentileri aciklayacaklari zaman genel kurul ilani ve temettu olayinida aciklayabilirler.

Bakalim yarin yeni zirve gosterecekler mi

7. İnfo Yatırım, Aksa Enerji'yi 20 TL hedef fiyat ile öneri listesine ekledi.

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    AKSEN ile 2 yılı geçtim. Zaman zaman azaltarak zaman çoğaltarak portföyümün en nadide parçası oldu.

Bugün çok güzel hareketler oldu ve forumda ses yok.
    Bu benim adıma iyi bir şey ama daha çok küçük yatırımcı olsa bir o kadar daha sevinirdim .
    Fakat maalesef küçük yatırımcılar genellikle uzun vade yatırım hisselerini sevmiyorlar, sürekli aksiyon arıyorlar.

Şu anda belki erken ama Ukrayna Odessa da yapılmış protokolleri unutmamak lazım.
    Şu anda Ukrayna savaşta ve bu ilelebet sürmeyecektir. Barış olduğu zaman yıkıma uğrayan ülkede en önemli ihtiyaç elektrik olacaktır.
    Aksen muhtemelen fizibiliteleri hazır yatırım planları bekliyor olacatır.
    Tecrübesi ile çok kısa sürede doğalgaz elektrik üretim santrallarını kurabilme kabiliyeti yüksek bir şirket.

Zaten diğer hususları hepimiz biliyoruz. Bu da bir kenarda şimdilik uzak bir ihtimal de olsa dursun bakalım.
    şşşşştttttttt ses cıkarmadan derinden bekliyoruz........tam 2.5 yıl oldu.......şşşşştttttt......

Sayfa 511/601 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •