Sayfa 880/1000 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: Viop XLIII

orta uzun vade için

erdemir 60
    kardemir 35

gayet olası makul hedefler. 10 milyar tl'ye kardemir mi olur abi. 500 milyon dolardan biraz fazla. sadece üretim sahalarının arsa değeri ne kadardır şimdi yazarken merak ettim.

eyvah piyasa kaçtı gitti muhabbetleri 50 bin iken de vardı 100 bin iken de vardı. şimdi de var. kaçan göçen hiçbir şey yok, çalışan araştıran gerçek anlamda yatırım yapan adama hala çok ekmek var.

şimdi sıfır atılmış haliyle 5 bin olunca da olacak. ha o zaman satın alma gücü nasıl olur? dolar bazında nasıl olur? o başka bir tartışma konusu.

sadece bu iki şirketin endeks ağırlığı hiç az değil.

2. Burada insanlarla yanlış Bilgi verip manipüle eden ve başlığın ağası geçinen tiplere dikkat edin bazı tatlı su kurnazlarından bol bol var .

Kendi çıkarları uğruna size biliyordur yada bilmiyordur yönlendirici yanlış Bilgi verenler mevcut bugün dediği tütmüş olabilir ama bu o insanların mayasını değiştirmez huylu huyundan vazgeçmez hiçbir zaman bu alışkanlık onların doğasında var

3.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Abi emekliliğin tadını çıkar.
    Abi lütfen bir iş yap.
    Torun falan sev abi.
    Hatta sana bir robot alalım arbitraj yap.
    Ne torunu abi 38 yaşındayım emme emekli ettim kendimi vampir krediciler ve TL cokerticilerle rahat verseler güzel guzel gezicez emme durmuyorlar

4.  Alıntı Originally Posted by DBazli Yazıyı Oku
    Ne torunu abi 38 yaşındayım emme emekli ettim kendimi vampir krediciler ve TL cokerticilerle rahat verseler güzel guzel gezicez emme durmuyorlar
    yaaaa sen mehmet kırsoy değil misin ? 15 sene evvel de yazıyodun bu topikte..

5.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    yaaaa sen mehmet kırsoy değil misin ? 15 sene evvel de yazıyodun bu topikte..
    He dayı soyadım değil o da bir nick adım doğru

6. vobusu yabmıyom 2 aydir dünyadayım.🤣

7. Anatrend topicte çok yazılarını gördüm sanki memedabi..

8. Elliotta sarmıştın, oradan birsey çıkmayacağını anlamışsın en azından..

Sayfa 880/1000 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •