Onemli Gunler Banner
Sayfa 149/996 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    sımdı chiquita neden yok bır bakayım dedım ınternette konkordato ilan etmiş vay anasına...muzcu bile batmıs
    Bu devirde işini kaliteli yapmayacan demek
    Çikitanında hondurası var guetemalası var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    O link üstteki mesajda da var. Dikkatli bak. Kolaylık olsun diye ekledim. bu biiir.
    kendi yorumum da var evet. burası bin mesajdır yorumdan geçilmiyor, ben bir eklemişim çok mu. yapamaz mıyım, ikiii
    acımadıki lafı sana ait, senin niyet okuman, lafını siltirtme. üüüç ü beşi boş ver.
    benim vaktim kıymetli geyikle kaybedecek zamanım yok, hadi sana iyi sanallar
    Hani lan link gevşek, dalga mı geçiyorsun. Bine aklın sıra çakallık mı yapıyorsun.

Bi laf ediyorsun arkasında dur.

url kodu alma

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, Covid-19 aşısı Türkiye’ye geldiğinde günde 1.5 milyon kişinin aşılanmasının planlandığını söyledi.

4. Burada takılanların tanrısı Crom!

Neden?

Çünkü "Crom başının çaresine bakabilenlerin tanrısıdır!"

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, Covid-19 aşısı Türkiye’ye geldiğinde günde 1.5 milyon kişinin aşılanmasının planlandığını söyledi.
    Sallayana bir şey yapan bir kurumumuz yok nasıl olsa,yahu daha uygulama yapacak ekipler belli değil,nasıl bir yol haritası izlenecek o belli değil,aşı evde mi yoksa sağlık ocaklarında mı yapılacak o belli değil,bugün bir anket açıklandı;aşı olmak istemeyenlerin oranı %18 den %28 e çıkmış,aşı ekipleri aşı mı yapacak ikna faaliyeti mi yapacak? gevşek,gevşek milletin gözünün içine bakarak yalan söylüyor,nasıl olsa kısa sürelide olsa makam,şöhret ödenek var atış serbest,yazık bu hastalık yüzünden ölen değerli sağlıkçılara..bu tiplerle aynı ünvanları paylaşıyorlar..

Ağır hasta sayısının çok az artması yanıltmasın dünki ağır hastalarının 235 i vefat etmiş 8 de bugün üstüne koy 243 ağır hasta demek buda. Tahminim vefat sayısında daha öncede söylediğim gibi 300kişiyi bulacağız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Rahmetli Cem Karaca ustayı anmadan geçmeyelim

Bindik bir alamete, gidiyoruz kıyameteeee

https://youtu.be/V1AuwCEwqAE

Sayfa 149/996 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •