Sayfa 204/582 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 4650 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Eşşeğim direnç patlatamaz iki adım tepeye gitse niye geldim ben buraya der döner götünün üstünde çimler de kayak yapar iner aşşağı benim asıl korkum bu kadar otu yemesi bir gün çatlayıp yığılıp kalacak o olacak yoksa yesin daldanda yesin kabahtanda yesin yeter ki çok yemesin
    Sorun da o zaten, senin eşşek merayı kurutmadan yaylaya çıkmıyor bir türlü..;-))

Bıraksa başkalarında karnı doysa iyi olacak ama, yok hepsini benim diyor başka da bişey demiyor namıssız eşoğol eşşek..;-))

Valla benim koyunlar senin eşşeğin otlarını yedi bugün biraz kusura bakma..;-))

2. Sende asels diye Bi at vardı sattın mı o atı taliplisi çok dikkat et
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Sende asels diye Bi at vardı sattın mı o atı taliplisi çok dikkat et
    Sizim at huysuz çıktı, bizde uyuz olsada eşşek bizi kanır deyip ona bindik tekrar, ama bu seferde eşek huysuzlanıp duruyor..;-))

Kamularda kamu eliyle manipülasyon burası türkiye özak 10 tavan yapsa bürüt takasa alınırmiydi ah bu dinciler ateşleri bol olsun...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

5.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Kamularda kamu eliyle manipülasyon burası türkiye özak 10 tavan yapsa bürüt takasa alınırmiydi ah bu dinciler ateşleri bol olsun...

Sattıkları herşeye %150 zam yapıp işçisine gelince ayak sürüyen patronları askari ücrete ve kamu çalışanlarına yaptığı zamlarla nasıl imzaya çektiyse, şimdide şirketi kâr ettiği halde bunu yatırımcısına ve hisse fiyatına yansıtmayan hırsız patronları kamu şirketlerinin fiyatlarını yukarıya çekerek izaya çekiyor..!!!

Suçlu olan ederine gelene kadar yükselen mi yoksa ederinin altında tutmak için her türlü pisliği yapanlar mı..???

Adamın mal varlığı üç ay sonra piyasa değerinin neredeyse üç katına çıkmış olacak ama hala ölü fiyattan yatırımcı satıp çıksın diye i.p.n.e l.i.k yapıyor..!!!

Allah gözü doymayan aç k.ö.p.e.k.l.e.r.i.n belasını versin..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Her sözü g.ö.tünden anlıyorsun burada söylenen özak 10 tavan yapsa bürüt takasa alınırmiydi sorusudur
     Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Sattıkları herşeye %150 zam yapıp işçisine gelince ayak sürüyen patronları askari ücrete ve kamu çalışanlarına yaptığı zamlarla nasıl imzaya çektiyse, şimdide şirketi kâr ettiği halde bunu yatırımcısına ve hisse fiyatına yansıtmayan hırsız patronları kamu şirketlerinin fiyatlarını yukarıya çekerek izaya çekiyor..!!!

Suçlu olan ederine gelene kadar yükselen mi yoksa ederinin altında tutmak için her türlü pisliği yapanlar mı..???

Adamın mal varlığı üç ay sonra piyasa değerinin neredeyse üç katına çıkmış olacak ama hala ölü fiyattan yatırımcı satıp çıksın diye i.p.n.e l.i.k yapıyor..!!!

Allah gözü doymayan aç k.ö.p.e.k.l.e.r.i.n belasını versin..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    nasip....

7. Ya beyler onu söyledik bunu söyledim geçin , Pazar günü saat 8 olmuş halen beton dökülüyor göktürk 2 şantiyesinde . Akçansa mikserlerinin bini bir olmuş siz hala o anlamadı şöyle oldu böyle oldu 🤣

8.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Ya beyler onu söyledik bunu söyledim geçin , Pazar günü saat 8 olmuş halen beton dökülüyor göktürk 2 şantiyesinde . Akçansa mikserlerinin bini bir olmuş siz hala o anlamadı şöyle oldu böyle oldu 🤣
    Göktürk 2'yi bitirip henem Göktürk 3'e başlamak istiyorlar demek ki.
    Bu bölge yeni cazibe merkezi oldu galiba. Ozak'ın veya Emlak Konut'un bu bölgede başka arazisi var mı acaba. Göktürk 1-2-3-???? devam eder m.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 204/582 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •