Sayfa 321/822 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 6572 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

Bir ip ucu lütfen
    sevği ve selamlar
    yatırım tavsıyesı degıldır

2.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Hiç bir şey yapmasanız 2026 geldiğinde en az 60bin lotunuz olacak. Benim komple hedefim 30bin Hiç sıkmayın canınızı, pta'dan sonra, kâr marjı coşacak Sasa'nın, kimse hatırlamayacak bu kara günleri
    sasayı bildiğim için sıkıntım yok zaten patron neden hala açıklama yapmadı diyenlere patron cevabı sermaye artırımını yaparak güzelecene verdi anlayana tabi

3. Patron uzun seneleri etkileyecek bir sarsıntıya sebep oldu, bu fırtınayı atlatana karada ölüm yok gerçekten.

4. Değerli Subutay ,

Sabır ve zaman en büyük hazinedir.
    250K lot olsun bakarız.
    2X yıldır bu gözler ne sarsıntılar gördü.

Herkese bol kazançlar
    Sewgiler
    Beetlejuice

5.  Alıntı Originally Posted by beetlejuice Yazıyı Oku
    Değerli Subutay ,

Sabır ve zaman en büyük hazinedir.
    250K lot olsun bakarız.
    2X yıldır bu gözler ne sarsıntılar gördü.

Herkese bol kazançlar
    Sewgiler
    Beetlejuice
    Çok haklısın zaman herşeyi tedavi edecektir. Hatta benim senaryoma göre bundan sonra nereye düşerse düşsün, gördüğü en yüksek seviyeler bile SASA için yakın bir zamanda hikaye kalacaktır.

Zaten düşüş trend çizgisi bile ip gibi dümdüz olan bu operasyonun, piysanın kendi dinamikleri ile oluştuğu söylenemez. Bu nedenle bu düşüş oldukça planlı, programlıdır ve rastsal olamaz.

İnsanın içine sindiremediği, baş aktörün (yani patronun) yatırımcısına tezgah kurmaya çalışmasıdır. Bu kasta tenezzül eden patrona da, müsade edilsin de bizim de iki çift lafımız olsun.

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz misali, SASA yatırımcısı da bunu unutmaz.

6. Brüt takas çıkış tarihinden önce bir aksiyon olacak, bu tarihi ve bu aksiyonu kaçırmayın. Adına ölü kedi sıçraması dahi diyebilirsin. Muhtemelen 90-100 arasından 123-130 aralığında bir yere gitme ihtimali çok yüksek. Koşul şart ise sermaye haberinin gelmemesi. Bana göre sermaye haberi hemen gelmez, yılın bitmesini bekleyecekler. Ve muhtemelen büyük bir oranda bedelli gelecek. 80-100 lira arası bür değerde olan hisseye 10-15 lira hisse başı bedelli gelebilir. Tahsisli ihtimalini düşük görüyorum.

7. Fiyatta bir istikrar oluşmuş görünüyor...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

8. Sasa'nın büyük ihtimal 2023'te başlayacağı dev yatırımlar öncesi yatırımcıyı korkutma ve kaçırma operasyonu çekildi. Halen de bitmiş değil. Beklemeye devam...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Sayfa 321/822 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •