Sayfa 348/581 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 4644 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Sn.sakura ya katiliyorun ve destekliyorum,tahminim bu forumu takip eden lerin çoğunluğu da ayni fikirdedir diye tahmin ediyorum.korkmaya gerek yok herşey ortada.

2. 500 hisse var,patronunu mali durumunu ivir zivir begenmiyorsan neden duruyorsun.

3. Kötüleyerek Küçük yatirimci satsin spek sursun gotursun bumu yani,sen devamli baki kal,pd 10 milyar tl aldigi kucukcekmece 17,5milyar tl.

4. Depremden sonra, özakın tüm konut projelerini bir an önce aktif edeceğini, artarak gelecek olan bu nitelikli konuta olan talebi karşılamak isteyeceğini düşünüyorum.
    Ataköy-yeşilköy-bakırköy civarında oturan elit tabakanın, son deprem yönetmeliğine uygun büyükyalı projesine talep göstereceğini, göktürk- kemerburgaz bölgesine yakın oturan yine nitelikli konut isteyenlerin bu bölgedeki göktürk2 ve yapımına en kısa sürede başlanılacağını tahmin ettiğim göktürk3 projesine talep göstereceklerini düşünmekteyim...(göktürk 2 projesinde 20 e yakın daire kaldı ve satış ofisinin çok yoğun olduğunu duydum , kalan daireler 1 aya kalmaz biter diye düşünüyorum.)
    Ayrıca özelden bana soru soran arkadaşlar için , son kat karşılığı yapılan yer olan maltepe cevizli için ise şunu söyleyebilirim. Zemini fena değil,arsa sahipleri çok bilinçli insanlar(kim diye sormayın en tanıdık çekirdek firması sahipleri) ve ahmet bey ise depreme yönelik çok iyi projeler yapma amacında olacaktır bundan sonra zaten ...
    bizimmahalle 2nin ise projeleri bir gözden geçirilip, en kısa zamanda inşaatına başlanılacaktır.
    escümle deprem ile birlikte nitelikli konut talebi artmıştır, zaten yön bulmak isteyen para gene gayrimenkulün kapısını çalacaktır ama korkuya binaen bu sefer...

5.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Depremden sonra, özakın tüm konut projelerini bir an önce aktif edeceğini, artarak gelecek olan bu nitelikli konuta olan talebi karşılamak isteyeceğini düşünüyorum.
    Ataköy-yeşilköy-bakırköy civarında oturan elit tabakanın, son deprem yönetmeliğine uygun büyükyalı projesine talep göstereceğini, göktürk- kemerburgaz bölgesine yakın oturan yine nitelikli konut isteyenlerin bu bölgedeki göktürk2 ve yapımına en kısa sürede başlanılacağını tahmin ettiğim göktürk3 projesine talep göstereceklerini düşünmekteyim...(göktürk 2 projesinde 20 e yakın daire kaldı ve satış ofisinin çok yoğun olduğunu duydum , kalan daireler 1 aya kalmaz biter diye düşünüyorum.)
    Ayrıca özelden bana soru soran arkadaşlar için , son kat karşılığı yapılan yer olan maltepe cevizli için ise şunu söyleyebilirim. Zemini fena değil,arsa sahipleri çok bilinçli insanlar(kim diye sormayın en tanıdık çekirdek firması sahipleri) ve ahmet bey ise depreme yönelik çok iyi projeler yapma amacında olacaktır bundan sonra zaten ...
    bizimmahalle 2nin ise projeleri bir gözden geçirilip, en kısa zamanda inşaatına başlanılacaktır.
    escümle deprem ile birlikte nitelikli konut talebi artmıştır, zaten yön bulmak isteyen para gene gayrimenkulün kapısını çalacaktır ama korkuya binaen bu sefer...
    Ayrıca son bddk konut kredisi güncellemesi ile birlikte büyükyalı ve göktürk2 projelerinin satış hızı ve fiyatları günden güne artmaya devam edecektir, bu da olumlu bir gelişme ...

6.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Ayrıca son bddk konut kredisi güncellemesi ile birlikte büyükyalı ve göktürk2 projelerinin satış hızı ve fiyatları günden güne artmaya devam edecektir, bu da olumlu bir gelişme ...
    Bir dip not daha vereyim unutmadan , cevizlideki yerler 2 parsel ve ruhsatlı durumdalar, sadece 1 tanesinde tadilat yapılmakta. İnşaat çok çok yakında diyebiliriz

Bilgiler için tesekkür birazda eksantirik islerden haber bekliyoruz, sepet dolu
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Bir dip not daha vereyim unutmadan , cevizlideki yerler 2 parsel ve ruhsatlı durumdalar, sadece 1 tanesinde tadilat yapılmakta. İnşaat çok çok yakında diyebiliriz
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

8.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Bilgiler için tesekkür birazda eksantirik islerden haber bekliyoruz, sepet dolu

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında cevizli bile eksantrik denilebilir çünkü ruhsatlı şehrin merkezinde TK imarlı yer bulmak çok zor, Anadolu yakası İçin kolay satan bir yer olacak . Başarılı bir anlaşma her anlamıyla 😉

Sayfa 348/581 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •