Sayfa 428/999 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Alternatifbank finansman bonosu satışı. Nitelikli yatırımcıya satış
    69 gün
    Yıllık basit faiz oranı %21.49
    ISIN kodu TRFALNF41926

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    300 gun yapmisken 366 gun yapsaydiniz stopaj % 5 e düşüyordu..2 puan etkisi olurdu
    senelik bağladım şimi düzeltti teşekkürler

3. Osmanlı yatırımdan özel tahvil alsam ne gibi riskleri olabilir...Osmanlı yatırım'a bişey olsa özel şirket tahvilime bişey olur mu ?

4.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Bankalara zaten sopa gösterilerek faizler düşürülüyor elbette kredi talebinin cansız olmasının da etkisi var, mb bugünkü açıklmasından anladığım zorunlu karşılıklar yoluyla piyasaya tl verilecek bu da dolara olan talebi artırabilir. Şu oranlarla kısmen de olsa dolara geşmeyen geçmişten ders almamış demektir.
    Tahvil piyasası oranları suni, hele 300 gün 20.5 den bağlayan arkadaşa saygı duymakla beraber büyük yanlış yağtığını söylemek istiyorum, bu oranlarla kesinlike 2,3 aydan öte bağlamamak lazım. Mb viop işlemleri ile kuru tutamaz. Seçim yaklaştı hükümet harcama paketlerini yakında duyarsınız. Bu tahvil faizlerine hiçbir yabancı yatırımcının para yatırmaması piyasasının son derece sığ olması beni işkillendiriyor bir kur şoku daha yiyeceğiz ama önceki zirveyi geçer mi bilinmez.
    %20.5 den alana kadar göbeğim çatladı resmen istemiyorlardı benim için %20 iyi para 11 den 12 den bağladığım zamanlar geliyor aklıma 200 bine ev aldım ayda 3 bin getiriyor die dşünüyorm

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Bankalara zaten sopa gösterilerek faizler düşürülüyor elbette kredi talebinin cansız olmasının da etkisi var, mb bugünkü açıklmasından anladığım zorunlu karşılıklar yoluyla piyasaya tl verilecek bu da dolara olan talebi artırabilir. Şu oranlarla kısmen de olsa dolara geşmeyen geçmişten ders almamış demektir.
    Tahvil piyasası oranları suni, hele 300 gün 20.5 den bağlayan arkadaşa saygı duymakla beraber büyük yanlış yağtığını söylemek istiyorum, bu oranlarla kesinlike 2,3 aydan öte bağlamamak lazım. Mb viop işlemleri ile kuru tutamaz. Seçim yaklaştı hükümet harcama paketlerini yakında duyarsınız. Bu tahvil faizlerine hiçbir yabancı yatırımcının para yatırmaması piyasasının son derece sığ olması beni işkillendiriyor bir kur şoku daha yiyeceğiz ama önceki zirveyi geçer mi bilinmez.
    Bana hükümetin tercihi zaten doların pek düşmesine izin vermemek gibi geliyor zaten. Bazı arkadaşlar 4,80 bekliyor ama şimdiye kadar en olumlu havalarda bile birkaç kez arızi olarak 5,15 leri gördü yine yukarı çıktı. Yıllardır birikmiş cari açık düşük kurla kapanmaz, bu kurlarda bile cari açık yeniden başgösterdi. Herhalde ancak 5,80 lerde falan ucu ucuna cari fazlaya geçebiliyoruz...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    sayın uğur gürses in dediği gibi kozmetik önlemlerle pudra fondöten le faiz düşürürsen milleti kıllandırırsın
    Aynen öyle bahri yapacak birşey yok ya dovize geçicez tamamen ki millet geçmeye basladi ya eksi düşük reel faize devam edicez Ocak başı Mart ortasına %23 len bagladiydim haralde dönüşe %19 u zor bulucam hergun düşürüyorlar ..

7. Herkes dolarda iken çıkmaz dolar .Gram altın almak dolar almaktan daha mantıklı geliyor ufak ufak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. 14 Şubat Perşembe 17:07 YAŞAR HOLDİNG 2020 VADELİ TAHVİLİNİ YAPILANDIRMAK İSTİYOR -KAYNAKLAR, BN

ÖZEL ŞİRKET TAHVİLLERİNE DİKKAT !!! SONRA YANDIM AMAN DEMEYİN...

Sayfa 428/999 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •