Onemli Gunler Banner
Sayfa 805/1002 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Sayfa falından bir şey çıkmadı hâlâ papatya falımız hayırlı olur İnşallah aksakallı dedeyide rüyamda görmez oldum geceler kâbus gibi sabah olmak bilmiyor gerçi günün nasıl geçerse gecende öyle geçer derlerya günümüzde hayır yok ki çivileri nereye saklıyacağımızı şaşırdık sabah işe başlıyorsun çiviler yok birileri gece çalışıyor desen yapılan iş yok ne baharmış gelmedi rüyalarda yaşıyoruz kâbus cinsinden.

2. Bundan 5 yıl önce CBS Fabrika arsasına 60 Milyon Dolar fiat biçildiğini duymuştum. E-5 kenarında olduğu için. Şimdi bir ses seda yok herhalde,

3.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    Bundan 5 yıl önce CBS Fabrika arsasına 60 Milyon Dolar fiat biçildiğini duymuştum. E-5 kenarında olduğu için. Şimdi bir ses seda yok herhalde,
    biçilse ne olacak ki işleri yokta küçük yatırımcıyımı düşünecekler. nerdeyse on sene geçti .

4. 2 onur 2 bir on senede daha geçermi sencw

5. Usta'ya kalsa yarın öbür gün açılacak ama kınamıyorum forumdaşımızı çünkü ''umut fakirin ekmeğidir'' diye bir söz var..Ancak şu bir gerçekki ''gidenler memnun ki yerinden dönen yok seferinde'' bir anlamlı sözünde olduğunu unutmamak gerekir..Yüzlerce şirket ya batmış yada hileli,şaibeli oyunlarla içleri boşaltılmış borsanın dışına itilmişler bu durumdan şirket sahipleri oldukça memun ve mutlular olan bizler gibi gariban yatırımcıya oldu hep paramızı çaldılar hemde sıhhatimizi,sağlığımızı acımasız merhametsiz canavarlar..Faiz haram,döviz alma hain olma,yastık altına altın koyma,borsada türk şirketlerine yatırım yap bize güvenin ekonomimiz uçacak,uçuyoruz diyen Devletin başı Cumhurbaşkanı değilmiydi evet ta kendisiydi bizlerde vatandaş olarak ona inandık güvendik ama kazın ayağı öyle değilmiş bunu bu 20 yıllık süreç içinde çok iyi anladık ama iş işten geçti neyimiz var neyimiz yok tüm alın terimizi kaybettik hatta emekli ikramiyem olan paramı bile bu ÇBS boya ve ÇBS Printaş'a yatırdım ve kaybettim..Yirmi yıllık zaman içinde bize borsaya yönlendiren TC.Cumhurbaşkanı bir gün olsun bizim gibi küçük yatırımcının çığlıklarını duydumu bizim mağduriyetimiz için hangi olumlu çabayı sarfetti hangi olumlu gelişme oldu bizler için yüzlerce şirket batırıldı iki dudağının arasında olmasına rağmen bizler için hangi olumlu kanunu çıkardı hiç borsadan ve mağdurlarından bahsettimi ben duymadım..Yıllar öncesinde borsa dışında kalan bazı mali durumu iyi şirketleri tekrar borsaya alacağız dediler sonra seçim olup bitti o verdikleri sözde bile durmadılar bu nasıl bir hakkaniyetli,adil,adalet bilemedim gitti..Allah'ın adaletinin olmadığı yerde hak,hukuk,adalet,vicdan,merhamet aramak ahmaklıktan başka bişey değildir..Allah bize acı çektiren zalim kullarını ıslah eylesin...Not.. ustam ,yeterki Çbs printaş borsaya geri dönsün hala aynı (10 Cumhuriyet) sözümdeyim..

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 bir on senede daha geçermi sencw
     Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 bir on senede daha geçermi sencw
    Akant on değil 20 yıl hatta 30 yıl geçsede bildiğimi sandığım gerçekler var bilenler kanunları yazanlar tebliğleri çıkaranlar iflas ertelemenin reddine karar verenler halka açık şirketlerin denetimini yönetimini yapanlar hukukun adaletin üstünlüğüne inananlar ihbar ve şikayetlerimizi neden görmezler yazılarımıza telefonlarımıza neden cevap vermezler ömrümüz olasada 100 yıl beklesek adaletin ne zaman tecelli edeceğini hakkımız olanı az veya çok demeden şükrederek razı olmak ben razıyım Rabbimde sizden razı olsun demek isterim kul hakkının cennet kapısı olduğunu bilen inançlı umutlu mücadeleci her kim olursa olsun ne rüzgardan ne taştan nede laftan yorulmaz usanmaz yolundan ve davasından dönmez adalet kitaplara sığmaz, gönülleri doldurmaz, gözü doyurmaz, cepleri taşırmaz, bir dünya görüşüdür alanla veren arasındaki sorundur adalet bizden umutlarımızı paramızı alan gönlümüzdeki ışığı söndürenler ve buna adalet adı altınada vesile olanlar ben bir düşünürüm onlar binler olsada bir düşünemezler şahsilikleri varsa , ben iner giderim bin den bir çıkarsa birşey ifade etmez derse eğer bu dünya imtahan dünyası Rabbim akıl ve beden sağlığımızı korusun en büyük servet benim için bu açılsa ne olur açılmasa ne olur dünya kavgası bitmez açılsada kavga açılmasada kavga dünyanın düzeni bu nefsini bu dünyada kim doyurmuş doyurduysa başka kimlerin nefsini doyurmaya vesile olmuş güneş doğacak batacak her gün cahil biri doğacak akıllı biri ölecek nefiste her zamanki işini yapacak neylerse Rabbim eyler güzel olanı O bilir niyetleri bilen O dur.

7. çümleten s.a sadece duyduğumu yazıyorum yarğıtayda bir davası varmış ali beyin leh de sonuçlanmış.

Sayfa 805/1002 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •