Sayfa 92/490 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 3917 madde; 729 - 736 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    35 senelik yatirimcilik hayatimda ogrendigim en onemli seylerden birisi de, belki de en onemlisi dovletin isin icinde oldugu seylerden kacmak gerektigidir...

Syg,
    Dövlet bize bağmıyi. AKP bizleri dolandırıyor.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

2.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Gider gider acele etmeyin.önümüzü tıkayan kayadan kurtulduk.

hep millete umut aşılıyorsun yapma bunu.şeytanıda onun neler yapabileceğinide biliyorsun ama hala umut aşılamak gibi bir iyimserliği nereden alıyorsun anlıyamıyorum ?

3. Tcell zamanında nasıl süründüyse bu da ona benzeyecek gibi. Varlık fonuna girince çiftliğe hoşgeldiniz.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    hep millete umut aşılıyorsun yapma bunu.şeytanıda onun neler yapabileceğinide biliyorsun ama hala umut aşılamak gibi bir iyimserliği nereden alıyorsun anlıyamıyorum ?
    Gidecek.çünkü bütün temel veriler göstergeler bunu söylüyor.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

5. Tcell %5 yaptı, bizim yeni gelin 10 altına kaydı yine, bu da bir imtihan herhalde, la havle...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Dudu hocam Hektas ve tupras ta takip ediyordum sizi. Simdi buradasınız. Tupras hedef 200 demiştiniz erken ayrıldınız. Ben tupras çıkıp buraya geldim. Beklemedeyim.temettumu bekliyorum. Ayrica Hatırlarsanız tupras da surundurmustu bizi. Sabreden kazandı.

7. Varlık fonu 4.18 denir aldı
    Vakufbank 9 nisan 2010
    USD cinsinden değeri
    2.77 dolar mıışşşş

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tcell %5 yaptı, bizim yeni gelin 10 altına kaydı yine, bu da bir imtihan herhalde, la havle...

reis varlığını derinden hissettirdi ondan.daha devir işlemi yapılmadan ttkom kurumaya başladı.türkselde iki tane bileği bükülmez biri rus diğeri CITI VAR REİSİN ONLARA GÜCÜ YETMEZ Kİ.

Sayfa 92/490 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •