Sayfa 158/404 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 3228 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/661385

Hayirli olsun

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes alım satım kararını kendisi versin.

2. Mevcut hisse fiyati: 15.10
    Piyasa değeri: 83 milyon
    Son kira ödemesi hariç net dönen varlıklar: 12 milyon lira
    Peşin tahsil edilecek 17 yıllık kira tutarı: 76 milyon lira
    Talya+ Mares kira süresi sonrası 32 yıllık üst hakki (şimdinin parasıyla yaklaşık 150 milyon lira)+ kasadaki nakit para (5 milyon)+ kasadaki toplam USD cinsi nakdin (yaklasik 25 milyon USD) kambiyo ve faiz getirisi bedava!!!

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes alım satım kararını kendisi versin.

3. Kira 500.000 USD ye düşünce, hisseye küsüp giden yatırımcılar bu son KAP haberinden sonra tekrardan dönerler muhtemelen...Piyasada başka ucuz hisse mi kaldı şu, bu, o...

4.  Alıntı Originally Posted by Borsacım Yazıyı Oku
    O ya da bu fark etmez. Endeks 120 bin görmüş Maalt 2-3 sene önceki fiyatında diğer kağıtlar uzaya gitmiş kimse konuşmasın artık gerek yok. Endeks sert düşerse bu kağıt 1-2 aya 5 li rakamları görür. Arsası servet etse nolur etmese nolur.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sarı saçlım mavi gözlüm nerde nerde nerdesin

5.  Alıntı Originally Posted by rainmantr222 Yazıyı Oku

sahibinden com daki ilan m2 fiyatına dikkat konumuna dikkat büyüklüğüne dikkat

bunlarda da bizim tarlalar şu an pd 87m tl kasadaki nakit 31m tl

bu tarlalar ve yılda ort 2.1m$ kira getirien maresin bedeli 56m tl

sadece ilanı baz alırsak 15890m2*5455euro=86m euro sadece tarlalar
    arkadaşlar hayırlı olsun daha bu başlangıç eşşeğin büyüğü ahırda unutmayın geçmişte 25 dolardı 1 hisse

6.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    Nerdesin hfy efendi , millete verdin gazı yok.
    KAP haberi gece yarısı düşmüş. Pek KAP ile alakamiz yok galiba. Arkadaşla ilgili olarak hala aynı kanaatte misiniz?

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmet 75 Yazıyı Oku
    KAP haberi gece yarısı düşmüş. Pek KAP ile alakamiz yok galiba. Arkadaşla ilgili olarak hala aynı kanaatte misiniz?

haberleri okuyup yazdım ben gece , evet arkadaşla ilgili hala aynı fikirdeyim. cefri 15 lira olur o zaman alırım demişti. Şu an sadece cefriye itibar ediyorum. 19.5 maliyetim var gelsin çıkartsın hfy...
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

8.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    haberleri okuyup yazdım ben gece , evet arkadaşla ilgili hala aynı fikirdeyim. cefri 15 lira olur o zaman alırım demişti. Şu an sadece cefriye itibar ediyorum. 19.5 maliyetim var gelsin çıkartsın hfy...
    Geceyarısı okudunuz fakat haberin olumlu olduğunu anlamadiniz ve arkadaşa serzenişte bulundunuz. İlginç doğrusu. Muhtemelen KAP değil suriye haberi okudunuz.
    Burada kimse kimsenin kararının sorumluluğunu üstlenecek değildir. Her birimiz ölçüp tartip araştırıp kendi kararımızı kendimiz veriyoruz. Kimseyi kendi kararlarimizdan ötürü suçlamak akıl kari değil. Herkes yazar çizer. Olumlu yahut olumsuz. Bu zenginliktir.
    Kanaatim şirketin potansiyeli düşünüldüğünde maliyetiniz yine de yüksek degil.
    Yaklaşık 100 milyon lira PD üzerinden maliyet yapmışsınız. Yine de maliyetiniz yüksek değil. Sizin yerinizde olsam olumlu beklentili kişileri suclayacagima bu fiyatlardan ortalamami düşürürdüm.

Sayfa 158/404 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •