Sayfa 317/382 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367 ... SonSon
Arama sonucu : 3050 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    35,40’dan EUR bozdum,

17,20’den ekledim.
    hayırlı olsun. her an el frenini indirebilir.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    35,40’dan EUR bozdum,

17,20’den ekledim.
    hayırlı olsun....

özendirici oldu benim için....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

3.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    hayırlı olsun. her an el frenini indirebilir.
    indirecekse indirsin bir an önce....
    6 ay oldu benim için....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

Alıntı Originally Posted by cokcok Yazıyı Oku
    indirecekse indirsin bir an önce....
    6 ay oldu benim için....
    mart 2023 te 21,40 dan alıp girdim. ortalamayı daha yeni 18e getirebildim. ogünden beri alıp satıyorum.

karanlık odada ne var ne yok vermiş... ağam bizle eğleniiii.. Bursadan Mardine kadar yengeç gibi yan yan gidebilirsin.. Mardinde kuş çok... orda taklaya gelirsin umarım..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6.  Alıntı Originally Posted by cokcok Yazıyı Oku
    hayırlı olsun....

özendirici oldu benim için....
    Böyle bir hareket yapacağını öngörerek , full girmemiştim.
    Yarın ve Cuma için de mermiler hazır.
    Eklemeye devam.
    Umarım mal çakmıyordur bize.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Böyle bir hareket yapacağını öngörerek , full girmemiştim.
    Yarın ve Cuma için de mermiler hazır.
    Eklemeye devam.
    Umarım mal çakmıyordur bize.
    isterse mal çakıyor olsun. Bu kağıt 15,96 dan aşağı gelmedi. Şimdi oraya gelse bile 100 100 her 30 tl düşüşte alacak parası hazır. bu hissenin bir taşıma maliyeti var 139 milyon lotun taşıma maliyetini tahtacı hesaplıyordur. reel kar elde etmesi için onlarıda üzerine koymak zorunda. o tahtada ne yapıyorsa 30 dilimle kademe ile aynısını yapıyorum. endeksle işim yok aslında. tutki 15 den aşağı geldi. fonları bozar hepten alışa geçerim.

8.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    isterse mal çakıyor olsun. Bu kağıt 15,96 dan aşağı gelmedi. Şimdi oraya gelse bile 100 100 her 30 tl düşüşte alacak parası hazır. bu hissenin bir taşıma maliyeti var 139 milyon lotun taşıma maliyetini tahtacı hesaplıyordur. reel kar elde etmesi için onlarıda üzerine koymak zorunda. o tahtada ne yapıyorsa 30 dilimle kademe ile aynısını yapıyorum. endeksle işim yok aslında. tutki 15 den aşağı geldi. fonları bozar hepten alışa geçerim.
    Fiili dolaşımda 389 mio lot var yanlış olmasın.
    Genel kurulda bence bedelsiz kesin yapacak bu kadar sermaye tavanı yükselttiler boşa değildir,yanında tahsisli de yapacak sanırım kağıdıbu kadar baskıladıklarına göre ucuzdan kapatacaklar yine böyle olursa ufak ufak paylarımızı iyice küçültmüş oluyorlar.
    Son tahsisliden önce lotların %60’ı dışardaydı bunu %50’nin altına çekti şimdi bakalım ne yapacak.Kağıda sahip çıkmayan yaptığı ana iş kolu dışında tahta oyunlarıyla parayı götüren bir ekip var.
    Mayıs ayından önce bu kağıttan bir hayır gelmez diye bir his var içimde
    Hiçbirşey bildiğimden değil tamamen atmasyondur yazdıklarım al sat tut tavsiyesi değildir.

Sayfa 317/382 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •