Onemli Gunler Banner
Sayfa 765/1002 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Gönlünüz hangi Çbs ürününü seviyorsa istediğiniz kadar alın götürün diyecek bir deli Dumrul'a ihtiyacımız var..

2. 4 yıl sonra yeni şirket kursun yine bu kadar para yatıran olur...bizde şimdi efsane geri dönüyor desin borsa ya birde başarırsa değil 2512 ... 35000 bin yatırımcı bulur.ne diyelim tosuncuk biter bir başkası gündeme gelir 21 adet şirket yok ev sahibi yok araba sahibi olacaksınız değip kişilerin birikimleri toplayıp .takke ve külahçı şirketleri kurmak kolay ...

3. dünya döndükçe napolyon oldukça takke ve külahçılar bu dünyada ve bizim ülkemizde asla bitmez...

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Gönlünüz hangi Çbs ürününü seviyorsa istediğiniz kadar alın götürün diyecek bir deli Dumrul'a ihtiyacımız var..
    saten boyası eşi benzeri rakiplerde yokmuş...

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    4 yıl sonra yeni şirket kursun yine bu kadar para yatıran olur...bizde şimdi efsane geri dönüyor desin borsa ya birde başarırsa değil 2512 ... 35000 bin yatırımcı bulur.ne diyelim tosuncuk biter bir başkası gündeme gelir 21 adet şirket yok ev sahibi yok araba sahibi olacaksınız değip kişilerin birikimleri toplayıp .takke ve külahçı şirketleri kurmak kolay ...
    Tosuncuk genç cesur bir okadar tecrübesiz 4 yıl sonra geleceğin patronu olur kurumsallaşma ve yönetimi kolay değil iyi kadrolar oluşturması gerekir şimdi tecrübe edinmiştir başına gelenler birilerinin kurgusu bu işleri yardım olmadan başaramaz. Efsane ah efsane neyi bekliyorsa patron tecrübeli saman altından su yürütüyor 2016da kota dönüş başvurusunu geri çekti 35000 yatırımcı söyletmez sıraya dizer bizim patron için de az konuşulmadı beklentilerimiz ya tutarsa bizim patron bitcone para yatırmışmıdır yatırmamışmıdır bilemem ama bildiklerim tünelin sonunda ışık var kuyuda su ağaçta meyva var bu kadar taşa karşılık çok sabırlı biri iki satır yazsa iyiyiz harıl harıl çalışıyoruz dese iyimi olur benim açımdan iyi olurda onun açısından bilemiyorum içsel bilgilere sahip sonucu onun için iyi olmuyabilir beklentim her zaman olduğu gibi yüksek tek korkum zaman 21şirket dediğin gibi takkeciler külahçılar bitmez paravan şirketlerin arkası önemli arkasındaki şirketler kendilerini kurtarmak paravanları batırıyor samanlıktaki iğneyi bulana kadar çuvaldızı yiyen millet oluyor bilgi ve tecrübe çok önemli tedbir ve denetim başta alınmalı yönetmeliklere uyulmalı ama ama ama başka hesaplar dönüyor gibi

6. 2 onur 2 sen ce 29 adet tmsf bdk el koyduğu şirketlerden para yatıranlar paralarını ne kadar zaman içinde geri alır..

7. Çok zor bi soru yıllardır seneryo hep aynı televizyonlara bakarsan bugün yağrın al paranı %10 ile %30 arası hisseye sahip olan yönetim kurulu başkanı bizim dilimizle patron şirketi iyi yönetemiyor ve iflas süreci başlıyor ah tüh vah beş yıl mahkeme süreci geçiyor neler oluyorsa ondan sonra anlaşılıyorki patron şirketin içini boşaltmış paravan şirketler kurarak haramilik işine başlamış yani şirket iflas etmiş gibi gösteriliyor mahkeme patronun tüm malvarlığı na el koyuyor mahkeme el koyuyor koymasına ama şirkete ait olan varlıklara ne oluyorsa orası büyük sorun olarak yatırımcılara vurulan tokat sersemletiyor kendine geldiğinde ikinci tokatı mahkemeden yemiş oluyorsun şirket iflas gibi gösterildikten patronun götürdükleri geri dönüyor dönmesinede başka şirkette başka isim ve adreste faliyetlerine devam ediyor bilgi edinme kanununa göre bilgi edinemiyoruz bilgi edin kanunu çıkınca bir çok soru aydınlana bilir bankalardaki mevduatlar bildiğim kadarıyla 100 bin liraya kadar devlet güvencesinde batan bankalar tasfiye sürecinde alacaklılar sıra cetveline göre ödeme yapılır (1.sırada işçilerin alacakları 2.sırada bankayla ticari faliyette olanlar 3.sırada mevduat sahipleri 4.sırada hissedarlar tasfiyeden alacaklı olur onların alacaklı olabilmesi içinde şirketin fes edilmiş olması gerekir yoksa ya devrolmuştur yada devralma yoluyla yeni şirket kurulmuştur )alacaklı olanlar bir 5 yılı gözden çıkarmalı tasfiyeden alacaklı olan hissedalar yine ortak olarak yeni şirketlerde hakları devam edecektir haklarını biliyor ve bilgi alabiliyorsa hak aramadığı sürece ortaklığı devam eder ayrılma hakkını kullanana muhalefet şerhini kullanana kadar.

Sayfa 765/1002 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •