Ana Sayfa Analiz Bütün aracı kurumların bütün hisse önerileri

Bütün aracı kurumların bütün hisse önerileri

4719

Aşağıda aracı kurumların son aylarda yaptığı senet önerilerini bulabilirsiniz. Bir senet için kaç aracı kurum öneri yaptıysa potansiyel olarak önerilerin ortalaması alınarak hesaplama yapılmıştır. Hesaplama Matriks ekranından alınmıştır.

SenetKapanışGetiri PotansiyeliHedef
ADANA12.19-34.13%8.03
ADEL13.6283.70%25.02
AEFES19.2717.02%22.55
AGHOL19.68-8.54%18.00
AKBNK5.7738.30%7.98
AKCNS12.00-29.17%8.50
AKENR1.27-62.20%0.48
AKGRT6.6910.91%7.42
AKGUV2.46314.63%10.20
AKSA7.273.16%7.50
AKSEN4.8424.17%6.01
AKSGY3.68-8.70%3.36
ALARK5.282.27%5.40
ALBRK1.55-35.48%1.00
ALCTL18.36-0.60%18.25
ALKA12.03-51.79%5.80
ALKIM14.15220.85%45.40
ANACM4.2415.09%4.88
ANHYT6.6335.75%9.00
ANSGR6.224.50%6.50
ARCLK16.814.94%17.64
ASELS31.9816.82%37.36
AVISA12.950.39%13.00
AYGAZ11.2619.01%13.40
BAGFS17.10-57.31%7.30
BIMAS64.50-7.21%59.85
BIZIM18.35-32.81%12.33
BOLUC5.63-23.09%4.33
BRISA11.751.28%11.90
BRSAN10.4216.60%12.15
CCOLA40.766.23%43.30
CEMTS8.175.88%8.65
CIMSA9.10-3.52%8.78
CLEBI80.1013.73%91.10
CUSAN3.45-5.80%3.25
DGATE8.8238.89%12.25
DGKLB2.05-43.90%1.15
DOAS12.304.23%12.82
DOCO369.5092.48%711.20
DOHOL1.99-7.54%1.84
EKGYO1.911.05%1.93
ENJSA8.2439.56%11.50
ENKAI5.7035.44%7.72
ERBOS21.42282.82%82.00
EREGL8.3614.71%9.59
FROTO68.850.87%69.45
GARAN8.0639.58%11.25
GSDHO1.80-36.67%1.14
GUBRF24.30-62.96%9.00
HALKB5.4525.14%6.82
HEKTS14.20-8.45%13.00
INDES10.734.38%11.20
ISCTR5.0929.86%6.61
ISDMR6.9111.43%7.70
ISGYO1.87-7.49%1.73
KATMR4.37159.73%11.35
KCHOL17.2744.76%25.00
KORDS12.4122.56%15.21
KOZAA12.74-30.14%8.90
KOZAL76.5015.42%88.30
KRDMA2.802.86%2.88
KRDMB2.7215.44%3.14
KRDMD2.72-1.47%2.68
LKMNH7.3519.73%8.80
LOGO73.308.59%79.60
MAVI46.3661.78%75.00
MGROS36.46-2.66%35.49
MPARK18.510.22%18.55
ODAS2.04-0.98%2.02
ORGE5.729.62%6.27
OTKAR137.6022.07%167.97
PETKM3.908.72%4.24
PETUN19.03-46.93%10.10
PGSUS56.759.96%62.40
PNSUT18.90-25.93%14.00
SAHOL9.0529.06%11.68
SELEC8.82-2.49%8.60
SISE4.9917.03%5.84
SKBNK1.26-0.79%1.25
SODA5.8936.16%8.02
SOKM13.004.23%13.55
TATGD9.27-3.99%8.90
TAVHL19.0946.78%28.02
TCELL14.4428.46%18.55
THYAO12.5617.52%14.76
TKFEN15.7232.63%20.85
TKNSA6.95-56.83%3.00
TMSN6.64-4.82%6.32
TOASO22.4427.41%28.59
TRCAS2.95-15.93%2.48
TRGYO2.919.97%3.20
TRKCM3.2636.50%4.45
TSKB1.2314.63%1.41
TTKOM7.4828.61%9.62
TTRAK67.85-9.20%61.61
TUPRS85.9519.60%102.80
ULKER24.1630.88%31.62
ULUSE33.94-35.77%21.80
VAKBN4.6829.70%6.07
VESBE24.2814.70%27.85
VESTL14.813.04%15.26
YATAS7.5412.07%8.45
YKBNK2.3125.54%2.90
ZOREN1.5723.57%1.94

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.