Ana Sayfa Analiz Aracı kurumların tüm senetler için hedef fiyatları

Aracı kurumların tüm senetler için hedef fiyatları

2084

Aşağıda tüm aracı kurumların bütün senetler için verdiği hedef fiyat ortalamalarını, muhtemel hedef fiyat ve Pd/Dd (Piyasa değeri / defter değeri) oranlarını bulabilirsiniz. Matriks programı ile hazırlanmıştır.

SenetSonGetiri P. %Hedef F.Pd/Dd
ADEL18.2537.125.022.73
AEFES19.5436.7526.720.86
AGHOL16.6444.23240.71
AKBNK5.0164.878.260.45
AKCNS11.941.0912.072.28
AKENR1.93-75.130.483.12
AKGRT7.1527.279.12.32
AKSA6.7227.238.551.52
AKSEN5.2822.166.450.83
AKSGY2.7522.183.360.4
AKYHO4.83111.1810.22.9
ALARK4.9232.116.51.31
ALBRK1.525.331.880.52
ALCTL26.88-32.1118.252.54
ALKA13.69-57.635.84.19
ALKIM12.79-3.0512.45.04
ANACM5.27-7.44.881.35
ANHYT7.32259.152.49
ANSGR6.323.337.771.32
ARCLK21.6219.9825.941.36
ASELS16.7530.3321.832.55
AVISA1339.6218.154.99
AYGAZ11.6522.9214.321.73
BAGFS14.48-49.597.31.6
BIMAS69.89.5476.468.39
BIZIM15.223.8115.86.4
BRISA11.8114.8213.563.62
BRSAN12.66-4.0312.150.55
CCOLA43.2822.0252.811.55
CEMTS10.95-218.652.24
CIMSA11.73-3.0711.371.11
CLEBI73.324.2891.16.01
CUSAN5.62-42.173.252.54
DGATE8.6841.1312.252.06
DGKLB2.65-56.61.15-30.34
DOAS15.6-3.415.072.33
DOCO326.5117.83711.22.72
DOHOL2.12-13.211.840.72
EKGYO1.8328.422.350.5
ENJSA8.1329.5210.531.39
ENKAI6.498.017.010.83
ERBOS21.5281.4821.26
EREGL8.8815.5410.260.87
FROTO87.8894.827.42
GARAN6.9264.0211.350.5
GSDHO2.2-48.181.140.64
GUBRF29.12-69.09917.01
HALKB5.1336.066.980.3
HEKTS12.0133.22164.71
INDES12.52-9.7411.31.51
IPEKE12.12-21.959.462.42
ISCTR5.0431.356.620.36
ISDMR6.820.598.21.02
ISGYO1.7220.352.070.43
KATMR4.11176.1611.353.41
KCHOL15.4644.722.370.96
KORDS11.1235.9715.120.92
KOZAA12.99-1.7712.761.56
KOZAL78.7533.84105.41.82
KRDMA4.33-33.492.881.37
KRDMB3.6-12.783.141.14
KRDMD3.097.443.320.98
LKMNH7.2321.728.82.22
LOGO9121.11110.215.36
MAVI38.196.85754.15
MGROS38.7223.9748138.88
MPARK15.1735.7920.612.52
ODAS2.5329.253.271.77
ORGE6.892.767.081.7
OTKAR138.420.55166.845.58
PETKM4.0414.64.631.73
PETUN18.28-44.7510.11.15
PGSUS4714.4553.791.02
PNSUT17.0142.0324.160.77
SAHOL7.958.8612.550.46
SELEC7.7619.079.241.43
SISE6.1419.227.320.9
SKBNK1.43-12.591.250.78
SODA6.9318.338.21.08
SOKM12.4228.8216210.6
TATGD10.23-2.25102.35
TAVHL15.7838.0221.780.7
TCELL14.549.2421.641.63
THYAO1127.27140.37
TKFEN15.1726.119.131
TKNSA5.68-47.183-2.09
TMSN7.74-18.356.321.22
TOASO22.14932.933.11
TRCAS3.5-29.142.482.46
TRGYO3.66-5.743.450.45
TRKCM4.0210.74.450.77
TSKB1.1301.430.56
TTKOM6.9447.8410.262.27
TTRAK93.534.5125.766.05
TUPRS8334.25111.432.05
ULKER23.1635.9731.491.59
ULUSE41.76-47.821.88.25
VAKBN4.1750.366.270.37
VERUS32.6817.4438.386.4
VESBE26.128.0833.432.31
VESTL17.96-5.35171.35
YATAS8.0517.769.482.91
YKBNK2.0543.92.950.39
YKSLN14.72-24.8611.064.43
ZOREN2.78-15.112.362.3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.