PDA

View Full Version : EMKEL-Emek Elektrik

Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Red Kit
14-08-2010, 07:26
Yeni başlık hayırlı ve bol kazançlı olsun.

cekim
16-08-2010, 22:35
*emek elektrik'in vergi dairesine sunduğu 6 aylık dönem karı 2.261.948 tl

adela87
19-08-2010, 13:29
yeni başlığa ne gerek var dı ki sanki

muratito
19-08-2010, 19:29
1.18-1.20 aralığında dip mi yapıyor.ne dersiniz?

cekim
19-08-2010, 23:09
1.18-1.20 aralığında dip mi yapıyor.ne dersiniz?

Emkel seans içi ne yapıyor anlayamadım ama Forumda Emkel başlığında bugün rekor katılım var :halayci:

adela87
20-08-2010, 13:53
Emkel seans içi ne yapıyor anlayamadım ama Forumda Emkel başlığında bugün rekor katılım var :halayci:
emkelin işlem hacmi çok iyi hadi hayırlısı

nme
23-08-2010, 15:06
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

01.01.2010 - 30.06.2010 tarihinde şirketimizin kamuya açıklamış olduğu Finansal Tablo Dipnotu 37 belitiğimiz üzere Barmek Holding A.Ş., Barmek İnşaat ve Tesisat A.Ş.'nin Şirkete olan borçlarını üstlenmiş ve Barmek Azerbaycan MMC 'ye olan ortaklığından dolayı elde edeceği gelirleri şirkete temlik etmişti.
Barmek Holding A.Ş. tarafından şirketimiz lehine verilen temlik nedeniyle yaklaşık 16 milyon TL alacaklı olduğumuz Barmek Azerbaijan MMC'nin 2009 yıl sonu bilançolarına göre banka hesaplarında 18,621,830 AZN (23 milyon USD) bulunmaktadır.
Azerbeycan İktisadi İnkişaf Nazırlığı ile Azerenerji ASC'nin Barmek Azerbaijan MMC'ne karşı açtığı davalar sonucunda, söz konusu banka hesapları üzerine tedbir konularak hesaplar bloke edilmiştir. Ancak, Azerenerji ASC'nin, ilgili davaya esas Barmek Azerbaijan MMC'den olan ihtilaflı 466,4 milyon AZN (580 milyon USD) elektrik enerjisi alacağının, ilgili ülkenin Bakanlar Kurulu'nun 9 Ağustos 2010 tarihli 148 nolu kararıyla 2010 yılı bilançolarına yansıtılmak üzere silindiği yukarıda belirtilen kararname ile yayınlanmıştır. Bilanço kapsamındaki borçların silinmesine rağmen enerji satışlarından 420,6 milyon AZN (525,75 milyon USD) alacakları aynen devam etmektededir. Kararname ile Barmek Azerbaycan'ın borç ve alacaklarını muhasebeleştirmek üzere Bakanlar Kurulu yetkilileri ile görüşüp karşılıklı anlaşmaları ve 2010 yılı Bilançosuna intikal ettirilmesi istenmiştir. Barmek Azerbaycan, gerçek tahsilat ve gerçek tediye usulu ile muhasebe işlemini yapmaktadır.
Buna bağlı olarak, Azerenerji ASC'nin, Barmek Azerbaijan MMC'nin banka hesapları üzerindeki blokajının kaldırılması ve ilgili Bakanlar Kurulu Kararı çerçevesinde alacaklarımızın tahsili yönünde çalışmalar başlamış olup, gelişmeler üzerine bilgi verilecektir.

EFT
23-08-2010, 15:33
http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=50107&page=17

incelenmesi gereken bir yorum...fikri olan yazarsa memnun olurum..

EFT
23-08-2010, 15:34
emeğin barmekden alacağı olan konu da ii gelişmeler oluyor sanırım..

EFT
23-08-2010, 18:39
Özet Bilgi : FABRİKA BİNA VE ARSASININ SPK MEVZUATINA GÖRE DEĞERLEME YAPILMASI

AÇIKLAMA:

Şirketimizin Yönetim Kurulu'nun 23 Agustos 2010 tarihli toplantısında

Şirketimizin %22,27 hissesine sahip olan Barış Elektrik Endüstrisi A.Ş., Silikon Kompozit İzolatör ve 500 kV'a kadar Parafudur üretimine ilişkin yatırımları gerçekleştirebilmek üzere maliki olduğu Akyurt Saracalar mahallesi'deki 26.826,00 m2 arsanın üzerinde yer alan iki fabrika binasından birini 13.450 m2 arsası ile beraber Emek bünyesinde değerlendirmeyi düşünmektedir.

Söz konusu fabrika binası ve arsasının SPK mevzuatına uygun olarak piyasa değerinin tespit edilebilmesi amacıyla SOM Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Hizmetleri Tic.A.Ş. ile şirketimiz arasında sözleşme imzalanmasına,

OY BİRLİĞİYLE KARAR VERİLMİŞTİR.

akpan
23-08-2010, 19:06
http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=50107&page=17

incelenmesi gereken bir yorum...fikri olan yazarsa memnun olurum..

Bu açıklamanın incelenmesine gerek yok çünkü orada yazan arkadaş net bir şekilde açıklamış.

Emek yöneticilerinin her zaman ki gibi bilerek ve isteyerek yaptıkları bir şey . Bu günde önce hemen iyi gibi gözüken bi haber arkasından arsa alımı haberi ne kadar düşündürücü değilmi tamamen yalan yanlış işler bu hisseye yatırım yapacak arkadaşların kılı kık yarması lazım benden söylemesi :notr:

aksamgunesi
23-08-2010, 20:01
Özet Bilgi : FABRİKA BİNA VE ARSASININ SPK MEVZUATINA GÖRE DEĞERLEME YAPILMASI

AÇIKLAMA:

Şirketimizin Yönetim Kurulu'nun 23 Agustos 2010 tarihli toplantısında

Şirketimizin %22,27 hissesine sahip olan Barış Elektrik Endüstrisi A.Ş., Silikon Kompozit İzolatör ve 500 kV'a kadar Parafudur üretimine ilişkin yatırımları gerçekleştirebilmek üzere maliki olduğu Akyurt Saracalar mahallesi'deki 26.826,00 m2 arsanın üzerinde yer alan iki fabrika binasından birini 13.450 m2 arsası ile beraber Emek bünyesinde değerlendirmeyi düşünmektedir.

Söz konusu fabrika binası ve arsasının SPK mevzuatına uygun olarak piyasa değerinin tespit edilebilmesi amacıyla SOM Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Hizmetleri Tic.A.Ş. ile şirketimiz arasında sözleşme imzalanmasına,

OY BİRLİĞİYLE KARAR VERİLMİŞTİR.

Sirket en basit bir olayi dahi kafa karistirarak anlatma konusunda cok marifetli. Ne demek ise degerlendirmeyi dusunmek.... Neyse buradan anlasilan arkadaslar halka acik olan Emek Elektrik'e diger halka kapali sirketleri olan Baris Elektrik sirketinin arsasini satacaklar. Emek Elektrik ne yapacaksa bu arsayi artik... ekspertizini de hazirlayacaklar sonra o degerden %20 iskonto yaparlar bilancoya da ekspertiz degeriyle koyup Emek Elektrigin ozkaynaklarini yuksek gosterirler.... cok kafasi calisiyor bu sirket yoneticilerinin....

aksamgunesi
23-08-2010, 20:18
Bu açıklamanın incelenmesine gerek yok çünkü orada yazan arkadaş net bir şekilde açıklamış.

Emek yöneticilerinin her zaman ki gibi bilerek ve isteyerek yaptıkları bir şey . Bu günde önce hemen iyi gibi gözüken bi haber arkasından arsa alımı haberi ne kadar düşündürücü değilmi tamamen yalan yanlış işler bu hisseye yatırım yapacak arkadaşların kılı kık yarması lazım benden söylemesi :notr:

Adamlar biz finans faaliyeti de ugrasiyoruz deyip bunu ana islerinin bir parcasi olarak tanimlamislarsa (sirket ana sozlesmesine bakmak lazim) bu kari brut kar icinde gosterme haklari mevcuttur...
TAbii ki yatirimci olarak siz bunu yerseniz... Sirket son 6 aylik bilancosunda 1,9 milyar lira gelir yazmis bu faaliyetlerden... peki nedir bu faaliyet dedikleri.... barmek holding'ten alacaklari olan 14-15 trilyona islettikleri faiz...
Bence soru bu rakamin brut karda veya finansman gelirleri icinde olup olmamasi degil. Yillardir sacma sapan sebeplerden dolayi odenmeyen bu borctan islenen faize (bir de grup sirketine kesiyorsun vade farki faturasini) normal bir denetci gelir tablosunda karsilik ayirir. yoktur boyle bir gelir der... Ama sirket yoneticileri her nasilsa her seferinde bu karsilik isinden siyiriyor bir sekilde... onu birakin 15 trilyonluk alacak yok temlik edilmis, yok sermaye arttirip parayi odetecegiz hikayeleriyle yillardir karsilik ayrilmadan bilancoda tutuluyor.... acikcasi sirket bu islerin suyunu cikarmaya basladi... temlik ilgili gonderdikleri son haber de yine hic bisey degil.. onu da oyle karisik anlatiyorlar ki insanlar birsey sansin...Ama arkadaslar ilk defa bir gercegi acikladilar. Barmek MCC'nin bankada 23 milyon dolari varken Azerbaycan hukumetinin toplam 1,1 milyar USD alacagi varmis... Azerbaycan hukumeti bunun 580milyon dolarindan vazgecmis (ne var ki neyi alacagim babinda) kalanini da alabilir mi ona bakacak zaten alip alacaklari 23 milyon USD...
neyse bu sirket zaman kaybi sadece....

akpan
23-08-2010, 22:22
Sirket en basit bir olayi dahi kafa karistirarak anlatma konusunda cok marifetli. Ne demek ise degerlendirmeyi dusunmek.... Neyse buradan anlasilan arkadaslar halka acik olan Emek Elektrik'e diger halka kapali sirketleri olan Baris Elektrik sirketinin arsasini satacaklar. Emek Elektrik ne yapacaksa bu arsayi artik... ekspertizini de hazirlayacaklar sonra o degerden %20 iskonto yaparlar bilancoya da ekspertiz degeriyle koyup Emek Elektrigin ozkaynaklarini yuksek gosterirler.... cok kafasi calisiyor bu sirket yoneticilerinin....

:cool:

Evet Dostum bende bunu açıklamaya çalıştım eline sağlık . Şeytanın bile aklına gelmeyecek işler yapıyorlar. Bu haberlerlede mal çık aşağıdan al yukarıdan bi haber tekrar mal çık K.Y. de mal taşısın oh ne ala tabi buarada SPk uyuyor diğer A...lan gibi gerçek beklentisi olan hisselerde ise Manüpüle yok spekilasyon deyip ayarlayacağız gibi hep bu tür düzenin içerisinde hep spk da yer alıyor bunları tüm arkadaşların görmesi lazım . Peki bana sen kimsin ne işin var buarada bu kadar ky dostumusun diyecekler bende evet diyeceğim.
Benim düştüğüm hatalara düşmesinler diye . (2003 yılından 2010 Ocak ayına kadar taşımış biri olarak. )

comolokko
26-08-2010, 10:57
:cool:

Evet Dostum bende bunu açıklamaya çalıştım eline sağlık . Şeytanın bile aklına gelmeyecek işler yapıyorlar. Bu haberlerlede mal çık aşağıdan al yukarıdan bi haber tekrar mal çık K.Y. de mal taşısın oh ne ala tabi buarada SPk uyuyor diğer A...lan gibi gerçek beklentisi olan hisselerde ise Manüpüle yok spekilasyon deyip ayarlayacağız gibi hep bu tür düzenin içerisinde hep spk da yer alıyor bunları tüm arkadaşların görmesi lazım . Peki bana sen kimsin ne işin var buarada bu kadar ky dostumusun diyecekler bende evet diyeceğim.
Benim düştüğüm hatalara düşmesinler diye . (2003 yılından 2010 Ocak ayına kadar taşımış biri olarak. )

+1 katılıyorum sana.... benimde burada pek çok yazım vardı yöneticilerin kelime oyunları ile insanları yanlış yönlendirmeleri hususunda.....sayfa yenilenmiş dolayısıyla hepsi silinmiş oldu.... bu şirketin yaptıklarına biz dolandırıcılık diyoruz ama spk nedense ilgilenmiyor... hatırlarsanız yada araştırırsanız göreceksiniz spk yöneticilerinin içinden bazılarının (kaç kişi olduklarını bilmiyorum tabi sonuçta kendi içlerindeki dolapları görmediklerine göre belkide.....) günlük spekülasyonlarla para kaldırmaları telefon dinlemelerine takılmıştı, tv ve gazetelere çıkmıştı...yıllarca ne kadar can yaktılar kim bilir ama ne önlem alındı kimse bilmiyor.. zaten güvenmiyorumda.... bu şirketin yalanlarına spk niye göz yumsun.. uyanık olun... burda yazdıklarım kendi düşüncelerim ve yorumlarımdır.....

EFT
28-08-2010, 21:48
dinlenmesi bitti umarım ...ben halen hissedeyim..görelim bakalım..

Berhe
29-08-2010, 21:24
dinlenmesi bitti umarım ...ben halen hissedeyim..görelim bakalım..

sayın Eft yaptığı bu hareket dinlenmenin ötesinde bir şey değilmiydi?

1,39 u gördü,
ama 1,30u baz alsak bile (1,39 bir anlık hareket olduğundan) %10 dan fazla düştü?

EFT
30-08-2010, 12:30
sayın Eft yaptığı bu hareket dinlenmenin ötesinde bir şey değilmiydi?

1,39 u gördü,
ama 1,30u baz alsak bile (1,39 bir anlık hareket olduğundan) %10 dan fazla düştü?

haklısın belkide lakin...ben 1.24 destek olur beklentisinde iken 1.12 lere dek sarkıttılar şimdi ise gözü aşağıda gibi davranıp kapanışlardaki klasik kademe alışları beni umutlandırıyor..1.14 kapanışını şimdilik destek olarak görmeye çalışıyorum.borsa genel başlığı altındaki - mali tablolar analizi yapan kişiler hissenin bilançosu hakkında yanlışlıklar tespitinde bulundular bu kafamı karıştırmasa sorun yok ama bu tip yazılarında kasıtlı olabilieceğini düşünüyorum çünkü bu tip yazı yazmak için insanın ya çok kesin bilgi sahibi olması lazım yada bunu yazanların hisse yapıcısı olması lazım ki kimse dokunmasın o kişilere..o yorumları dikkate alıyorum ve kafamın ardından da böyle bir (olası olmasa da) olasığa da ihtimal veriyorum...sanırım yoğurdu üfleyerek yemek lazım emek de..emekler boşa gitmez inş..

EFT
04-09-2010, 16:01
KDV hariç 8 milyon para ..çok fazla gibi..can sıktı..amaç beni kaçırmak mı acaba :) ..şaka bi yana düşünmeye başladım azar azar:(

akpan
04-09-2010, 19:14
haklısın belkide lakin...ben 1.24 destek olur beklentisinde iken 1.12 lere dek sarkıttılar şimdi ise gözü aşağıda gibi davranıp kapanışlardaki klasik kademe alışları beni umutlandırıyor..1.14 kapanışını şimdilik destek olarak görmeye çalışıyorum.borsa genel başlığı altındaki - mali tablolar analizi yapan kişiler hissenin bilançosu hakkında yanlışlıklar tespitinde bulundular bu kafamı karıştırmasa sorun yok ama bu tip yazılarında kasıtlı olabilieceğini düşünüyorum çünkü bu tip yazı yazmak için insanın ya çok kesin bilgi sahibi olması lazım yada bunu yazanların hisse yapıcısı olması lazım ki kimse dokunmasın o kişilere..o yorumları dikkate alıyorum ve kafamın ardından da böyle bir (olası olmasa da) olasığa da ihtimal veriyorum...sanırım yoğurdu üfleyerek yemek lazım emek de..emekler boşa gitmez inş..

Arkadaşım ben açıkladım neden bu yazıyı yazdığımı spekmi güldürmeyin insanı küçük hemde bana göre ben küçücük yatırımcıyım. Bu arada tek temenim yeni başlamış küçük yatırımcıların zarar görmemesi bundan öte kesin ve kesin hiç bir şey olamaz bu böyle biline dikkat edin yoğurdu ister üfleyerek ister dondurup yiyin ama yoğurdun kaymağını yiyin hatta kaymak yenilecekse bizde gelelim. Ama bu hissede bu çok ama çooook zor .

winner06
12-09-2010, 15:13
bu hafta bu hisseyi takip edin arkadaşlar guzel olacak inş. Y.T.D

FLARMONY
13-09-2010, 17:29
arkadaşlar eski yorumları nerede bulabilirim

FLARMONY
13-09-2010, 17:43
Emek elektrikle ilgili kap a gönderilen açıklamaları geriye dönük olarak, incelediğimiz zaman patronların bu şirketin içini nasıl boşalttıklarını daha iyi anlıyorsunuz. Şirketin şu anda nakit sıkıntısı çekerken, kendi yan şirketi olan BARIŞ ELEKTRİK ten bu bina yı
hangi parayla alacak..15 trilyon müflis barmek inşaattan alacağını temlik ettireceğine bu arsayı temlik edilen alacağına karşılık neden vermiyor? Çünkü BARIŞ ELEKTRİK te neticede kendi şirketleri ve şu anda Emek Elektriğin %23 hissedarı, yani en büyük pay sahibi. SPK neden bunları sorgulamaz? Azebaycan daki alacak tamamen hayal mahsülü..daha önce bir arkadaşın yazdığı gibi azerbaycan hükümetine 1 milyar dolar ın üzerinde borçları var. Sattıkları elektriği halktan tahsil edemedikleri için azerbaycan da battılar. Nisan ayında yaptıkları tahsisli bedelli sermaye artırımı spk dan döndü..şimdi yaptıkları işi anlamak mümkün değil..

FLARMONY
21-09-2010, 07:48
Uzun zamandır bakıyorum topicte kimse kalmamış..herkes sattı çıktımı malını?? Bence hareketli günlere girdiğimiz hissede arkadaşların düşünce ve yourm beyan etmelerini bekliyorum ..

34atmaca53
21-09-2010, 19:44
uzun zamandır bakıyorum topicte kimse kalmamış..herkes sattı çıktımı malını?? Bence hareketli günlere girdiğimiz hissede arkadaşların düşünce ve yourm beyan etmelerini bekliyorum ..

haraket başladıysa hepbereber halay çekelim.kardeşş :halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay:: halay::halay::halay::halay:

EFT
26-09-2010, 12:18
bilançodaki yanlışlık ile ilgili emek yönetimine 1 e posta attım 2 kez de diğer konular ile ilgili olarak soru sordum üçünede cevap geldi.ilgili davrandılar..teşekkür edip spk ya sorduklarnı söylediler.(mali yorum hakkındaki soruyu ilgili topikden aldım yolladım teşekkür onların hakkı .ben aracı oldum soruyu oraya ileterek)1-tahsisli sermaye arttımı iptal değil süreç devam ediyormuş.2-barış elektrikden alınan arsa için bilançoda büyük bir değişim beklemiyorlar.yani aktif çıkışı- aktif girişi olarak görülüyor.mali tablo eleştirsi için spk ya sormuşlar cevap gelince sizle paylaşırım.bu arada hissede değilim.

kingboy
26-09-2010, 17:30
Sayın EFT:ilgilenmeniz ve bizleri bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.(ben emkelde 3 yılı doldurmak üzereyim)saygılarımla.

EFT
28-09-2010, 08:09
Sayın EFT:ilgilenmeniz ve bizleri bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.(ben emkelde 3 yılı doldurmak üzereyim)saygılarımla.
rica ederim..bir ara ilgili olduğum.için burada bişeyler yazdım .bu bilgileri paylaşmayı borç bildim..ama şimdi hisseden çekildim ve beklemeye aldım.uygun bilanço ve söz verilenler gerçekleşir ise güzel bi yerden tekrar girerim...giderse de gitsin..borsada fırsat bitmez..bol kazanç.

FLARMONY
28-09-2010, 08:48
Sayın eft anlamadığım, barış elektrikten alınan arsa için para ödenmeyecekmi?? ödenecekse şirket bu kaynağı nerden bulacak? zaten finans sıkıntısı içinde olan şirketin bu arsayı neden aldığı sanki birilerine kaynak aktarma operasyonu gibi geliyor??Bu arada Barış elektrik kimin? Alınacak bu arsa ve fabrika binasının parası kime gidecek ? Eğer bu bir barmek operasyonu ise öncelikle şirkete olan 15 trilyon borçlarını ödemeleri gerekmiyormu?? Tahsisli sermaye artırımı ise, tamamen şirketin %23 üne sahip olan spekülatör suat özaltın ı devre dışı bırakma operasyonudur ki buna spk nın izin vereceğini sanmıyorum..şahsen ben öyle bir şeye izin verilirse dava açmak için hazır bekliyorum...Artık küçük yatırımcının cebinden ellerini çekip işlerini geliştirsinler..

MARATON57
28-09-2010, 15:44
Sayın eft anlamadığım, barış elektrikten alınan arsa için para ödenmeyecekmi?? ödenecekse şirket bu kaynağı nerden bulacak? zaten finans sıkıntısı içinde olan şirketin bu arsayı neden aldığı sanki birilerine kaynak aktarma operasyonu gibi geliyor??Bu arada Barış elektrik kimin? Alınacak bu arsa ve fabrika binasının parası kime gidecek ? Eğer bu bir barmek operasyonu ise öncelikle şirkete olan 15 trilyon borçlarını ödemeleri gerekmiyormu?? Tahsisli sermaye artırımı ise, tamamen şirketin %23 üne sahip olan spekülatör suat özaltın ı devre dışı bırakma operasyonudur ki buna spk nın izin vereceğini sanmıyorum..şahsen ben öyle bir şeye izin verilirse dava açmak için hazır bekliyorum...Artık küçük yatırımcının cebinden ellerini çekip işlerini geliştirsinler..

ben böyle bir spekülatör ismi soy ismi hiç duyman yanlış olmasın bu

FLARMONY
28-09-2010, 17:07
Orhan suat öztan 26.01.2010 tarihinde yaptığı alımlarla emek elktrikteki payını 2.53 den 23.85 çıkarmıştır..28.01.2010 tarih ve 497 nolu matriks haberi..( bu arada ismi yanlış yazmışım özr dilerim).Amorium Capital Investnet llc.olarak almış bu arkadaşımız.

EFT
28-09-2010, 18:19

barış elektrik barmek holdige ait, arsa satışı bencede karı aşğıya çker ama dedikleri gibi öz sermaye kaybı olmaz görünüyor.ama ne fayda :( söylediğiniz konulara genelde katılıyorum ve çekincemden dolayı da hissede değilim artık..işin ilginci bu haberler varken hisseyi 1.14 dek verdiler ve beni döktüler.zararımız olmasada bu satışta.karımızdan giden çok oldu..dediğim gibi .başka kapılardayım şimdi..sanırım bu sayfada uzun zaman yazmam artık...hayırlı kazançlar..

YARDIM SEVER
29-09-2010, 16:19
hissenin düşüşü hakkında bilgisi olan varmı

s55
30-09-2010, 13:23
arkadaşlar kanemici bu hisse gercekten aklı olan girmesin ben giriş yaptım düşürdüler sonra cıkardılar gözleniyorsunuz adam 10 lotun hesabını yapıyor

tdl
30-09-2010, 14:28
29/09/2010 10:17 tarihinde aşağıdaki analiz geldiğinde hissenin 1,38 idi.

RAPOR-EMEK ELEKTRIK TEKNIK ANALIZI(ANADOLU YATIRIM)

Anadolu Yatirim ( www.anadoluyatirim.com.tr ) Tarafindan
Hazirlanan Teknik Analiz Raporu:
"ENDEKSIN YENI ZIRVELERINI DENEDIGI BIR SÜREÇTE ORTA VE UZUN
VADELI BAKIS AÇISI ILE ENDEKSE GÖRE DÜSÜK KALAN HISSELER IÇINDE
GELMEKTE ANCAK,KISA VADE PERFORMANSI OLUMLU VE RÖLATIF OLARAK ENDEKS
GÖRE GÜÇLÜ SEYIR DEVAM EDEBILIR
SÜREÇ IÇINDE ILK ADIMDA 1.45 YENI ZIRVE DENEMEK ISTEYEBILIR.
BEKLENTIMIZIN GERÇEKLESMESI HALINDE 1.45 GEÇILMESI ILE BERABER
1.50 ARDINDAN FORMASYON HEDEFI OLAN 1.65 BÜYÜK ADIM YÜKSELIS
GELEBILIR.
ZARAR KES 1.32
ZAMAN STOP ARALIGI 1-4 SEANS"

bir an gaza geldim ve 1,37'den alım emri verdim. anında gerçekleşti. çünkü anadolu yatırım'ın analizi gelir gelmez sert bir düşüşe geçti ve biliyorsunuz dün 1,2x'leri gördü.

bu bana anadolu yatırım'ın attığı kaçıncı kazık, bir gün başıma gelenleri toparlayıp yazacağım buraya.

YARDIM SEVER
30-09-2010, 16:01
Risk ama sadece oyun oynanmasa hakkı ile yorum yapan analistler olsaydı ne güzel olurdu

YARDIM SEVER
30-09-2010, 16:03
bende okudum bu yorumu email gönderelim yukarı beklentsini açıklasın
29/09/2010 10:17 tarihinde aşağıdaki analiz geldiğinde hissenin 1,38 idi.

RAPOR-EMEK ELEKTRIK TEKNIK ANALIZI(ANADOLU YATIRIM)

Anadolu Yatirim ( www.anadoluyatirim.com.tr ) Tarafindan
Hazirlanan Teknik Analiz Raporu:
"ENDEKSIN YENI ZIRVELERINI DENEDIGI BIR SÜREÇTE ORTA VE UZUN
VADELI BAKIS AÇISI ILE ENDEKSE GÖRE DÜSÜK KALAN HISSELER IÇINDE
GELMEKTE ANCAK,KISA VADE PERFORMANSI OLUMLU VE RÖLATIF OLARAK ENDEKS
GÖRE GÜÇLÜ SEYIR DEVAM EDEBILIR
SÜREÇ IÇINDE ILK ADIMDA 1.45 YENI ZIRVE DENEMEK ISTEYEBILIR.
BEKLENTIMIZIN GERÇEKLESMESI HALINDE 1.45 GEÇILMESI ILE BERABER
1.50 ARDINDAN FORMASYON HEDEFI OLAN 1.65 BÜYÜK ADIM YÜKSELIS
GELEBILIR.
ZARAR KES 1.32
ZAMAN STOP ARALIGI 1-4 SEANS"

bir an gaza geldim ve 1,37'den alım emri verdim. anında gerçekleşti. çünkü anadolu yatırım'ın analizi gelir gelmez sert bir düşüşe geçti ve biliyorsunuz dün 1,2x'leri gördü.

bu bana anadolu yatırım'ın attığı kaçıncı kazık, bir gün başıma gelenleri toparlayıp yazacağım buraya.

FLARMONY
02-10-2010, 11:28
Bazen kendime soruyorum neden imkb de bir sürü kağıt varken bu kanemicilerin tahtasındayım diye..ne zaman kendilerinin dışında biri mal alsa direk aşağı veriyorlar..Şirketin patronlarıda, kağıttaki spek de aynı hamurdan..elleri küçük yatırımcının cebinden çıkmıyor..Herhalde çok yatırımcıdan beddua almışlarki başları beladan kurtulmuyor..bu gidişlede kurtulmayacak..burada yatırımı olan tüm arkadaşlar spk ya ve ilgili kurumlara şikayetlermizi bildirelim..kendilerinin istedikleri gibi at oynataaklarını zannetmesinler..

s55
06-10-2010, 10:50
arkadaşlar yükseldigine bakmayın kanemici bunlar gel gel yapıyorlar sakın girmeyin ben yandım siz yanmayın alırsanız kucagınıza verirler bırakın patron kendi alsın kendi satsın

s55
06-10-2010, 10:51
arkadaşlar ben bu borsada bunun kadar lanet bu kadar nefret ettigim bir hisse olmadı başınıza gelmesin oyun oynuyorlar

MARATON57
06-10-2010, 10:53
arkadaşlar yükseldigine bakmayın kanemici bunlar gel gel yapıyorlar sakın girmeyin ben yandım siz yanmayın alırsanız kucagınıza verirler bırakın patron kendi alsın kendi satsın

Herhalde bu kağıttan bu sene için zarar ettiğinizi söyleyemezsiniz şünkü hisse baya iyi bana göre
neden yandığınızı ne nasıl yandığınızı açıklarsanız seviniriz.

saltinel
06-10-2010, 10:57
bir hisse biraz kafa kaldırmaya görsün
hemen bu s55 tipleri başlar yazmaya
ve hepsininde mesaj sayısı 5-10 civarındadır
bilmiyorum anlatabildimmi :)

tdl
06-10-2010, 11:05
bir hisse biraz kafa kaldırmaya görsün
hemen bu s55 tipleri başlar yazmaya
ve hepsininde mesaj sayısı 5-10 civarındadır
bilmiyorum anlatabildimmi :)

umarım dediğiniz gibidir. çünkü ben hala anlayamadım geçen haftaki düşüşün nedenini.

MARATON57
06-10-2010, 11:25
Herhalde bu kağıttan bu sene için zarar ettiğinizi söyleyemezsiniz şünkü hisse baya iyi bana göre
neden yandığınızı ne nasıl yandığınızı açıklarsanız seviniriz.

sayın s55 sorumun cevabını alamadım sizden.

açıklarmısınız lütfen

yoksa sizi şikayet etmek zorunda kalacağım yönetime.yanlış bilgi vermekten.

gezginm
06-10-2010, 11:36
aman nazar değmesin çok çile çektik aylardır kimler geldi geldi kimler geçti biz hala buradayız

s55
06-10-2010, 13:04
benim 2 kere başıma geldi aldım sonra aşagı cektiler umarım sizin başınıza gelmez benim canım yandıgı icin söyledim

saltinel
06-10-2010, 18:04
şimdiye kadar nerdeydin?
şimdimi uyarmak aklına geldi?

ya söyleyecek çok şey varda seviyemi düşürmek istemiyorum
çakallar sizi...

akpan
06-10-2010, 18:30
umarım dediğiniz gibidir. çünkü ben hala anlayamadım geçen haftaki düşüşün nedenini.

Bak o arkadaşı bilmem ama ben anlatayım Sene 2003 ben Emek'i 93 ten aldım. yıl 2010 ocak 99 tl den sattım . bu arada Bedellisinede katıldım. 7 ay değil tam yedi yıl sonra sadece 6 puan kazanmışım anladınmı şimdi o zaman her ay şu kadar sipariş aldık Azerbeycan'a uluslar arası mahkemede dava açtık ayda bir haber gönderir hop tavan oradan ver ky ye aşağıdan al hop bir haber tekrar yukarı oradan ver ky ye şimdi ne oldu bu beklentiler nereye gitti o beddeliden alınan paralar yok şöyle yok böyle ben bilmem! bunu sattıktan sonra diğer hisselerden tam % 350 kazandımda o kadar beklediğimi diğerlerinden çıkardım anlayacağın. Ha birde bu hissede kazanan vardır muhakkak ama çok iyi hareket etmeli muhakak düşecektir bu unutulmamalı benden söylemesi Yoğurdu üfleyerek arkadaşlar lütfen anlattım ben kendi kendime şimdi Kaybolan yılarım isimli şarkıyı söylüyorum .

RUSENALİ
12-10-2010, 11:24
Inadına emkel.full portfoyle sırtındayım altı ay at atabiliyosan beni.hırçın tay seniiiiiiiii.:):)

orjin
12-10-2010, 20:57
bende beklemedeyim, ümitliyim bu hisseden, bakalım daha ne kadar bekletecek, hiçççç acelem yok.

ERSİN0301
14-10-2010, 13:55
Bekliyoz aynen

ERSİN0301
14-10-2010, 13:55
1,45 yakın inşşalahh

tokborist
18-10-2010, 20:59
nazlanma artık zaman gelmedimi gitmek için.çok geride kaldın çooooooooooooookkkkkkkkkkkkk..............

srdr58
19-10-2010, 01:11
arkadaşlar beceremio demekki tahta yapmayı mal sattılar dayanamadılar

kingboy
19-10-2010, 07:38
Arkadaşlar,sabırla takip etmenizi ve senede güvenmenizi tavsiye ederim,zira ben 3 yılı aşkın bir süredir emkeldeyim ve zararım yok,maliyetim epey düşük,kendi hedeflediğim rakamlara gelmeden asla satmam,ve o rakamlarada istemeselerde gelecektir,
Kıymetli arkadaşlarım,sadece sabredin ve kendinize alış,satış rakamları koyun,bu benim nacizane düşüncelerim olup,karar elbetteki sizlerindir.herkese saygı ve selamlarımı sunarım.

ERSİN0301
25-10-2010, 10:29
Tırmamak lazım beklemek her derde deva bekle kazan

ERSİN0301
25-10-2010, 10:33
1,50- 71000 ENDEKSE AZ BİLE GELİR İNŞAALLAH

tüm yorumlar AL,SAT VE TUT tavsiyesi içermez.

mudur
26-10-2010, 16:52
son bir dakikada beş kademe birden yükselince gözüme daha hoş gözükmeye başladın emek

ERSİN0301
26-10-2010, 16:53
1,50 gelirse süper 1,65 gelir se off diyim ben

ERSİN0301
26-10-2010, 16:54
Kaç bekliyosun ?

kingboy
27-10-2010, 11:07
arkadaşlar;9 aylık kar rakamları vergi dairelerine en son bildirim tarihi nedir?bilen yazarsa seviniriz.selamlar.

ERSİN0301
27-10-2010, 12:24
15 kasım geçiçi vergi zamanı-bayrama geliyor ama 22 ulaşır vergi dairesine açıklama sonra gelir

sense
28-10-2010, 00:35
napmış EMKEL ya? korkunç bir zarar yazmış 3.çeyrekte.

orjin
02-11-2010, 18:29
yıldıramazsın beni, inatla bekliyorum seniii...

khisarlı
03-11-2010, 12:41
Bu hissenin yönü iki gün içerisinde belli olur,ya tamam ya devam.

terazi81
04-11-2010, 17:34
Bu hissenin yönü iki gün içerisinde belli olur,ya tamam ya devam.

Koyulhisarlı hemşerim iki gün içinde ne olacak ta yönü belli olacak

saltinel
05-11-2010, 11:37
***EMKEL***EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : ESENBOĞA YOLU 23.KM AKYURT/ANKARA

Telefon ve Faks No. : 0 312 398 01 81 - 0 312 398 04 74

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0 312 398 01 81 - 0 312 398 04 74

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır

Özet Bilgi : YENİ ÜRÜN İMALATI HAKKINDA

AÇIKLAMA:

Şirketimizin imalatını tamamladığı yeni ürünü ATK-420 adlı transformatörün fabrika testleri 04/11/2010 tarihinde başarıyla sonuçlanmıştır. Ön sipariş niteliğindeki toplam 76 adet 2,430,648.-TL tutarlı 420KV Akım transformatörlerinin ihracatları 2010 Aralık ayında başlayacaktır. Söz konusu siparişin devamı niteliğinde toplam 86 adet 3,133,993.-TL tutarında verilmiş teklifin 2011 yılının ilk üç ayında siparişe dönüşeceği öngörülmektedir. 06/2010 dönemindeki AR-GE giderlerinin 09/2010 dönemindeki %64 artışı neticesini göstermiştir. Yeni geliştirilen ürünle 2011 yılında ciromuz belirgin bir artış gösterecektir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

(05/11/2010 - 09:08:41)

saltinel
05-11-2010, 11:38
daha neyi bekliyor acaba :)
demek amcamlar götürmek istemedikten sonra iyi bilanço iyi haber hikayeymiş :)

dencır
05-11-2010, 16:29
düş düşebildigin kadar her kademede az az alacam seni senin düşüşün bitmez benim alışım hadi bakalım:)

saltinel
05-11-2010, 17:25
bende düştükçe alıyorum da
düşüş sebebi nedir merak ettim açıkçası

dencır
05-11-2010, 19:15
sebep yok spk lerin oyunu 1,20 ye cekip oradan vurduracaklar gibi gözüküyor bu arada satanlarında hiselerini topluyorlar aynı senoryoyu tekrarlıyorlar 1,20 ye kadar kademeli alımlarla maliyet düşürmeye devam. öyle istiyorlarsa amcalar bizde öyle oynayacagız.

AL,SAT VE TUT tavsiyesi içermez.

nibiru33
05-11-2010, 21:02
dun tahtaya giren bir basiretsiz grup yine eline yuzune bulaştırdı. doner yakında arkadaşlar....

nibiru33
05-11-2010, 21:03
yeterki çıkmış olsunlar...tahtamız sağlam sıkıntısı yok.

teçaz
07-11-2010, 17:58
buşirketinhissedarlarıbizamanlarazerilerinelektrik dağıtımınıalmışlardıdanolmuştuensontahkimdeidigali ba....eeeşimdidebirafroülkesielektrikdağıtımınıöze lleştiriyorbuşirketindesıcakkıtaylaişyapmışlığıvar bildiğimkadarıyla....1,13lerdeykenreutersdengeçenb irhaberdetürkişadamlarınındabuözelleştirmeyleyakın danilgilendikleriyazıyordugalibaacababutürbiryakış tırmayıbahaneederekmifiyatı 0,20 lerden 1,47 lere geldienfazla1kaçsenedebelkideçoktaaanözelleştirilm iştirdekimbilirkimalmıştır.:ayy::frown:buradayeral anlaryatırımdanışmanlığıkapsamındadeğildir.

saltinel
08-11-2010, 16:27
yaşın kaç?

dencır
08-11-2010, 18:49
pes yani 3 günde hissenin değer kaybı yüzde 15 buldu piysalarda kötümserlik olmamasına rağmen. apacık spk lerin işi nasıl oluyorda buna dur diyemiyorlar merak ediyorum hicmi incelemiyorlar.

MARATON57
09-11-2010, 15:09
düşüş durdu herhalde sorun neydi acaba.

enigma72
09-11-2010, 22:16
son dönemdeki düşüş miktarı dikkat çekici.gelen haberden sonra fiyatları aşağı çekmeleri daha da ilginç.sanırım istemedikleri birileri dadanmış tahtaya.izlemeye aldım.

http://img258.imageshack.us/img258/6464/emek.png (http://img258.imageshack.us/i/emek.png/)

http://img258.imageshack.us/img258/6464/emek.png

enigma72
saygılar...

MARATON57
10-11-2010, 09:50
Allah ne diyeyim bildiği gibi yapsın spek senı ne bu bır haftada %30-40 geriledi hisse.dur durak yok.

melguv
10-11-2010, 10:43
saat bazında işlem hacmi rekoru kırdı.10-11 arası işlemler; düşük:1.17,yüksek:1.22,kapanış:1.19 volume 2.9 M

pet-conte
11-11-2010, 10:53
bugün için durum nedir hissede?

istinyeayısı
11-11-2010, 12:40
1,28 e kadar tepki verebilir. Ama onu kırması bence zor.
Bugün-yarın borsanın %5 kaybettireceğini düşünürsek fazla umutlanmamak gerekiyor.

Gerçek desteği 1,13 tür. o fiyata kadar gelirse alınabilir bence.

dencır
11-11-2010, 13:44
bence destek 1.18 1.20 arasıydı bu seviyelerde biraz bocalar sonra tekrar 1.30 1.40 seviyelerini zorlar yeterki kar satışları dışında içerden ve dışlardan borsayı etkileyecek kötü bi haber cıkmasın

enigma72
11-11-2010, 22:31
günlük göstergeler(rsı,momentum,stochastik) dipten dönüş yaptı.1,25 direnci hacimle geçilebilirse ilk etapta 1,31e kadar yol alabilir.1,28 ara dirençtir.

kingboy
12-11-2010, 19:26
Arkadaşlar,borsa kapanışından sonra gelen haberi,konuyu bilen ler yorumlarsa,hepimiz paylaşmız oluruz. haberi aşağıya kopyalıyorum..
selam ve saygılarımla, şimdiden bayramınızı kutlarım...OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL)
---------------------------------------------------------------------------------------------

ORTAKLIGIN ADRESI : ESENBOGA YOLU 23.KM AKYURT/ANKARA
TELEFON VE FAKS NO. : 0 312 398 01 81 - 0 312 398 04 74
ORTAKLIGIN YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMININ TELEFON VE FAKS NO.SU : 0 312 398 01 81 - 0 312 398 04 74
YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS ACIKLAMA MI? : HAYIR
OZET BILGI : ALACAGIN TEMLIKI SOZLESMESI HAKKINDA

---------------------------------------------------------------------------------------------
ACIKLANACAK OZEL DURUM/DURUMLAR:

BARMEK HOLDING A.S.`NIN BARMEK AZERBAYCAN MMC (BARAZ)`DAN ALACAKLARINA ILISKIN OLARAK SIRKETIMIZE VERDIGI 27.05.2010 TARIHLI ALACAGIN TEMLIKI SOZLESMESININ 2.583.283.-TL`LIK KISMININ TAHSILI ICIN, ANKARA 11. ICRA MUDURLUGUNUN 2010/15456 E. SAYILI DOSYASI NEZDINDE BARMEK HOLDING A.S. ALEYHINE ICRA TAKIBI BASLATILMIS VE BORCLU TARAFA AIT GAYRIMENKULLERIN TAPU SICIL KAYITLARINA HACIZ KONULMUSTUR.

BARMEK HOLDING A.S. ALACAGIN TEMLIKI SOZLESMESININ TAKIBE KONU EDILMEMIS 3.433.284.-TL`LIK KISMI ICIN AZERBAYCAN`DAKI GORUSMELERI DOGRULTUSUNDA SIRKETIMIZDEN, 10.11.2010 TARIHLI YAZISI ILE ODEME VADESININ UZATILMASINI VE TEMLIKE KONU ALACAKLAR KAPASIMINDA UYGULANAN VADE FARKINDA INDIRIM YAPILMASINI TALEP ETMISTIR. SIRKET YONETIM KURULU 12.11.2010 TARIH VE 2010/023 NO.LU TOPLANTISINDA, BAHSE KONU ALACAGIN ODEME VADESININ 16/04/2011 TARIHINE KADAR UZALTILMASI VE BU TUTAR ICIN SIMDILIK HUKUKI ISLEM BASLATILMAMASINA, BARMEK HOLDING A.S.`NE UYGULANAN VADE FARKI TUTARLARININ INDIRILMESINE ILISKIN TALEBIN ISE NISAN 2011 TARIHINDE DEGERLENDIRILMESINE KARAR VERMISTIR.

kingboy
13-11-2010, 22:16
Arkadaşlar aşağıdaki konu hakkında yorum yapacak yokmu????

arkadaşlar,borsa kapanışından sonra gelen haberi,konuyu bilen ler yorumlarsa,hepimiz paylaşmız oluruz. Haberi aşağıya kopyalıyorum..
Selam ve saygılarımla, şimdiden bayramınızı kutlarım...ozel durum acıklaması (genel)

ortaklıgın adresı : Esenboga yolu 23.km akyurt/ankara
telefon ve faks no. : 0 312 398 01 81 - 0 312 398 04 74
ortaklıgın yatırımcı/pay sahıplerı ıle ılıskıler bırımının telefon ve faks no.su : 0 312 398 01 81 - 0 312 398 04 74
yapılan acıklama ertelenmıs acıklama mı? : Hayır
ozet bılgı : Alacagın temlıkı sozlesmesı hakkında

acıklanacak ozel durum/durumlar:

Barmek holdıng a.s.`nın barmek azerbaycan mmc (baraz)`dan alacaklarına ılıskın olarak sırketımıze verdıgı 27.05.2010 tarıhlı alacagın temlıkı sozlesmesının 2.583.283.-tl`lık kısmının tahsılı ıcın, ankara 11. ıcra mudurlugunun 2010/15456 e. Sayılı dosyası nezdınde barmek holdıng a.s. Aleyhıne ıcra takıbı baslatılmıs ve borclu tarafa aıt gayrımenkullerın tapu sıcıl kayıtlarına hacız konulmustur.

Barmek holdıng a.s. Alacagın temlıkı sozlesmesının takıbe konu edılmemıs 3.433.284.-tl`lık kısmı ıcın azerbaycan`dakı gorusmelerı dogrultusunda sırketımızden, 10.11.2010 tarıhlı yazısı ıle odeme vadesının uzatılmasını ve temlıke konu alacaklar kapasımında uygulanan vade farkında ındırım yapılmasını talep etmıstır. Sırket yonetım kurulu 12.11.2010 tarıh ve 2010/023 no.lu toplantısında, bahse konu alacagın odeme vadesının 16/04/2011 tarıhıne kadar uzaltılması ve bu tutar ıcın sımdılık hukukı ıslem baslatılmamasına, barmek holdıng a.s.`ne uygulanan vade farkı tutarlarının ındırılmesıne ılıskın talebın ıse nısan 2011 tarıhınde degerlendırılmesıne karar vermıstır.

myl
15-11-2010, 09:52
Arkadaşlar selamlar.Emkel nereye kadar düşebilir sizce?Bilgisi olan varmı?

myl
15-11-2010, 09:59
[QUOTE=enigma72;5058874]son dönemdeki düşüş miktarı dikkat çekici.gelen haberden sonra fiyatları aşağı çekmeleri daha da ilginç.sanırım istemedikleri birileri dadanmış tahtaya.izlemeye aldım.

enigma kardeşim bu siteyi yeni takip etmeye başladım.Acaba Emkel ile gelen haberin ne olduğunu öğrenebilirmiyim.Teşekkürler.

nibiru33
15-11-2010, 19:55
emkel alacağına karşılık karşı tarafın isteğine yönelik borcun 2011 yılının 4. ayında ödenmesine ilşkin anlaşmışlar. diyor. hemen tahsil edilseydi daha iyi olabilirdi kanımca. hayırlısı. bugun sahipsiz gibiydi tahta . neden vermek istesinler buradan anlamak mümkün değil. 14 desteğini aşağı kırarsa sevimsiz olur.

sevgiler...

mnbvc
18-11-2010, 19:08
1.16 dan biraz maliyetlendim

tdl
22-11-2010, 11:31
Sermaye Artirimina Iliskin Yönetim Kurulu Karari

Ortakligin Adresi : ESENBOGA YOLU 23.KM AKYURT/ANKARA
Ortakligin Yatirimci/Pay Sahipleri Ile Iliskiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0 312 398 01 81 - 0 312 398 04 74
Yapilan Açiklama Güncelleme mi? : Evet
Yapilan Açiklama Düzeltme mi? : Hayir
Yapilan Açiklama Ertelenmis Bir Açiklama mi? : Hayir
Konuya Iliskin Daha Önce Yapilan Özel Durum Açiklamasinin Tarihi : 04.02.2010
Özet Bilgi : SIRKETIMIZIN ÇIKARILMIS SERMAYENIN KAYITLI SERMAYE TAVANINA YÜKSELTILMESI

Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 22.11.2010
Mevcut Kayitli Sermaye Tavani (TL) : 33.000.000,00
Artirim Öncesi Ödenmis/Çikarilmis Sermaye (TL) : 21.969.208,00
Artirim Sonrasi Ödenmis/Çikarilmis Sermaye (TL) : 33.000.000,00
Bedelli Artirim Tutari (TL) : 11.030.792,00
Rüçhan Hakki Kullandirilan Tutar (TL) : 11.030.792,00
Rüçhan Hakki Kisitlanan Tutar (TL) : 0
Rüçhan Hakki Kullanim Orani (%) : 50,21
Rüçhan Hakki Kullandirma Fiyati (1 TL nominal degerli beher pay için) (TL) : 0,01
Rüçhan Haklarinin Kullanimina Iliskin Kisitlama : Yok
Rüçhan Haklarinin Kisitlanmasi Durumunda Bu Paylarin Satisina Iliskin Açiklama : Yok
Satilamayan Paylarin Taahhüdüne Iliskin Açiklama : Yok
Bedelsiz Artirim Tutari (TL) : 0
Temettüden (TL) : 0
Iç Kaynaklardan (TL) : 0
Iç Kaynaklardan (TL) : 0
Bedelsiz Artirim Orani (%) : 0
Devralma Yoluyla Birlesme Nedeniyle Artirilacak Tutar (TL) : 0
Ana Sözlesme Degisikligine Iliskin Bilgi (varsa) : Yok

spawn
22-11-2010, 22:03
***EMKEL***EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş.( Sermaye Artırımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

***EMKEL***EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş.( Sermaye Artırımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0 312 398 01 81 - 0 312 398 04 74

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Evet

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : 04.02.2010

Özet Bilgi : ŞİRKETİMİZİN ÇIKARILMIŞ SERMAYENİN KAYITLI SERMAYE TAVANINA YÜKSELTİLMESİ

Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 22.11.2010

Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) : 33,000,000.00

Artırım Öncesi Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye (TL) : 21,969,208.00

Artırım Sonrası Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye (TL) : 33,000,000.00

Bedelli Artırım Tutarı (TL) : 11,030,792.00

Rüçhan Hakkı Kullandırılan Tutar (TL) : 11,030,792.00

Rüçhan Hakkı Kısıtlanan Tutar (TL) : 0.00

Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%) : 50,210239713693820915164533920

Rüçhan Hakkı Kullandırma Fiyatı (1 TL nominal değerli beher pay için) (TL) : 1.00

Rüçhan Haklarının Kullanımına İlişkin Kısıtlama : Yok

Rüçhan Haklarının Kısıtlanması Durumunda Bu Payların Satışına İlişkin Açıklama : Yok

Satılamayan Payların Taahhüdüne İlişkin Açıklama : Yok

Bedelsiz Artırım Tutarı (TL) : 0.00

Temettüden (TL) : 0.00

İç Kaynaklardan (TL) : 0.00

İç Kaynaklardan (TL) : 0.00

Bedelsiz Artırım Oranı (%) : 0.00

Devralma Yoluyla Birleşme Nedeniyle Artırılacak Tutar (TL) : 0.00

Ana Sözleşme Değişikliğine İlişkin Bilgi (varsa) : Yok

EK AÇIKLAMALAR:

Şirketimizin 22.11.2010 Tarihinde ve 12:26:26'da yapmış olduğu Özel Durum Açıklamasında Rüçhan Hakkı Kullandırma Fiyatı sehven 0,01.-Kr olarak yazılmış olup, Rüçhan Hakkı Kullandırma Fiyatı 1.-TL olarak düzeltilmiştir.

istinyeayısı
24-11-2010, 11:41
Emkel zamanında İşbankası'ndan yığınla borç almıştır. Araları iyidir. Zannımca İşbank bu kağıdın sermaye arttırımına gideceğini sizden önce öğrendi. Ve maldan çıktı. Düş düş düş. Sonunda bu bildirim yayınlansın. KY nin böyle kağıtlarda kaybetmesi doğaldır.
1.13 desteğini de aşağıya kırdı. Bedelli arttırıma bu piyasada kim katılmak isteyebilir
Daha iyi kağıt varken? Hissenin ederi bence bu fiyatlardır.İnşallah daha fazla düşmez. Çıkış hayal...

Ben EKGYO ya ön talepte bulunmuştum. Ama 1 tane bile almayacağım.

dünya06
26-11-2010, 09:00
sermayesi güçlü olsa zaten milletten bedelli parası istemez.

kingboy
27-11-2010, 11:51
arkadaşlar,esas önemli konu bedelli işi ne olacak,katılım için senetin 1,45 leri geçmesi lazım bence son 5 seanstır bunu sağlamaya yönelik bir hareket gözlemliyorum? ne dersiniz?
Ben ,şahsen 1,50 nin altı rakamlarda bedelliye kesinlikle katılmayı düşünmüyorum,sizlerin bu konudaki samimi düşünce ve yorumlarınızı hepimizle paylaşmanızı bekler,
Tüm arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunarım...(ben,düşük maliyetimle,3,5 yıldır,beklemekteyim,hedefim var ve o hedefimi bekleyeceğim.)

camell
29-11-2010, 12:48
kağıt taban yapmış ama topik sessiz..bu kağıtta hiç ky yok herhalde:) ky yoksa girilir kağıda:)

by_eko
29-11-2010, 13:22
neden taban oldu bu ?

NKN
29-11-2010, 13:36
neden taban oldu bu ?

bedelli sermaye artış açıkladığından

by_eko
29-11-2010, 14:28
bedelli sermaye artış açıkladığından

eee bedelli yapması için 1 tlnin üzeri şart..

w şu an tabanda 1.056 milyon satıcı war..

EFT
29-11-2010, 14:30
eee bedelli yapması için 1 tlnin üzeri şart..

w şu an tabanda 1.056 milyon satıcı war..

bu konu hakkında biraz daha bilgi verirmisin ..şart derken 1 tl nin altına düşerse alınmalı sizce

EFT
29-11-2010, 14:34
bedelliye katılım gücü olmayanların satışı demekki bunlar..eğer ki 1 lira konusu gerçek ise ky için fırsatmı sizce

aerius
29-11-2010, 18:40
2.seans direk taban açtığından dolayı..ağırlı ortalama:1,08 de kaldı..bunu neden yaptılar acaba?kağıt 1,01 kapattı ama ağ.ort:1,08..yarında benim bildiğim kadarıyle yanlış deilsem ağ.ort.dan açması lazım deilmi?yani 1,08 den açılması gerekmezmi?

kayakaynar
29-11-2010, 19:15
ağırlıklı ortalama niye 1,08.... kapattığı gibi 1,01 ağırlıklı ortalama... taban 0,90 tavan 1,12...

2.seans direk taban açtığından dolayı..ağırlı ortalama:1,08 de kaldı..bunu neden yaptılar acaba?kağıt 1,01 kapattı ama ağ.ort:1,08..yarında benim bildiğim kadarıyle yanlış deilsem ağ.ort.dan açması lazım deilmi?yani 1,08 den açılması gerekmezmi?

aerius
29-11-2010, 19:23
ağırlıklı ortalama niye 1,08.... kapattığı gibi 1,01 ağırlıklı ortalama... taban 0,90 tavan 1,12...

matrıxde kademe analizinde..ALIŞ AĞ.ORT:1,0757..SATIŞ AĞ.ORT.:1,1003..AORT:1,0874 görünüyor...yani anladığım kadarıyle bu günkü AORT senedin:1,08...bakalım nası açacak yarın..??

camell
29-11-2010, 19:24
klasik biy ky gibi 1,01 den aldım...bencede 1 in altından bölünmez bu kağıt...gerçi bölünmeye daha vakit var..o arada 0,90 lara düşebilir..ozamanda takviye yaparız

seckin01
29-11-2010, 20:16
Arkadaşlar bir sorum olacak. Elinde emkel olup da bedelliye katılamayacak birisi için en mantıklısı şu anda çıkmak mıdır?

camell
29-11-2010, 20:22
Arkadaşlar bir sorum olacak. Elinde emkel olup da bedelliye katılamayacak birisi için en mantıklısı şu anda çıkmak mıdır?

eğer zararda değilsen ve kenarda yedek akçen yoksa çıkabilirsin tabiki..y.t.d.

muratgakkos
29-11-2010, 20:32
matrıxde kademe analizinde..ALIŞ AĞ.ORT:1,0757..SATIŞ AĞ.ORT.:1,1003..AORT:1,0874 görünüyor...yani anladığım kadarıyle bu günkü AORT senedin:1,08...bakalım nası açacak yarın..??

1000 tane göderi yapmışsın ama hala ortalama olayından anlamıyorsun hayret.. taban tavan belirlenirken 1 önceki seansın ortalamasına bakılır ve bugün 2. seansın ortalaması 1.01 onun için taban yarın 0.90..

seckin01
29-11-2010, 21:04
eğer zararda değilsen ve kenarda yedek akçen yoksa çıkabilirsin tabiki..y.t.d.

Hocam zararım var ama şu anda yedekte nakit olmadığından bedelliye katılmam mümkün olmayacak.Bu durumda beklemenin bir mantığı var mıdır? Şimdiden teşekkürler cevabınız için.

camell
29-11-2010, 21:28
Hocam zararım var ama şu anda yedekte nakit olmadığından bedelliye katılmam mümkün olmayacak.Bu durumda beklemenin bir mantığı var mıdır? Şimdiden teşekkürler cevabınız için.
bedelliye gircek bir kağıt için şuanda ki fiyat gayet güzel...
bugün taban yaptı ise yarında tavan yapabilir.....gerçi millet satmak için sıraya girecektir...bu yüzden yarın biraz daha düşebilir...
bence satmak için tren kaçtı bugün..ki o yüzden sert düşüşle tabana getirdiler kağıdı..1,15 üstünden alan ky ye malı sattırmamak için direk tabana getirdiler kağıdı....
şimdi ne yapmalı ?
paraya ihtiyacın yoksa beklemek en mantıklısı....bedelli paran yoksa;
daha o para işlerine çok var..önce spk bedelli başvurusunu kabul edicek.sonra bir tarih verilecek.ve o tarihler arasında ruchan pazarı açılacak...bu işlemlerle yaklaşık 1-2 ay geçecektir.....dolayısı ile acele etme satmak için.....
ayrıca tam emin değilim ama bildiğim kadarı ile bedelliye girebilmek için,kağıdın değeri 1'in üstünde olmalı....

seckin01
29-11-2010, 21:31
bedelliye gircek bir kağıt için şuanda ki fiyat gayet güzel...
bugün taban yaptı ise yarında tavan yapabilir.....gerçi millet satmak için sıraya girecektir...bu yüzden yarın biraz daha düşebilir...
bence satmak için tren kaçtı bugün..ki o yüzden sert düşüşle tabana getirdiler kağıdı..1,15 üstünden alan ky ye malı sattırmamak için direk tabana getirdiler kağıdı....
şimdi ne yapmalı ?
paraya ihtiyacın yoksa beklemek en mantıklısı....bedelli paran yoksa;
daha o para işlerine çok var..önce spk bedelli başvurusunu kabul edicek.sonra bir tarih verilecek.ve o tarihler arasında ruchan pazarı açılacak...bu işlemlerle yaklaşık 1-2 ay geçecektir.....dolayısı ile acele etme satmak için.....
ayrıca tam emin değilim ama bildiğim kadarı ile bedelliye girebilmek için,kağıdın değeri 1'in üstünde olmalı....

Anladım hocam. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

olgunus
30-11-2010, 10:39
arkadaslar 0,90 dayız yorumlucak ustadımız varmı acaba..

Gençbakış
30-11-2010, 10:47
1 TL altına düştüğünde bedelliye patrondan başka kimse katılamıyor.. bedelli için şu halde cepten paranız çıkmayacak rahat olun. hisse fiyatına gelince üzgünüm bi yorum yapamayacağım. ucuzmu pahalımı zaman gösterecek.

by_eko
30-11-2010, 11:29
0.90 satıcı 439.208

0.91 satıcı 168.231
0.92 satıcı 262.831
0.93 satıcı 180.531
0.94 satıcı 349.731

caglar80
30-11-2010, 11:41

Telefon ve Faks No. : TEL: 0 312 398 01 81 - FAX: 0 312 398 04 74

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : TEL: 0 312 398 01 81 - FAX: 0 312 398 04 74

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır

Özet Bilgi : OLAĞAN DIŞI FİYAT VE MİKTAR HAREKETLERİ

AÇIKLAMA:

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmekte olan hisselerimizde 29.11.2010-30.11.2010 tarihlerinde Olağandışı Fiyat ve Miktar hareketi söz konusudur. Şirketimiz 2010 bütçe hedefleri doğrultusunda olağan faaliyetlerini sürdürmekte olup kamuya açıklaması gereken herhangi bir özel durum bulunmamaktadır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

(30/11/2010 - 12:38:36)

şimdi olayın rendi değişebilir arkadaşlar patron akıllı sonuçta bedelliye gitmek istemiş nominal değerin altında kalması doğru değil zaten

aacemi
30-11-2010, 13:44
sanki düşüş durdu 90-91 arası oynuyor.

hayırlısı bedelli için patron tekrar 1.5 lere çıkarsada bizde şenlensek:)

sezgin01
30-11-2010, 14:24
fiyat 0.90 lira ve altında kalırsa cepten para çıkmaz belki ama hissenin fiyatının da bölünmeyle beraber düşüleceği unutulmamalıdır.

KARTALL
30-11-2010, 19:47
hissenin bedelli haberi gelmeden önce ve geldikten sonra bedelliye girmek istemeyenler satış yapıb çıktı.
bedelli oranı avrupa'daki(irlanda-portekiz-ispanya-italya) ve sermaye piyasalarındaki krizleri de göze alırsak bedellisi yüksek bir orandır.hissenin bedelli sermaye artışına kadar yatay seyirde devam etme olasalığı çok yüksektir.

istinyeayısı
02-12-2010, 23:54
İnfo ve Tera malı boşatıyor. Az kaldı.
Büyükler aldı hisseleri.
İşbank 1 milyonu yuttu. Akbank ve Garanti de topluyor.
Bevery Hills caddesi oldu kağıt.
Ucuz fiyattan alan kazanacak gibi..

keyifli038
03-12-2010, 09:27
Sakin sakin, acele edilmeden, mal toplanıyor gibi.

comolokko
03-12-2010, 10:29
yine gaz verenler var..
yok topladı yok süpürdü şöyle oldu böyle olacak diyenler dayanak noktalarınıda söylesinlerde nasıl anlamadıkları ortaya çıksın yada biz bilmiyormuşuz diyelim..
ilkokul çocukları böyle yazmaz, ya saflar yada etkilemeye çalışarak mallarını kurtarmaya çalışıyorlar... yada insanları kandırmaya çalışarak ceplerinden paralarını götürmek istiyorlar.
bu sitenin en güzel tarafı girişinde yazan sözdür.
ALTIN ÖĞÜT: Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.
barmeke haciz koymaktan bahsediliyorda barmek zaten ipoteklerden hacizli VEEEE BARMEKİN SAHİPLERİ ZATEN EMEK ELEKTRİĞİNDE SAHİBBİİİİİ VE YÖNETİCİSİ HİÇ BAKMIŞMIYDINIZ ??
Azerbeycan elektrik anlaşmazlığı için tahkimden bi kaç yüz milyonluk alacağımız var dediler yıllarca.. sonra hüseyin arabul sınırdan kaçmak isterken yakalandı ve tahkimden bir anda vazgeçtiler sonrada hüseyin arabul serbest bırakıldı azerbeycan tarafından.. anlaşma yapıldı dendi bankalardaki bilmem ne kadarlık para için... insanların gözünü boyama taktikleri.. bunlara dur diyen olmadığı için bunları yapmaya devam ediyorlar ancak internet ortamında her türlü bilgiyi geriye dönük takip etmeyi araştırmayı seven ben ve benim gibiler insanları uyarmaya devam edecektir. Burayı takip eden insanların mağdur olmaması için bunları yazıyorum.. alanlarda aldıkları riski bilsinler.. sonuçta para kazanır yada kaybedersiniz ama muhtemelen kaybedersiniz bence..

Hisse senedini aldığınız firmayı biraz inceleyin sürekli muhasebe kayıtları ile ilgili borsaya hatalı bilgi verip sonra düzeltmeler gönderen bir firmadır.. daha öncede bu foruma bunları yazdım bir süre sonra geçmişe yönelik tüm yazılarım ve benim gibi insanların bilinçli olması isteyenlerin yazıları silindi... bir nedende belirtilmedi şu sebeple sildik diye..

yazdıklarım kendi kişisel görüş ve düşüncelerimdir.

camell
03-12-2010, 14:07
hadi emkel....hadi emkel..haydiiii...tam zamanı tam zamanı şimdi......
kimileri tezahuratı sever:)

istinyeayısı
03-12-2010, 16:27
Büyüklerin topladığı kağıt onlar çıkmadan düşmez.
Bu kağıtta ava giden avlandı.
Şahsi kaanatim bedelli iptal edilecek.
Mal toplayanlar yine fırlamalık yapacaklar.

gokhanaras
03-12-2010, 16:45
Büyüklerin topladığı kağıt onlar çıkmadan düşmez.
Bu kağıtta ava giden avlandı.
Şahsi kaanatim bedelli iptal edilecek.
Mal toplayanlar yine fırlamalık yapacaklar.

son 12 ayın en iyi takaslarına sahip bugun itibariyle bu tip kagıtlar herzaman görüş alanımın dışında olmasına ragmen kagıtta küçük yatırımcıyı meşin sopasıyla dövmüşler sankim 93_94 maliyet yaptım bekliyorum kimsede muhalefet yapmasın yapıcak olanda varsa susup beklesin 1 hafta sonra beraber fiyatını göruruz.

arnold
04-12-2010, 22:26
İnşallah,yazdıklarınız tutar.Ozaman sizi anlınızdan ''öper'' Bu sayfada size övgüler yağıdırız !! kalın sağlıyacakla..

camell
05-12-2010, 17:52
bu kağıdın en az %100 kazandıracağını düşünüyorrum....
bundan 3-4 ay önce brova 1 lerde idi...sonra 1 in altına düşünce 0.98 den sattım...ve kağıt bir anda harerkete geçerek 3 e kadar yükseldi...bende arkadan izledim....
onun için diyorum ki;
bekleyen herzaaman ekmek yer....emkel de de ekmek var...şimdiiden afiyet olsun:)

selcukx
06-12-2010, 14:51
Bu kağıtta tekrar bir kıpırdanma var ne dersiniz bu gün 1 sınırını geçermi

camell
06-12-2010, 14:52
0,99 dan döndü lanet kağıt...umarım yine 0,92 ye düşmez....

okumusey
06-12-2010, 14:58
0,99 dan döndü lanet kağıt...umarım yine 0,92 ye düşmez....

0.9 altina dusmesin de...

camell
06-12-2010, 15:29
0.9 altina dusmesin de...

0,9 altına düşerse 0,80 lerden alım fırsatı doğar...yarın öbürgün bedellide,tanesine 1 lira vereceğimiz kağıdı, 0,80 lerden almak zarar değil kar olur...

arnold
06-12-2010, 18:06
Bu kığat unutulmamalı ki 1.45 lerden geldi buraya ve hissesini satamayıp yazık ki ellerinde kaldı kığat ve bekleme moduna gecti.Mali durumu iyise eyer beklemekle eski zararlarından kurtulacağı kanaatımdayım.Kiğada yeni girenler için düğün bayram havası esiyor.Bu yüzden yorumlarken bazi hususlara temkinli olalım.. Teşekkürler..

MaTHiLDa
06-12-2010, 20:48
Merhaba

Bedelli sermaye artışı yoğun baskıya neden oluyor. Bilançosu zayıf bir şirketin sermayesini güçlendirmek için yatırımcıdan para toplanması olayı doğal olarak satış baskısı oluşturuyor. Kanımca bölünmesini bekleyip görmek ve alırken çok ciddi düşünmek gerekiyor. Sadece dikkat uyarısıdır, yatırım tavsiyesi değildir. Sevgilerle

okumusey
07-12-2010, 07:25
0,9 altına düşerse 0,80 lerden alım fırsatı doğar...yarın öbürgün bedellide,tanesine 1 lira vereceğimiz kağıdı, 0,80 lerden almak zarar değil kar olur...

Zaten ky ancak boyle avantajli gorup girer. Yoksa niye girsin ki? Ben 0,8-9 araligini bekliyorum.

Capulator
07-12-2010, 09:19
Zaten ky ancak boyle avantajli gorup girer. Yoksa niye girsin ki? Ben 0,8-9 araligini bekliyorum.

işte tam bu sebepten de o aralığa düşürmeyeceklerdir :)

okumusey
07-12-2010, 09:42
işte tam bu sebepten de o aralığa düşürmeyeceklerdir :)

O zaman filler tepişsinler.. :) Cimenlerden uzak dursunlar..

camell
07-12-2010, 10:18
emkel hareket yapıp milleti kağıda çekti ve eski haline döndü...

camell
07-12-2010, 12:44
ah şu 1 i geçse gerisi gelecek...hadi ittirelim hep beraberde 1 i geçirelim:)

istinyeayısı
07-12-2010, 14:27
ah şu 1 i geçse gerisi gelecek...hadi ittirelim hep beraberde 1 i geçirelim:)

Zaten biri geçmemesi için indirdiler. BEDELLİ iptal edilse,onaylanmasa, o zaman seyret hisseyi.
1 geçmemesi şu an için iyi.

arnold
07-12-2010, 17:48
BEDELLİ iptal edilse,onaylanmasa, o zaman hisse fırlar mı demek istemiştiniz ??

okumusey
08-12-2010, 07:44

Bedelli gelecek diye kağittan kacanlar geri gelir. sonuç olarak kağit cikar.

camell
10-12-2010, 08:29
bu kağıt bizi biraz daha süründürecek herhalde...bari 0,80 e düşsede biraz daha alım yapsam........

arnold
10-12-2010, 23:57
Bu kağıt'tın yeri buraları değil !! hiç yakışmıyor Emkel'e.Bir türlü bu hisseyi rahat bıraktırmıyorlar.Kanatımca Emkel bu güne kadar 3-4 TL.lere gelebilirdi.Hisseden ayrılan olarak çok üzgünüm.Belki gelecek vaat ediyor.Herkeze bol kazanç dilerim.

caglar80
13-12-2010, 00:26
patron kap a haber gönderip hisslerimle oynuyolar dediğine göre patron u çıkarırsak aradan demekki patron harici başka güçlü speği var tahtanın ve bedelli hoşuna gitmedi anlaşılan burda patron patronluğunu gösterip bedelliyi çıkaracaksa 1 lira üzerini göstermesi gerekir ben bu hissenin buralarda uzun süre dolanmayacağini sanki 1 2 güne ciddi bi hareket olacaği kanısındayım.

yt değildir..

kingboy
13-12-2010, 09:35
patron kap a haber gönderip hisslerimle oynuyolar dediğine göre patron u çıkarırsak aradan demekki patron harici başka güçlü speği var tahtanın ve bedelli hoşuna gitmedi anlaşılan burda patron patronluğunu gösterip bedelliyi çıkaracaksa 1 lira üzerini göstermesi gerekir ben bu hissenin buralarda uzun süre dolanmayacağini sanki 1 2 güne ciddi bi hareket olacaği kanısındayım.

yt değildir..
SAYIN ÇAĞLAR 80 Arkadaşım:yukarıda paylaştığınız bilginin kaynağı nerede ben bulamadım link verirseniz inceleme imkanı buluruz? selam ve saygılar..

kingboy
13-12-2010, 09:55
Kıymetli arkadaşlarım:Başka bir borsa sitesinde,genel bir değerlendirme istediğim,yorumcu arkadaşın,Emkel hakkındaki verdiği bilgiyi sizinle paylaşmak üzere aynen aşağıya kopyalıyorum,selam ve saygılarımla..:halayci:

:wink:emkel;aylıklar ''sat'' vermiş.haftalıklarda ''sat'' durumu devam ediyor.kısa vadede düşüş kanalı sürüyor.0.92 destek.kırılırsa orta vadede 0.76 test eder.0.99-1.01 direnç.yeniden yükselişe geçmesi için 1.03 düşüş kanalının üstüne çıkılması gerek.

caglar80
13-12-2010, 11:39
işbankası 1 haftada %14 lük payını %22 ye çıkartarak tahtada 1. konumda iş bankası bizden enayi değildir heralde...

yt değildir

keyifli038
13-12-2010, 16:43
Barış elektirk 1.696.460,044 adet hisseyi merkezi kayıt kuruluşuna satmak için kote ettirmiş.

Ciddi alıcı gelirse yükseliş başlayabilir.
Ytd....

kingboy
13-12-2010, 17:22
Barış elektirk 1.696.460,044 adet hisseyi merkezi kayıt kuruluşuna satmak için kote ettirmiş.

Ytd....Sayın KEYİFLİ 038:Aşağıya kopyaladığım ve Emkel tarafından Ağustosta yapılan açıklaKAP : EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S. / EMKEL [EMKEL] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 20100813 15:25:50

OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL)

ORTAKLIGIN YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMININ TELEFON VE FAKS NO.SU : 0 312 398 01 81 - 0 312 398 04 74
OZET BILGI : BARMEK HOLDING A.S. HISSE DEVRINE ILISKIN ACIKLAMA

SIRKETIMIZIN %22,27 HISSESINE SAHIP OLAN BARMEK HOLDING A.S.`NIN ELINDE BULUNAN NOMINAL DEGERI 4.893.355,44-TL TUTARINDAKI HISSELERINI, BARIS ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S.`NE BARMEK HOLDING NEZDINDEKI 7.064.000,00.-TL TUTARINDAKI HISSELERI KARSILIGI 6.628.000,00 TL DEGER UZERINDEN BUTUN HAK VE VECIBELERIYLE BIRLIKTE DEVIR EDILMESI HUSUSUNDA GAYRIKABILI RUCU OLMAK UZERE KARSILIKLI ANLASMAYA VARMISTIR. YAPILAN HISSE DEVRI EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S.`NIN YONETIMINDE HERHANGI BIR DEGISIKLIGE YOL ACMAMAKTADIR. EKTE BARMEK HOLDING A.S. VE BARIS ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S.`NIN HISSE DEVIR KOSULLARINA ILISKIN ACIKLAMASI SUNULMAKTADIR.

mayla bu günki sizin yaptığınız paylaşımla birleştirdiğimizde: BARIŞ ELKT.'in Emkelden çıkış yaptığı anlaşılıyor tabi bu benim düşüncem.
Bu konuda konuyu bilen ve takip eden arkadaşların yorum ve değerlendirmelerini burada paylaşmalarını rica eder tüm arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunarım..

okumusey
14-12-2010, 07:52
Sayın KEYİFLİ 038:Aşağıya kopyaladığım ve Emkel tarafından Ağustosta yapılan açıklaKAP : EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S. / EMKEL [EMKEL] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 20100813 15:25:50

OZET BILGI : BARMEK HOLDING A.S. HISSE DEVRINE ILISKIN ACIKLAMA

SIRKETIMIZIN %22,27 HISSESINE SAHIP OLAN BARMEK HOLDING A.S.`NIN ELINDE BULUNAN NOMINAL DEGERI 4.893.355,44-TL TUTARINDAKI HISSELERINI, BARIS ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S.`NE BARMEK HOLDING NEZDINDEKI 7.064.000,00.-TL TUTARINDAKI HISSELERI KARSILIGI 6.628.000,00 TL DEGER UZERINDEN BUTUN HAK VE VECIBELERIYLE BIRLIKTE DEVIR EDILMESI HUSUSUNDA GAYRIKABILI RUCU OLMAK UZERE KARSILIKLI ANLASMAYA VARMISTIR. YAPILAN HISSE DEVRI EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S.`NIN YONETIMINDE HERHANGI BIR DEGISIKLIGE YOL ACMAMAKTADIR. EKTE BARMEK HOLDING A.S. VE BARIS ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S.`NIN HISSE DEVIR KOSULLARINA ILISKIN ACIKLAMASI SUNULMAKTADIR.

mayla bu günki sizin yaptığınız paylaşımla birleştirdiğimizde: BARIŞ ELKT.'in Emkelden çıkış yaptığı anlaşılıyor tabi bu benim düşüncem.
Bu konuda konuyu bilen ve takip eden arkadaşların yorum ve değerlendirmelerini burada paylaşmalarını rica eder tüm arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunarım..

16 milyon hisse senedinin yaklaşik 5 milyon lotunu 6.628 milyona devretmiş. Bu demek ki 1.35 TL değerinden devretmiş. Kağit su an 0.95 lerde.

camell
14-12-2010, 08:02

Ytd....

evet bende gördüm o rakamı..büyük bir rakam..eğer bu para ile borsaya girerse, emkel de ikinci sıraya girer takas dağilımında...
umarım bugün bununda etkisi olur emkele....

istinyeayısı
14-12-2010, 13:09
evet bende gördüm o rakamı..büyük bir rakam..eğer bu para ile borsaya girerse, emkel de ikinci sıraya girer takas dağilımında...
umarım bugün bununda etkisi olur emkele....

Ortaya hisse arz ediliyor. Bu durumda hissenin fiyatı neden çıksın ki?

okumusey
14-12-2010, 13:38
bEDELLİ YADA BEDELSİZ ARTİŞ OLMADİGİNA GORE DÜŞME İHTİMALİ DE YOK... :)

camell
15-12-2010, 08:36
Ortaya hisse arz ediliyor. Bu durumda hissenin fiyatı neden çıksın ki?

arz yada talep olsun..paranın olduğu yerde bereket vardır:) ki işlem yapılmış...

Sermaye Piyasas Kurulu’nun Seri :I, No:40 sayl Teblii’nin 8’nci maddesi gereince, hisse senetleri Borsada
i"lem gören ortaklklarn Kurul kaydnda olan ancak Borsada i"lem görmeyen statüde hisse senetlerinin
Borsada sat"a konu edilebilmesi amacyla 13.12.2010 tarihinde Merkezi Kayt Kurulu"u’na yaplan
ba"vurulara ait bilgiler a"ada yer almaktadr.Hisse
Kodu
Sra
No
Sat"a Konu Hisse Ünvan Grubu Yatrmcnn Ad-
Soyad Ünvan
Nominal Tutar
(TL)*
Tsp
5"lemi
**
Sat"
Kst
**
BJKAS 1 BE95KTA9 FUTBOL
YATIRIMLARI SANAY5 VE
T5CARET A.9.
E MAL5K ELHÜSEYN5 210.372,000
DURDO 2 DURAN DODAN BASIM
VE AMBALAJ SANAY5 A.9.
E N5L DURAN 314.575,000
ECZYT 3 ECZACIBA9I YATIRIM
HOLD5NG ORTAKLIDI
A.9.
E PER5HAN D5NÇKOL 69,550
EMKEL 4 EMEK ELEKTR5K
ENDÜSTR5S5 A.9.
E BARI9 ELEKTR5K
ENDÜSTR5S5
ANON5M 95RKET5
1.696.460,044KCHOL 5 KOÇ HOLD5NG A.9. E AYLA BUM5N 101,434
MGROS 6 M5GROS T5CARET A.9. E VEDAT GÜVEN 2,612
NUHCM 7 NUH Ç5MENTO SANAY5
A.9.
E VAROL ÇADLAYAN
YÜCEL
10.000,000
NUHCM 8 NUH Ç5MENTO SANAY5
A.9.
E VAROL ÇADLAYAN
YÜCEL
10.000,000
PETKM 9 PETK5M PETROK5MYA
HOLD5NG A.9.
E HAMD5 EKER 1.008,848
PETKM 10 PETK5M PETROK5MYA
HOLD5NG A.9.
E MET5N KILIÇ 57,142
TATKS 11 TAT KONSERVE SANAY55
A.9.
E HAYIK ARSLANYAN 21.885,327
(*)Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarnda binlik ayrac olarak nokta (.), küsürat ayrac olarak ise virgül (,)
kullanlmaktadr.
(**) lgili veriler üye bildirimi do!rultusunda yaynlanmaktadr.

yukarıdaki habere göre borsaya 1.696.460 lot hisse senedi sokulmak isteniyor...bence bu haber iyi bir haber..

umantar
15-12-2010, 10:04
bilançoda gözüken 19 trilyon değer artış fonları ve 11 trilyon enflasyon düzeltme farkları 31 trilyon yapar. belkide %50 bedelli yapacaklarına bunları sermayeye ilave etselerdi.... yadaa bedelliye bu fiyatla girmeyi planlayıp % 77 olan arzda birçok ky yı bedelli dışı tutarak onların bedellilerinide buralardan aldıktan sonra sözü geçen bu 31 trilyonu ilave yaparlarsa. ne olur ?

arkadaşın birisi demiş sürekli yanlış haber verip düzeltme salan bir firma diye. firmanın toplam sermayesi 21,969,000,00 tl iken kap a düşen haberde 1,696,460,044 değerinde bir arzdan bahsedilmekte . hoş camell arkadaş bunu 1,696,460 lot olarak düzeltmiş ama yinede hoş deil tabiki. böyle bile olsa ki bu rakam % 7,72 demektir üzerine artı hale hazırdaki açıklığıda eklersek +% 77,71 = % 85,43 bir halka açıklık yapar. varın ötesini düşünün arkadaşlar...

umantar
15-12-2010, 17:04
Merhaba

Bedelli sermaye artışı yoğun baskıya neden oluyor. Bilançosu zayıf bir şirketin sermayesini güçlendirmek için yatırımcıdan para toplanması olayı doğal olarak satış baskısı oluşturuyor. Kanımca bölünmesini bekleyip görmek ve alırken çok ciddi düşünmek gerekiyor. Sadece dikkat uyarısıdır, yatırım tavsiyesi değildir. Sevgilerle

Zaten biri geçmemesi için indirdiler. BEDELLİ iptal edilse,onaylanmasa, o zaman seyret hisseyi.
1 geçmemesi şu an için iyi.

Bedelli gelecek diye kağittan kacanlar geri gelir. sonuç olarak kağit cikar.

bEDELLİ YADA BEDELSİZ ARTİŞ OLMADİGİNA GORE DÜŞME İHTİMALİ DE YOK... :)

ÖZÜR DİLERİM ; son yazıda aslında bedelli olmadığı söylenmiş ama çoğunluk böle yazınca kağıtta bedelli olduğunu düşündüm ( incelemeden ) oysa bedelli yada bedelsiz diye bişey yok hala hazırdaki yatırımcılar için. sadece yeni arz var kayıtlı sermaye tavanına kadar olan miktarda. yani 11 trilyon kadar. iyide bu kadar halka açıklık niyeki. 21,969,000 trilyon sermayede % 85,43 olan açıklık 33,000,000 trilyon sermayede % 97 e çıkar. KARDEMİRDE de bu oran % 99,79 ama neye yarar. görülen oki ortada bir nakit sıkıntısı var. şirkete para girişi yapılacak ama bu giren parada çok büyük yatıımlar için küçük bi rakam bence. bir pazarlık dönüyo ama hadi bakalım hayırlısı....

umantar
15-12-2010, 17:17
http://img704.imageshack.us/img704/9645/90787683.png
http://img573.imageshack.us/img573/6393/31489403.png

halka mal olmuş bir şirket , sahipsiz bir şirket artık ne derseniz o. eminim burdaki arkadaşların çoğu yönetim kurulunun tamammından daha fazla hisseye sahip..

izedin
18-12-2010, 13:54
5 gündür forumda tık yok.nerde bu millet? yoksa bir benmiyim emkel de kalan.ayrıca bileniniz varsa söylesin.ne oldu bu bedelli artırım.tarih belli mi? iptal olma şansı nedir?daha da aşağı çekerlermi kağıdı.maliyet 1.29

umantar
19-12-2010, 12:02
5 gündür forumda tık yok.nerde bu millet? yoksa bir benmiyim emkel de kalan.ayrıca bileniniz varsa söylesin.ne oldu bu bedelli artırım.tarih belli mi? iptal olma şansı nedir?daha da aşağı çekerlermi kağıdı.maliyet 1.29

ALLAH İÇİN Bİ OKU YAZILANLARI. sonra kendin için bir karar ver kardeşim.

izedin
19-12-2010, 19:22
ALLAH İÇİN Bİ OKU YAZILANLARI. sonra kendin için bir karar ver kardeşim.

okudum hepsini hemde defalarca.ne yazıyo ki.sorduklarımla ilgili hiç bişey yok.varsa sen söyle kardeş.kendim için beklemekten fazla yapacak bişey yok.bekleyecez.

istinyeayısı
19-12-2010, 23:29
Fiyat düşerken RSI daha fazla düşmüyor ve yükseliyor. Bu iyiye işaret.
Eğer düşecek olsa bile geri çıkışımız olacak demektir.
Banka hisselerinin düşmesi normaldir. Kar satışı dersiniz. Ama hisse fiyatı zaten tabanda olan bir hissenin sebepsiz yere düşmesi "panikle" açıklanabilir. Paniği KY yapar.
İş bankası yapmaz.

makinacı
20-12-2010, 12:10
teknik göstergeler iyiye işaret etmeye başlamıştı cumadan saten arkadaşlar, bugünde ilk seansta biraz artış yaşandı, bakalım nasıl devam edicek

blue ıce
20-12-2010, 13:09
Endeks düşerken hissenin ucuzlamaması için yukarı seyir devam !! hedef 0.99

blue ıce
21-12-2010, 15:15
nihayet 1.00 ...güzelllll !!!! yerin burası değiiilllllllll!!!!!!!!!!

camell
21-12-2010, 18:50
1,01 den güzel bir kapanış oldu..takaslara baktımda;
denizbank ta 1.593.776 lot luk bir kağıt artışı var...sanırım kağıtta ki hareket te bunla alakalı...

blue ıce
22-12-2010, 14:57
1,04 ü gördük ya!! haydi bakalım !!!!

blue ıce
22-12-2010, 21:05
blue ıce sonunda istediğin olacak son gelişmelerden haberdar et emeğin yerinin gerçekten yeri burası değil yakında yeni hedeflere doğru ilerleyecek .......

blue ıce
22-12-2010, 21:06
tarlaya ektim soğan çıkacak dgan blue ıce.................

blue ıce
22-12-2010, 21:12
akenerji dğan yay hol .. hakkında bilgi sahibi olan varmı????

tuncorta
22-12-2010, 21:12
Bedelli olayı hangi aşamada? SPK onay verdi mi? Tarih belli mi? 14 sayfayı da araştırdım, hala müphem...:(

gafete
24-12-2010, 19:35
arkadaşlar bedelliden haberi olan varsa yazsın lütfen yine 1.40 ları görebilecekmiyiz.

blue ıce
26-12-2010, 10:58
durum netleşene kadar buralardayız ..sonrası güzel olacak !!!!!!

beast23
26-12-2010, 17:53
Bedelliyi bilmem ama bu hısse kazandıracak elınde olanlar beklemede kalmalı diye düşünüyorum şimdilik hiss tut pozisyonunda
aalım bu hafta ne olucak,
artık bende aranızdayım

blue ıce
27-12-2010, 12:27
Bugün başka bir sitede al pozisyonu oluştu ..iyi haber!!!!

gafete
29-12-2010, 18:22
sonunda kıpırdanmaya başladık. Acaba bedelli ne oldu?

blue ıce
30-12-2010, 07:55
Hareket görmek güzeldi!!! ama devamını bekliyoruz!!(sis kalkmadan yol aydınlanmaz).......

arnold
31-12-2010, 10:38
Evet haklısınız ! Sis kalkmakla yazmakta olduğunuz güzel örnek,bedelisinin hisseyi engelediğini düşünüyorum ?? Bu hissenin zamanla daha iyi yerlerde olmasını temmeni ediyorum.

blue ıce
01-01-2011, 17:38
Cuma günü çok sağlam durdu 1,08 görmek güzeldi .. daha çok yolu var biraz daha buralardayız !!! evet bedelli hikayesinin sonuçlanması lazım!!!

ierkurt
03-01-2011, 10:27
bu hisseyi kaça kadar beklemeliyiz
hangi fiyatdan satmamız daha iyi olur bu nokta satış için uygunmu sizce ?

kingboy
03-01-2011, 10:44
Yeni yılın ilk mesajını ben yazayım dedim:
Öncelikle tüm arkadaşlarımın yeni yılını kutlar sağlık ve esenlikler diler,hissemiz için güzel günlerin yakın olduğunu düşündüğümü belirtir saygı ve sevgilerimi sunarım...

kingboy
03-01-2011, 12:51
ARKADAŞLAR:Yönetim kurul kararını aşapıya kopyalıyorum,bilgilerinize.Yorumlarımızı paylaşalım lütfen!!!

855 - 03.01.2011 11:15:55 - KAP : EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S. / EMKEL [EMKEL] GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILMASINA ILISKIN YONETIM KURULU KARARI

KAP : EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S. / EMKEL [EMKEL] GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILMASINA ILISKIN YONETIM KURULU KARARI 20110103 11:15:46

GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILMASINA ILISKIN YONETIM KURULU KARARI

YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? : HAYIR
YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? : HAYIR
YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? : HAYIR
KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN OZEL DURUM ACIKLAMASININ TARIHI : YOK
OZET BILGI : 26.01.2011 TARIHINDE YAPILACAK OLAGANUSTU GENEL KURUL TOPLANTISI

YONETIM KURULU KARAR TARIHI : 31.12.2010
GENEL KURUL TOPLANTI TURU : OLAGANUSTU
OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISI ISE AIT OLDUGU HESAP DONEMI : YOK
TARIHI : 26.01.2011
SAATI : 14:00
ADRESI : ESENBOGA YOLU 23.KM AKYURT/ANKARA

1- ACILIS,

2- DIVAN BASKANLIGI SECIMI,

3- DIVAN BASKANLIGINA GENEL KURUL EVRAKLARINI IMZALAMAK ICIN YETKI VERILMESININ KARARA BAGLANMASI,

4- ANA SOZLESMENIN 3.MADDESI `MAKSAT VE MEVZUU` TADILI ILE 6.MADDESI `SERMAYE` TADILI TASARILARININ GORUSULUP KARARA BAGLANMASI,

5- DILEK VE TEMENNILER,

6- KAPANIS

SIRKETIMIZ YONETIM KURULU`NUN 31.12.2010 TARIHLI TOPLANTISINDA;

1969 YILINDAN BERI FAALIYETTE BULUNAN VE 96 ULKEYE IHRACAT YAPAN SIRKETIMIZ URETIM HATLARINI GELISTIREREK YENI YATIRIMLAR PLANLAMAKTADIR. AYRICA LABORATUAR TESISLERINI GEREK KENDI IMALATLARINDA SAGLADIGI KALITEYI BELGELENDIRILMEK VE MUSTERI PORTFOYUNU ARTTIRMAK GEREKSE DIGER KURULUSLARA HIZMET VEREBILMEK AMACIYLA AKREDITE ETMEK UZERE OCAK 2011`DE BASVURU YAPACAKTIR. BU NEDENLE;

1- ANA SOZLESMENIN `MAKSAT VE MEVZUU` KONUSUNA TAALLUK EDEN 3.MADDE ILE BIRLIKTE `SERMAYE` KONUSUNA TAALLUK EDEN 6.MADDE`NIN EKTEKI YER ALAN SEKLIYLE TADILI KONUSUNDA GEREKLI ISLEMLERIN YAPILARAK TESCILININ YAPILMASINA, MADDE TADILI ICIN OLAGANUSTU OLARAK TOPLANACAK ORTAKLAR GENEL KURULUNUN 26 OCAK 2011 CARSAMBA GUNU SAAT:14:00`DE ESENBOGA YOLU 23.KM AKYURT / ANKARA ADRESINDE ASAGIDAKI GUNDEMI GORUSMEK UZERE TOPLANILMASINA,

2-BIRINCI TOPLANTIDA GEREKLI NISAP SAGLANAMAMASI DURUMUNDA IKINCI TOPLANTININ ALINACAK YENI BIR YONETIM KURULU KARARI ILE DAHA SONRA TEKRAR DUYURULMASI,

3-TOPLANTI ILE ILGILI YASAL BASVURU VE ISLEMLERIN YAPILMASINA VE BAKANLIK KOMISERI DAVET EDILMESINE,

EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S.
YONETIM KURULU BASKANLIGIN`DAN

SIRKETIMIZIN ANA SOZLESMESININ `MAKSAT VE MEVZUU` KONUSUNA TAALLUK EDEN 3.MADDE ILE BIRLIKTE `SERMAYE` KONUSUNA TAALLUK EDEN 6.MADDE`NIN TADIL EDILMESI KONUSUNUN GORUSULMESI ICIN OLAGANUSTU ORTAKLAR GENEL KURUL TOPLANTISI 26 OCAK 2011 CARSAMBA GUNU SAAT:14:00`DE ESENBOGA YOLU 23.KM AKYURT / ANKARA ADRESINDE ASAGIDAKI GUNDEMI GORUSMEK UZERE TOPLANILMASINA, BU TOPLANTIDA GEREKLI NISAP SAGLANAMAMASI DURUMUNDA IKINCI TOPLANTININ TARIHI VE YERI TEKRAR DUYURULACAKTIR.

SAYIN HISSEDARLARIMIZIN SAHIBI BULUNDUKLARI HISSE SENETLERINI, MKK 294 NO`LU GENEL MEKTUBU`NDA BELIRTILDIGI UZERE, SERMAYE PIYASASI KANUNU`NUN GECICI 6`NCI MADDESI HUKMU GEREGINCE, SADECE HISSE SENETLERINI KAYDILESTIREN VE GENEL KURUL TOPLANTISI ONCESINDE `GENEL KURUL BLOKAJ MEKTUBUNU` IBRAZ EDEN ORTAKLARIMIZIN GENEL KURULA KATILIP ORTAKLIK HAKLARINI KULLANMALARI MUMKUN OLABILECEKTIR. GENEL KURUL BLOKAJ YAZISINI TOPLANTIDAN BIR HAFTA ONCESINE KADAR ESENBOGA YOLU 23.KM AKYURT/ANKARA ADRESINE TEVDI EDEREK GIRIS KARTI ALABILECEKLERDIR.

TOPLANTIYA BIZZAT ISTIRAK EDEMEYECEK OLAN ORTAKLARIMIZIN VEKALETNAMELERINI, ASAGIDAKI ORNEGE UYGUN OLARAK DUZENLEMELERI VE SERMAYE PIYASASI KURULU`NUN SERI: VI NO: 8 TEBLIGI`NDE ONGORULEN DIGER HUSUSLARI DA YERINE GETIREREK IMZASI NOTERCE ONAYLANMIS OLARAK IBRAZ ETMELERI GEREKLIDIR.

BILGILERINIZE ARZ OLUNUR.

EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S.
YONETIM KURULU BASKANLIGI

GUNDEM

1- ACILIS,
2- DIVAN BASKANLIGI SECIMI,
3- DIVAN BASKANLIGINA GENEL KURUL EVRAKLARINI IMZALAMAK ICIN YETKI VERILMESININ KARARA BAGLANMASI,
4- ANA SOZLESMENIN 3.MADDESI `MAKSAT VE MEVZUU` TADILI ILE 6.MADDESI `SERMAYE` TADILI TASARILARININ GORUSULUP KARARA BAGLANMASI,
5- DILEK VE TEMENNILER,
6- KAPANIS

EK: VEKALETNAME ORNEGI

VEKALETNAME

HISSEDARI BULUNDUGUM EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI ANONIM SIRKETI`NIN 26 OCAK 2010 TARIHINDE CARSAMBA GUNU `ESENBOGA YOLU 23.KM. AKYURT / ANKARA` ADRESINDE SAAT 14.00` DE YAPILACAK OLAGANUSTU ORTAKLAR GENEL KURUL TOPLANTISINDA BENI TEMSIL ETMEYE VE GUNDEMDEKI MADDELERIN KARARA BAGLANMASI ICIN OY KULLANMAYA VEKIL TAYIN ETTIM.

A)TEMSIL YETKISININ KAPSAMI :

A) VEKIL TUM GUNDEM MADDELERI ICIN KENDI GORUSU DOGRULTUSUNDA OY KULLANMAYA YETKILIDIR.
B) VEKIL ASAGIDAKI TALIMATLAR DOGRULTUSUNDA GUNDEM MADDELERI ICIN OY KULLANMAYA YETKILIDIR.
C) VEKIL SIRKET YONETIMININ DOGRULTUSUNDA OY KULLANMAYA YETKILIDIR.
D) TOPLANTIDA ORTAYA CIKABILECEK DIGER KONULARDA VEKIL ASAGIDAKI TALIMATLAR DOGRULTUSUNDA OY KULLANMAYA YETKILIDIR. (TALIMAT YOKSA VEKIL OYUNU SERBESTCE KULLANIR)

TALIMATLAR (OZEL TALIMATLAR YAZILIR.)

B)ORTAGIN SAHIP OLDUGU HISSE SENEDININ

A) TERTIP VE SERISI
B) NUMARASI
C) ADET-NOMINAL DEGERI
D) OYDA IMZASI OLUP OLMADIGI
E) HAMILINE-NAMA YAZILI OLDUGU

ORTAGIN ADI, SOYADI VEYA UNVANI

IMZASI
ADRESI

NOT: (A) BOLUMUNDE (A), (B) VEYA (C) OLARAK BELIRTILEN SIKLARDAN BIRISI SECILIR, (B) VE (D) SIKKI ICIN ACIKLAMA YAPILIR.

VEKALETNAME VERMEK ISTEYEN OY HAKKI SAHIBI, VEKALETNAME FORMUNU DOLDURARAK IMZASINI NOTERE ONAYLATIR VEYA NOTERCE ONAYLI IMZA SIRKULERINI KENDI IMZASINI TASIYAN VEKALETNAME FORMUNA EKLER. (SERMAYE PIYASASI KURULU SERI IV. NO:8 TEBLIGI UYARINCA)

BU HABERIN KAP `IN SITESINDEKI ORJINAL HALI VE EKLI DOSYALARINI GOREBILMEK ICIN ASAGIDAKI LINK`I TIKLAYINIZ!
HTTP://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/BILDIRIM.ASPX?ID=138344

-KAP-

Kapat

arnold
03-01-2011, 17:05
Bu karar ile ilgili ne gelişme olabilirki?? Bedelisi mi iptal edildi ?? Toplantı ay sonuna alındı?? Ben hiç bir şey anlamadım!!

korkuts
04-01-2011, 12:09
Bu karar ile ilgili ne gelişme olabilirki?? Bedelisi mi iptal edildi ?? Toplantı ay sonuna alındı?? Ben hiç bir şey anlamadım!!

Bugün 1,09 maliyet ile aranıza katıldım

cebele3242
04-01-2011, 15:29
Bugün 1,09 maliyet ile aranıza katıldım

neden, ne beklentiniz var ki? yanlış anlamayın ben de bugün çıksam mı diye düşünüyordum da

arnold
04-01-2011, 18:04
Üç tabanla kapatığımız günleri unutmayalım (1.06,1,01 ve 0.90) 0.92-0.98 arası iki hafta burda oyalandıktan sonra tekrar yükselmeye başladı!! Kendim bu arada farklı farklı spekilationlar duydum cevremden. Hissenin Güney koredeki sipariş iptali,dünyayı kasıran Wikeens olayı ve hissenin bedeliye gideceğine dahil hisseden çekilmeler neden olan düşüşü tetiklemiştir.Şimdide hissenin Temerüttü geldi diye (söylentimi-gerçekmi)??hisseye girmekte durgun kalan kyler Bedelisini sonuçlanmış olaraka yep yeni bir sayfa açmak istiyorlar.Ben hisseden 1.07 den ayrılmış olarak hissenin Bedelisisinin aydınlanmasını bekliyorum.:yes:

blue ıce
06-01-2011, 08:00
Sevgili Arnold bu dedikoduları hepimiz duyuyoruzda !! senin çevrem dediklerin kim ? şirketle alakalı kişilermi ? saygılar

arnold
06-01-2011, 11:33
Sayın Blue ice.Yaptığım yorum sadece kişiseldir.Şirket ile hiç bir bağlantım yoktur.Hisse hakkındaki yorumlarım yakın cevremdeki arkadaşlarımın hisselerde çok iyi yakın takipcisi olduğunu ifade etmek istemiştim.Hissenin geleceğe hakkında hiç bir bilgim yoktur.Şahsi görüşlerimi ifade etmiştim.Tekrar ifade ediyorum.Bu hissenin Bedelisi belli olmadan bu hisseye girmemeye karar verdim ve gecen ay içinde iki ayrı gün satışlarla hisseden ayrıldım.

korkuts
06-01-2011, 19:13
neden, ne beklentiniz var ki? yanlış anlamayın ben de bugün çıksam mı diye düşünüyordum da

Benim gibi akılsızların aklına uyup da 1,09 dan emkel e girdim. Başka nedeni yok.

korkuts
06-01-2011, 19:14
Sayın Blue ice.Yaptığım yorum sadece kişiseldir.Şirket ile hiç bir bağlantım yoktur.Hisse hakkındaki yorumlarım yakın cevremdeki arkadaşlarımın hisselerde çok iyi yakın takipcisi olduğunu ifade etmek istemiştim.Hissenin geleceğe hakkında hiç bir bilgim yoktur.Şahsi görüşlerimi ifade etmiştim.Tekrar ifade ediyorum.Bu hissenin Bedelisi belli olmadan bu hisseye girmemeye karar verdim ve gecen ay içinde iki ayrı gün satışlarla hisseden ayrıldım.

Bedellisi belli olmadan ifadesinden kastınız ne? Biraz daha açıklar mısınız? 22 Kasım 2010 tarihinde % 50 bedelli için spk' ya başvurmuş.

korkuts
06-01-2011, 19:16
26 Ocak tarihinde yapılacak genel kurul şirket sözleşmesindeki bazı maddelerin değişimi için yapılacak (başka alanlara da yatırım vb. )

blue ıce
07-01-2011, 12:56
[
Sayın Arnold sizi anlıyorum tabiki kendi yorumlarınız olduğunuda biliyorum ama hisse hakkında o kadar yorumlar okuyoruzki ;ben sadece merak ettim tanıdıklarınızın şirketle alakası olup olmadığını ,,tabiki bir gerçek var bedelli HİKAYESİ nin netleşmesi gerekiyor..]

korkuts
07-01-2011, 19:11
1,18 direncini aşması gerekir ki, ikinci direnc 1,31 konuşalım.İnşallah fazla bekletmez, arkadaşlar yorumsuz bırakmayalım.

kingboy
09-01-2011, 08:50
Emek Elektrik
Günlük Yorum

Sistemimiz bugün bir TUT sinyali verdi. Daha önce onaylanan AL önerisi 21.12.2010 tarihinde ( 17 ) gün önce, hisse senedi fiyatı 0.98 iken yapılmıştı. O zamandan bu yana EMKEL % 12.24 yükseldi .
Arkadaşlar:bir siteden alıntıdır,aşağıya kopyalıyorum,selamlar..:super:

Bugünkü önerimiz basit ve açık. Elinizdeki senetleri tutmaya devam edin ve yeni sinyalimizi bekleyin.

TUT sinyalini görmeye devam ettiğiniz sürece yeni alım veya satımlardan kaçının. Açığa satış filan da denemeyin.

KAYNAK:http://turkishbulls.com/StockPage.asp?CompanyTicker=EMKEL&MarketTicker=Metal&Typ=S

kaselon
10-01-2011, 13:44
bugün biraz hareket yaptı emek harcayıp ama o harcadığı emeği boşa çıkardı düşüşe geçtin yine 1.07 lere doğru,1.12 kıramadın neden aceba,bu hisse bedelli artırımamı gidecek bilgisi olan varsa söyleyebilir mi?

kaselon
10-01-2011, 13:57
spek bey neden hareket kısıtlı oluyor ,bırak rahat rahat çıkacaksa çıksın düşecekse düşsün bak zedece benle sen varsın başka kimse takip etmiyor, iki kademe yükselt bak burası nasıl dolar,gel dinle sen beni hadi hadi al bakayım 1.10 dan 15000 taneciik.Y T D

cebele3242
10-01-2011, 14:03
bugün biraz hareket yaptı emek harcayıp ama o harcadığı emeği boşa çıkardı düşüşe geçtin yine 1.07 lere doğru,1.12 kıramadın neden aceba,bu hisse bedelli artırımamı gidecek bilgisi olan varsa söyleyebilir mi?
"hisse bedelli artırımamı gidecek "
yaw aldım sattım diyorsun bir şeyden haberin yok; sen borsayı kumar veya şans oyunu mu olarak görüyorsun.

kaselon
10-01-2011, 14:26
Evet yok bulamadım haberi var mı yok mu gidecek mi gitmeyecek mi,söylersen ölür müsün,tenkit edeceğine

kaselon
10-01-2011, 14:33
yaw aldım sattım diyorsun bir şeyden haberin yok; sen borsayı kumar veya şans oyunu mu olarak görüyorsun.

50000 60000 120000 adetlik alışlar ne içindi 1.11 kademesinden ,o kadar iyi anlıyorsun madem bunun cevabını alabilirmiyim.123 adetlik mesaj veren spek neden bunu yaptı bunun cevabını alabilirmiyim sizden

kaselon
10-01-2011, 14:44

arkadaş cevap yazıyorsun tenkit ediyor çekip gidiyorsun aldım sattım diye bvir yazımı ben göremedim,sen nerden okudun,ayrıca bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp gidecekmi gitmeyecek mi haberin bilgin varsa öğretmemek daha ayıp.

cebele3242
10-01-2011, 14:48
Evet yok bulamadım haberi var mı yok mu gidecek mi gitmeyecek mi,söylersen ölür müsün,tenkit edeceğine
pardon

EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. / EMKEL [EMKEL] 22.11.2010 12:26:26
Sermaye Artırımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı

Ortaklığın Adresi
:
ESENBOĞA YOLU 23.KM AKYURT/ANKARA

Telefon ve Faks No.
:
0 312 398 01 81 - 0 312 398 04 74

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su
:
0 312 398 01 81 - 0 312 398 04 74

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
:
Evet

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
:
Hayır

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
:
Hayır

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi
:
04.02.2010

Özet Bilgi
:
ŞİRKETİMİZİN ÇIKARILMIŞ SERMAYENİN KAYITLI SERMAYE TAVANINA YÜKSELTİLMESİ

Yönetim Kurulu Karar Tarihi
:
22.11.2010

Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
:
33000000

Artırım Öncesi Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye (TL)
:
21969208

Artırım Sonrası Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye (TL)
:
33000000

Bedelli Artırım Tutarı (TL)
:
11030792

Rüçhan Hakkı Kullandırılan Tutar (TL)
:
11030792

Rüçhan Hakkı Kısıtlanan Tutar (TL)
:
0

Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%)
:
50,210239713693820915164533920

Rüçhan Hakkı Kullandırma Fiyatı (1 TL nominal değerli beher pay için) (TL)
:
0,01

Rüçhan Haklarının Kullanımına İlişkin Kısıtlama
:
Yok

Rüçhan Haklarının Kısıtlanması Durumunda Bu Payların Satışına İlişkin Açıklama
:
Yok

Satılamayan Payların Taahhüdüne İlişkin Açıklama
:
Yok

Bedelsiz Artırım Tutarı (TL)
:
0

Temettüden (TL)
:
0

İç Kaynaklardan (TL)
:
0

İç Kaynaklardan (TL)
:
0

Bedelsiz Artırım Oranı (%)
:
0

Devralma Yoluyla Birleşme Nedeniyle Artırılacak Tutar (TL)
:
0

Ana Sözleşme Değişikliğine İlişkin Bilgi (varsa)
:
Yok

22.11.2010 bedelli Sermaye Artırımına gitmek için karar aldı SPK dan izin bekliyor.

kaselon
10-01-2011, 14:56
Teşekkür ederim arkadaşım saol,hepinize bol kazançlar.

istinyeayısı
10-01-2011, 19:29
1,12 de direnci vardı.Kırmasını ben de beklemiyordum hemen. Ama bence 1,21 leri deneyecek. Şu an beklemek en iyisi. Al-sat ile elden kaçırma ihtimaliniz var.

minerte
10-01-2011, 19:56
1,12 de direnci vardı.Kırmasını ben de beklemiyordum hemen. Ama bence 1,21 leri deneyecek. Şu an beklemek en iyisi. Al-sat ile elden kaçırma ihtimaliniz var.
kaçarsa kaçsın ya.valla fıtık etti

arnold
11-01-2011, 00:50
Bugün bir Doji oluştu. Bu piyasanın yönü hakkında kararsızlığı gösterir ve alıcılarla satıcılar arasındaki savaşı simgeler.

Bu formasyon hakkında daha fazla bilgi alabilmek için, lütfen buraya tıklayınız .
Son iki mumla bir Kros Hamile Ayı Formasyonu oluştu. Bu, süregelen trendde potansiyel bir değişikliği işaret eden bir aşağı dönüş formasyonudur. Buna karşılık, bu formasyonun güvenilirliği yüksek değildir. Bu yüzden bir teyit gereklidir.

blue ıce
11-01-2011, 14:00
1,14 de iyiydi ama ,yanlışlıklamı oldu acaba?:):yes:

istinyeayısı
11-01-2011, 21:14
Asıl 1,13 idi. Ama 14 ü de gördü.Buralara böyle gelen kağıdın böyle geri döneceğini ummuyorum.
Belki de asıl hareket bundan sonra başlayacak.

blue ıce
12-01-2011, 09:36
Temennimiz bu ama!!! ..baya bi pişman olmuş gibi duruyor:):yes:

blue ıce
12-01-2011, 13:34
haydi 123 !!! :yes:

istinyeayısı
12-01-2011, 14:57
Kurumun işbankasına borcu bitmiş :ley::mod::oley:ve işbank 400 bin lot artıda.:halayci:
Bu demektir ki işbank burdan da maliyet yaptı ve kolay kolay satmayacak.:halayci:

istinyeayısı
13-01-2011, 19:09
İşbank önceki gün aldığını geri sattı. Ama zararı yok.Başlıyoruz inşallah. Burası şenlenecek gibi.

kingboy
14-01-2011, 11:07
KAP : EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S. / EMKEL [EMKEL] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 20110114 11:55:58

TELEFON VE FAKS NO. : 0 312 398 01 81 - 0312 398 04 74
ORTAKLIGIN YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMININ TELEFON VE FAKS NO.SU : 0 312 398 01 81 - 0312 398 04 74
OZET BILGI : YENI SIPARIS ALIMI

SIRKETIMIZIN GORUSMELERINI SURDURDUGU, AK-AY ELEKTRIK DIS TICARET KOLLEKTIF FIRMASINDAN 1.523.550 EURO, ITALYA ELEKTRIK DAGITIM FIRMASI ENEL DIREZIONE OPERATIVA ACQUISTI ENEL SERVIZI`NDEN 533.010 EURO VE TEIAS A.S. 2010-IS-5 SOZLESMESINE EK OLARAK 314.460 EURO OLMAK UZERE 2011 YILININ ILK UC HAFTASINDA, TOPLAM 2.371.020 EURO SIPARIS KESINLESMISTIR.

Arkadaşlar Emek elektriğin aldığı siparişler ile ilgili haberi aşağıya kopyalıyorum ,bilgilerinize,selamlar...

BU SIPARISLER ILE BIRLIKTE BASTA NIJERYA, ITALYA, INGILTERE, KOLOMBIYA, PAKISTAN VE MALEZYA OLMAK UZERE SIRKETIMIZ PORTFOYUNDE YURTDISINDAN TOPLAM 5.723.773 EURO YURTICINDEN ISE 7.913.574 EURO OLMAK UZERE TOPLAM 13.637.347 EURO TUTARINDA SIPARIS BULUNMAKTADIR.

blue ıce
14-01-2011, 11:17
Ya anlamadım bu kötü bir habermide satış yedi!!!!Olumlu değilmi bu !!! AK ENERJİYE döndük valla:he:

arnold
14-01-2011, 18:42
Bu hissenin bedelisi oluşmadan,bu hiss'de hiç bir şey belli olmaz.Bu hisse bir çıkıp bir iner.Bu hisse iyi habere ve iyi endekse halsiz düşer.İyi haberi duyan keyler para yatırır,birileri bu parayı çeker alır.Bu borsanın kanunudur!Halbuki birazcık para yanlısı olmasalar,bu hissenin yeri burası olmamalı(2-2.5)ama mağlesef!! Üstünü basa basa yazıyorum,bedelisi belli olmadan bu hisseye girilmez.Ben bekliyorum!:notr:

istinyeayısı
16-01-2011, 15:23
Diyosun..:fiyu::düsün:

Ben de yakın zaman da 1,23 diyorum..:yes:

arnold
17-01-2011, 02:33
Sayın İstinyeayısı.Aylar öncesi bir yorumunuz bugünkü zamanla bağdaşmıyor.

Emkel zamanında İşbankası'ndan yığınla borç almıştır. Araları iyidir. Zannımca İşbank bu kağıdın sermaye arttırımına gideceğini sizden önce öğrendi. Ve maldan çıktı. Düş düş düş. Sonunda bu bildirim yayınlansın. KY nin böyle kağıtlarda kaybetmesi doğaldır.
1.13 desteğini de aşağıya kırdı. Bedelli arttırıma bu piyasada kim katılmak isteyebilir
Daha iyi kağıt varken? Hissenin ederi bence bu fiyatlardır.İnşallah daha fazla düşmez. Çıkış hayal...

Neye dayanarak 1.23 aklım almıyor.

latifyz
17-01-2011, 18:54
2.Seans bitimine yakın 1,13 de ykalaşık 400 bin küsür satış vardı .Birisi geldi 400 bin küsür lotu süpürdü.Eğer kendi satışları değilse yarın hareketli bir seans izleyeceğiz galiba.Haydi hayırlısı

istinyeayısı
17-01-2011, 21:01
Sayın İstinyeayısı.Aylar öncesi bir yorumunuz bugünkü zamanla bağdaşmıyor.

Neye dayanarak 1.23 aklım almıyor.

İşbankası 1,40 lardan malı sattı. O zaman fiyat pahalı idi ve spekulatifti.. 90 lardan işbankası 1,5 milyon lot aldı. Takasını 2 kata çıkardı.
Bedelli bu sene içinde ama zamanı belli değil. Mayıs Haziran a bırakabilirler. Şu an fiyatı ucuz kaldı. İşbankasına olan borcu da bitti. Haberlerde iyi. Spekulatör de yok kağıtta.
O zaman ile bu zaman arasında hiç benzerlik yok. Teknik te güzel.. Ben 90 lardan alın dediğimde "gaz veriyorlar" diyordu millet.

kingboy
19-01-2011, 10:46
Arkadaşlar şirketten gelen açıklamayı aşağıya kopyalıyorum,yorumlarınızı bekler, saygı ve sevgilerimi sunarım.
267 - 19.01.2011 11:27:01 - KAP : EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S. / EMKEL [EMKEL] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 20110119 11:26:42

KAP : EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S. / EMKEL [EMKEL] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 20110119 11:26:42

OZET BILGI : ANA SOZLESME MADDE TADILI VE KAYITLI SERMAYE TAVANI YUKSELTILMESI HAKKINDA

SIRKETIMIZIN YONETIM KURULU`NUN 17.01.2011 TARHLI TOPLANTISINDA;

1- 31 ARALIK 2010 TARIH VE 2010/026 NO.LU YONETIM KURULU TOPLANTISINDA KARARA BAGLANAN ANA SOZLESMENIN `MAKSAT VE MEVZUU` KONUSUNA TAALLUK EDEN 3.MADDE TADILI,

2- SPK`YA SERMAYE ARTTIRIMINA ILISKIN BASVURU KAPSAMINDA GEREKLI GORULEN SIRKET IDARESI, IDARE MECLISININ KURULUSU VE GOREVI KONUSUNA TAALLUK EDEN ANA SOZLESMENIN 22.MADDE VE 24.MADDE TADILLERI,

3- 22 KASIM 2010 TARIH VE 2010/24 NO.LU YONETIM KURULU TOPLANTISINDA KARARA BAGLANAN 11.030.792.TL BEDELLI SERMAYE ARTTIRIMI ILE VAROLAN 33.000.000.-TL KAYITLI SERMAYE TAVANINA ULASILACAGINDAN YENI KAYITLI SERMAYE TAVANININ 60.000.000.-TL OLARAK BELIRLENMESI VE ILGILI `SERMAYE` KONUSUNA TAALLUK EDEN 6.MADDE`NIN TADILI,

HUSUSLARINDA EKTE YER ALAN SEKILLERI ILE SERMAYE PIYASASI KURUL`UNDAN IZIN ALINARAK GEREKLI ISLEMLERIN YAPILMASINA,

OYBIRLIGI ILE KARAR VERILMISTIR.

BU HABERIN KAP `IN SITESINDEKI ORJINAL HALI VE EKLI DOSYALARINI GOREBILMEK ICIN ASAGIDAKI LINK`I TIKLAYINIZ!
HTTP://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/BILDIRIM.ASPX?ID=139488

arnold
19-01-2011, 21:04
TADİL:
ıslah etmek, düzeltmek, tashih etmek; (huk). bir tasarı vb'ni tadil etmek; tamir etmek; değişiklik yapmak; iyileşmek , düzelmek; iyileşmeye yüz tutmak., amendable (s). tadil edilebilir, düzeltilebilir. amendatory (s). ıslah edici, düzeltici.

Anlamadığım diğer 3 , 22 ve 24 maddeler ????? Maddeleri bilen varmı ???

kingboy
19-01-2011, 22:02
Sayın Arnold:3,22,24. maddeleri istemişsiniz!aşağıya kopyalıyorum,selam ve saygılar...
Madde: 3 - Şirketin maksat ve mevzuu şunlardır:
1- Alçak, orta ve yüksek gerilim ölçü ve koruma akım ve gerilim transformatörleri.
2- Orta ve yüksek gerilimli kapasitif gerilim bölücüsü ve kapling kapasitör.
3- Alçak, orta ve yüksek gerilimli elektrolitik ve güç kondansatörleri.
4- Orta ve yüksek gerilimli kesici ve ayırıcılar.
5- Alçak, orta ve yüksek gerilimli parafudur.
6- Kontaktör, şalter ve sair her türlü alçak, orta ve yüksek gerilimli elektrik cihaz ve malzemeleri imal etmek ve
bunlar için bunların imaline lüzumlu malzeme ham ve yardımcı maddeleri ithal etmek, ihraç etmek ve ticaretini
yapmak.
7- Şirket faaliyeti ile ilgili işler için gerekli fabrika, atölye ve mağaza tesis etmek, işletmek.
8- Şirket faaliyeti ile ilgili işlere ait taahhütlere girmek.
9- Şirket faaliyeti ile ilgili veya bu faaliyet için lüzumlu veya faydalı bulunan ihtira beratı, lisans, telif hakkı,
alameti fabrika, ticari ünvanları iktisap etmek, kullanmak, satmak, devretmek veya bunlara müteallik lisansları
vermek.
10-Şirket faaliyeti ile ilgili işlerle iştigal eden yerli ve yabancı özel ve tüzel kişilerle sözleşme ve ortaklık yolu ile
işbirliği yapmak, bunların mümessilliğini almak ve bunlara mümessillik vermek, portföy işletmeciliği ve aracılık
faaliyeti niteliğinde olmamak üzere bunların hisse senetlerini veya tahvillerini satın almak ve lüzum gördüğü
zaman tekrar satmak.
11- Şirket faaliyeti ile ilgili işler için lüzumlu gayrimenkul mallara temellük ve tasarruf etmek, kira ile tutmak
veya kiraya vermek, bu malları satın almak, ifraz etmek ve satmak, yeniden inşa etmek veya ettirmek.
12-Yurtiçi ve yurtdışında her türlü alçak ve yüksek gerilimli elektrik ve elektronik tesisatı ile komple inşaat ve
gerektirdiği tüm tesisatın montaj ve taahhüt işlerini doğrudan doğruya veya istisna akdi suretiyle yapmak.
13- Gıda sanayi konusuna giren her çeşit gıda maddeleri imal etmek ve ticaretini yapmak.
14- Kimya sanayi konusuna giren her çeşit kimya maddeleri imal etmek ve ticaretini yapmak.
15- Ağaç sanayi konusuna giren her çeşit ağaç maddelerini imal etmek ve ticaretini yapmak.
16- Turizm endüstrisi teşvik kanunu hükümlerinden faydalanmak suretiyle yurtiçi ve yurtdışı her türlü turizm
faaliyetlerinde bulunmak, bu maksatla her türlü otel, motel, lokanta, gazino, gece klubü, turistik hamam, sauna,
camping, tatil köyü gibi tesisler kurmak, inşa etmek, işletmek, yapılmış benzeri tesisleri kiralamak, kiraya
vermek, bu tesislerle ilgili her türlü iç ve dış organizasyonları yapmak.
17- Metal madenleri ile sanayi madenlerine ait yer maden aramak ve işletmek, ruhsat almak, maden sahası satın
almak veya kiralamak, cevher nakletmek, her türlü metal ve tozlarından çeşitli bileşiklerin imalatını yapmak,
metal alaşımları üretmek, bu mamullerin izabesini ve rafinasyonunu yapmak, ara ürünler üretmek.
(Değiştirilmiştir. 26.7.1972 tarih ve 4608 sayılı., 16.5.1978 tarih ve 474 sayılı, 21.12.1990 tarih ve 2678
sayılı, 13.1.1998 tarih ve 4460 sayılı TTS Gazeteleri)
18- Elektronik, elektrik, elektromekanik, elektro optik, kontrol ve ölçüm konularında hertürlü cihaz, alt
sistem ve sistem ile ilgili imalat yapmak, bunları imal eden veya satan yabancı şirketlerin mümessilliğini,
distrübütörlüğünü, komisyonculuğunu ve müteahhitliğini yapmak.
19-Konusu ile ilgili proje, mühendislik, müşavirlik, sistem/alt sistem/cihaz montaj, bakım ve onarım,
ayar ve kalibrasyon, işletme hizmetlerini satmak ve satın almak, eğitim vermek ve bu işleri yapmak için
tesisler kurmak ve işletmek, gerekli araç ve gereçleri satın almak, satmak, ithal, ihraç ve imal etmek.
20-Konusu ile ilgili depolama, nakliye, dağıtım ve sevk işlerini yapmak ve bu işler için gerekli hertürlü
tesisat, techizat, makine, cihaz/alt sistem/sistem ve yedek parça satın almak, ithali, ihracı ve pazarlaması
ile ticaretini yapmak.
21-Bilgisayar, iletişim ve bunun gibi sayısal teknoloji gerektiren konularda yazılım, donanım, üretim,
pazarlama, eğitim ve danışmalık hizmetlerini yapmak
22-Bilgisayar proğramları üretim alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmek, bilgisayar ve elektronik
sistemlerin kuruluş, onarım, bakım ve servis hizmetlerini yapmak, eğitim, kurs ve yayımcılık
faaliyetlerini yürtmek.
23-Hertürlü internet, telekomünikasyon hizmetleri, reklam iletişim hizmetleri, bilgisayar, bilgisayar sarf
malzemeleri, bilgisayar yedek parçaları, bilgisayar ithalat ve ihracatını, alımını, satımını, pazarlama ve
ticaretini yapmak.
24-İleri teknoloji arayışına yönelik araştırma ve geliştrime üniteleri kurmak, bu konuda projeler
geliştirmek, gerekli alet ve techizatı sağlamak.
(Değiştirilmiştir. 26.7.1972 tarih ve 4608 sayılı, 16.5.1978 tarih ve 474 sayılı, 21.12.1990 tarih ve 2678
sayılı, 13.1.1998 tarih ve 4460 sayılı, 08.06.2006 tarih ve 6573 sayılı, TTS Gazeteleri)
Temsili:
Madde: 22- Yönetim kurulu üyeleri, Türk Ticaret Kanununun 313.maddesi uyarınca şirkete teminat olarak
10.000.-TL. (OnbinTL) değerinde hisse senedi tevdi etmeğe mecburdur. Bu senetler üyenin ibrasına kadar
görevinden doğan mesuliyetine karşı merhun hükmünde olup, başkalarına devrolunamayacağı gibi, şirketten geri
de alınamaz. (Değiştirilmiştir. 14.01.1987 tarih ve 1681 sayılı TTSG)
Toplantı ve Nisap:
Madde:24 - Şirketin idaresi ve gerek hissedarlara gerekse üçüncü şahıslara karşı hariçte ve mahkemeler
huzurunda temsili yönetim kuruluna aittir. Şirket tarafından düzenlenecek bilcümle evrak ve vesaikin ve
akdolunacak sözleşmenin muteber olabilmesi için ilanların şirketin resmi mühürü ve yönetim kurulunca imza
koymaya yetkili kılınan en az iki üyenin imzasını havi olması şarttır. Bu imzalar usulünce tescil ve ilan edilir.
Şirketin namına her türlü menkul ve gayrimenkul malları iktisaba, üçüncü şahıslar lehine olmamak kaydıyla
rehin veya ipotek etmeye, şirketin konusu ve maksadına giren bütün muamele ve tasarrufları icraya ve bunlar için
şirket adına imza ve vaz’ına yönetim kurulu yetkilidir. Gerektiğinde sulh ibra ve hakem tayini dahi yönetim
kurulunun yetkileri dâhilindedir. Şirketin dâhili muamelatında intizam ve birliğin temini için gerekli iç
yönetmelikler yönetim kurulu tarafından tasdik edilir ve yürürlüğe konur.Yönetim kurulu üyeleri şirket işlerinde
kendi işlerinde göstermeleri mutad dikkat, basiret ve ihtimamı göstermekle mükelleftirler.Yönetim kurulu ile onun
görevlerinden bir kısmını veya tamamını kendilerine devrettiği murahhas üye ve müdürler karar, işlem ve
eylemlerinde şirketin dahil olduğu BARMEK Holding A.Ş.’nin bünyesinde teşkil edilen uygulama komitesince
ittihaz edilecek kararları nazara alır.Yönetim kurulu şirketin ticari işletmesinin gerektirdiği bütün defterleri
tutmak ve belli tarihlerde geçmiş yıla ait mevcudat defteri, bilanço ve kar ve zarar hesabını düzenleyerek genel
kurul toplantısından en az bir ay evvel şirket murakıplarına tevdi etmek ve en az onbeş gün evvel hissedarların
incelenmesine sunmakla mükelleftir.Yönetim kurulu her altı ayda bir şirketin alacak ve borçlarının durumunu
gösterir bir cetvel çıkararak murakıplara verir. Her hesap yılı sonunda bilânçodan başka şirketin ticari, sınaî,
mali ve iktisadi durumunu ve o yıl içerisinde yapılan işlerin hülasasını gösteren bir faaliyet raporu düzenler.
Amortismanlar için münasip şekil ve surette karşılık ayırır ve ihtiyat akçesi miktarını tayin ve temetüün dağıtım
tarzını tesbit ile genel kurula teklif eder. Yönetim kurulu TTK unda kendisine tanınan yetkilerden başka ana
sözleşmede yapılacak her nevi değişikliklerle sözleşmeye ilave edilecek maddeler hakkında genel kurula
tekliflerde bulunur. Genel kurulu toplantıya davet ile toplantı gündeminin tanzim ve tesbiti de yönetim kuruluna
terettüp eder. Yönetim kurulu genel kurul kararlarını doğrudan doğruya veya murahhas üyelerine, uygulama
komitesine yahut şirket müdürlerine selahiyet vermek suretiyle icra ve infaz eder. (Değiştirilmiştir. 14.1.1987
tarih ve 1681 sayılı, 10.5.1990 tarih ve 2523 sayılı,13.1.1998 tarih ve 4460 sayılı TTS Gazeteleri)

TADİL:
ıslah etmek, düzeltmek, tashih etmek; (huk). bir tasarı vb'ni tadil etmek; tamir etmek; değişiklik yapmak; iyileşmek , düzelmek; iyileşmeye yüz tutmak., amendable (s). tadil edilebilir, düzeltilebilir. amendatory (s). ıslah edici, düzeltici.

Anlamadığım diğer 3 , 22 ve 24 maddeler ????? Maddeleri bilen varmı ???

istinyeayısı
20-01-2011, 12:49
Nakite ihtiyacım oldu. Ben sattım. Kalanlara selam olsun.

arnold
21-01-2011, 00:53
1.23 bekleseydiniz keşke.Siz yazmıştınız hani.Ben bu senette yokum henüz.

arnold
21-01-2011, 00:59
Çok teşekkür ederim sayın kingboy bilgileriniz için.

cebele3242
27-01-2011, 09:12
Şirketimizin 26.01.2011 tarihli Olağanüstü Genel Kurul toplantısını yapmak üzere şirket merkezinde toplanılmış ancak gerekli nisap sağlanamadığından gerçekleştirilememiştir.

yaw bi kurulu bile toplayamadılar, ne saçma. kadınların altın günleri bile daha organize.

istinyeayısı
27-01-2011, 15:52
1,23 değil ama 1,21 i gördü bugün.işbank yavaş yavaş çıkıyor hisseden. finansbank alıyor ama daha fazla alacağına inanmıyorum.

hisseye son bir hareket çektirip elindeki malı halka arz etmek isteyecektir.
bedelli açıklanırsa da elinizdeki kuşa dönebilir her an..
hissenin dönüşü muhteşem olabilir.

istinyeayısı
28-01-2011, 17:40
Vayyy göçen borsada üstelik bedelli verecek bir şirketin hisseleri kımıldamadı bile.
Ya finansbank zararına vermek istemiyor. Enayi bekleyecek.
Ya da gayet mükemmel birşeyler var.

kingboy
28-01-2011, 20:17
Arkadaşlar,bugünkü sağlam duruşun arkasında:AZERBAYCAN haberi olabilirmi? selam ve saygılarımla,iyi tatiller..

Vayyy göçen borsada üstelik bedelli verecek bir şirketin hisseleri kımıldamadı bile.
Ya finansbank zararına vermek istemiyor. Enayi bekleyecek.
Ya da gayet mükemmel birşeyler var.

istinyeayısı
29-01-2011, 19:42
Pazartesi 2000 puan aşağıdayız Allah ın izniyle...

http://img508.imageshack.us/img508/2386/x100ptesi2.jpg

istinyeayısı
30-01-2011, 20:42
Aşağıdaki yazıya tamamen katılıyorum. SPK gavuru ve büyükleri korumak için elinden geleni yapıyor. ky mi halk mı? bunlar küçülsün diyor.

http://www.haberturk.com/yazarlar/596055-dikkat-dikkat-dikkat-basladi

blue ıce
31-01-2011, 15:51
Helal sana emek !!! emeğine sağlık:yes: Kimler nerelere gitti kaya gibisin maşallah Herkes görsün dostlar !!! kıskananlar çatlasın :halayci: geçmiş düşüşü soranlar olursa ha aa! o bir kazaydı olsun olacak o kadar daha duuuurrrrrr bak neler göreceksiniz:halayci::halay:

sayokan55
31-01-2011, 23:21
helal olsun bu kağıda.üç gündür sert düşüşlere banamısın demedi.

cebele3242
01-02-2011, 15:54
ben çıktım kalanlara hayırlısı olsun,

blue ıce
01-02-2011, 23:38
adel ve ereğli hakkınd grüşleri oan varmı ???

arnold
03-02-2011, 18:17
Maaşallah bu sefer Emkel ' i kriz etkilemedi . Oysaki daha önceleri krizlerde nasibini alan önde gelen hisselerden biriydi. 25.Şubat-25.Mayıs-26.Kasım. Ne oldu'ki bu sefer etkilenmedi ???

blue ıce
04-02-2011, 10:10
Emek hakkında atıp tutan arkadaşlar ..naberrrr!!!!!!!:yes:tabelaya bakınca ne görüyorsunuz şimdi:cool:

comolokko
04-02-2011, 10:48
Emek hakkında atıp tutan arkadaşlar ..naberrrr!!!!!!!:yes:tabelaya bakınca ne görüyorsunuz şimdi:cool:

bir şey göremiyoruz, sen ne gördün ?

arnold
04-02-2011, 16:45
Alış 1.23-1.24 görüyorum.Bu gurur verici bir tablo'mu sizce ?? Emkel'len beraber yolla çıkan hisseler 2-3 e katladı !! Haziran'dan bu yana bir inceleyin.Bana Emkel 'in geleceği yerleri yazın. Şimdiki zaman dilimi keyler için fazla doyurucu bilgiler içermiyor. Bu hisse için,bakarsın 1.23 tamam denir yada böyle yavaş yavaş yol alıp gider.. tam bir ''penaltı'':aww:

kingboy
04-02-2011, 19:18
Arkadaşlar:Spk'nın emek'ide kapsayan sermaye artırım kararının kayda alındığını belirten yazısını aşağıya kopyalıyorum,selam ve saygılarımla...-MENKUL KIYMET IHRACLARI-

OTE YANDAN ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S, SERMAYE TAVANINI YUKSELTMEK, ATA
YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.S DE ``45 MILYON LIRA TUTARINDA ``A TIPI DEGISKEN
FONU`` IHRACI NEDENIYLE KURULA BASVURUDA BULUNDU.
KURUL, OZAK GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S`NIN 34 MILYON 751 BIN 750
LIRA TUTARINDA, EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S`NIN 11 MILYON 30 BIN 792 LIRA
TUTARINDA, ASLAN CIMENTO A.S`NIN 66 MILYON 574 BIN 321 LIRA TUTARINDA, ELDA
ICECEK VE ENERJI HIZMETLERI SAN. VE TIC. A.S`NIN 10 MILYON LIRA TUTARINDA BEDELLI
HISSE SENEDI IHRAC TALEPLERINI KAYDA ALDI.
PEGASUS HAVA TASIMACILIGI A.S, FAVORI DINLENME YERLERI A.S, YENI KAYITLI
SERMAYE SISTEMINE GECMEK, MENDERES TEKSTIL SANAYI VE TIC. A.S DE SERMAYE TAVANINI
YUKSELTMEK ICIN KURULA BASVURDU.
UTOPYA TURIZM INSAAT ISLETMECILIK TICARET A.S`NIN 2 MILYON LIRA TUTARINDA
MEVCUT HISSELERININ SATISI, 8 MILYON LIRA DA NAKIT SERMAYE ARTIRIMI YOLUYLA HALKA
ACILMA TALEBI UYGUN BULUNURKEN, BIR PAYIN ORTAKLIKCA BELIRLENEN SATIS FIYATI 3,50
LIRA OLARAK TESPIT EDILDI.

arnold
05-02-2011, 23:22
Emkel ile ilgili bu kararlar aylar öncesi alın mamışmıydı ???

kingboy
07-02-2011, 08:17
Arkadaşlar KAP'nun sermaye artırım kararı haberini aşağıya kopyalıyorum,ancak ilgili 4 maddeninde tadili için genel kurulun onayı gerekir diye düşünüyorum.Yoksa yönetim kurulu yetkilimi?Konuyu bilen arkadaşlar değerlendirirse memnun oluruz,selam ve saygılar..

104 - 07.02.2011 07:06:46 - EMEK ELEKTRIK`IN IHRAC EDECEGI HISSE SENETLERI SPK KAYDINA ALINDI

SERMAYE PIYASASI KURULU (SPK), EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S.`NIN 11.030.792
TL BEDELLI HISSE SENEDININ KURUL KAYDINA ALINMA TALEBINI KABUL ETTI.
ESKI ODENMIS VEYA KAYITLI CIKARILMIS SERMAYESI (TL): 21.969.208
YENI ODENMIS VEYA KAYITLI CIKARILMIS SERMAYESI (TL): 33.000.000
KAYITLI SERMAYE TAVANI (TL): 33.000.000(*)
(*) EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S.’NIN, 33.000.000 TL KAYITLI
SERMAYE TAVANI ICINDE CIKARILMIS SERMAYESININ TAMAMI NAKDEN KARSILANMAK
SURETIYLE 21.969.208 TL’DEN 33.000.000 TL’YE ARTIRILMASI NEDENIYLE IHRAC
VE HALKA ARZ EDECEGI 11.030.792 TL NOMINAL DEGERLI PAYLARIN KURUL KAYDINA
ALINMASI ILE ESAS SOZLESMESININ 3, 6, 22, 24 VE GECICI MADDELERININ
DEGISTIRILMESI TALEBI OLUMLU KARSILANMIS OLUP, ESAS SOZLESME DEGISIKLIKLERININ
TESCILI ILE BIRLIKTE KAYITLI SERMAYE TAVANI 60.000.000 TL OLACAKTIR.
KONUYA ILISKIN ACIKLAMA SPK HAFTALIK BULTENI`NDE YAYINLANDI.

-MATRIKS-

laliberte
08-02-2011, 21:53
buralarda da hiç kimse yok neden kimse yazmazki arkadaş. portföyümdeki tüm kağıtlarda ses seda yok.

arnold
08-02-2011, 22:21
Çakal.

Salağa yatıp,insanları hisseye sokup sonrada hisseden vedalaşacaksınız demiiii!!!
Yemezler artık.
Çünkü.Bu hissede üstün deneyim sahibi olarak sesleniyorum.Her defasında bu hisse ucuz sinyalı verdirip 2-3 lere taşımak için gayreti içinde olup ama 0.95 lerde dip yaptırıp öncesi şubat ayında 1.23 gösterip sonrası tekrar dip ve yeni tavan 1.45 son olarak şimdi ise orta vadeli bir trentte girip 0.90 dan bugünü 1.28 lere kadar götürüp.
Soruyorum: Bu hisseni gayesi ve yeni hedefi ne olabilir?? acaba tekrardan 1.45 leri gecipte.Örneğin: 1.71 tavan yaptırıp tekrardan dibe mi gideceği?? yoksa,hissenin asıl nereye gerektiğini yada nerede olması gereken yeremi getireleceği ??

blue ıce
10-02-2011, 09:48
Arnold selamlar bu kadar şüpheci olmana gerek yok bak 0,90 seviyelerinden alanlar elmaları topluyor ,endeksin gerilere düştüğü günlerde EMKEL kaya gibiydi ve hala aynı performansa devam ,,ama şu var hisse sahipleride yeter demesini bilmeli her çıkışın bir inişi olduğunuda unutmamak gerek . Senin anlattığın senaryolar borsada işlem gören hangi hissede uygulanmıyorki ?...keyfini çıkartın dostlar!!!!!!!!:yes:

blue ıce
10-02-2011, 13:40
iyi bakalım lütfen!!!:yes:
bir şey göremiyoruz, sen ne gördün ?

blue ıce
10-02-2011, 13:46
:gurur verici ne demek !! 0,90 - 1,32 harika:super:
Alış 1.23-1.24 görüyorum.Bu gurur verici bir tablo'mu sizce ?? Emkel'len beraber yolla çıkan hisseler 2-3 e katladı !! Haziran'dan bu yana bir inceleyin.Bana Emkel 'in geleceği yerleri yazın. Şimdiki zaman dilimi keyler için fazla doyurucu bilgiler içermiyor. Bu hisse için,bakarsın 1.23 tamam denir yada böyle yavaş yavaş yol alıp gider.. tam bir ''penaltı'':aww:

blue ıce
10-02-2011, 13:56
Çakaldan önce terketmek lazım buraları!!!:halayci:

lot
10-02-2011, 15:30
Böyle çakal herkese nasip olmaz. Grafiği DENCM yada MAKTK grafiğine benzemekte. Hadi hayırlısı...

minerte
10-02-2011, 21:31
vay be.ne kağıt ama...0,95 te girip 1,02 de çıkmışım.nasıl ama?

minerte
10-02-2011, 21:32
Çakal.

Salağa yatıp,insanları hisseye sokup sonrada hisseden vedalaşacaksınız demiiii!!!
Yemezler artık.
Çünkü.Bu hissede üstün deneyim sahibi olarak sesleniyorum.Her defasında bu hisse ucuz sinyalı verdirip 2-3 lere taşımak için gayreti içinde olup ama 0.95 lerde dip yaptırıp öncesi şubat ayında 1.23 gösterip sonrası tekrar dip ve yeni tavan 1.45 son olarak şimdi ise orta vadeli bir trentte girip 0.90 dan bugünü 1.28 lere kadar götürüp.
Soruyorum: Bu hisseni gayesi ve yeni hedefi ne olabilir?? acaba tekrardan 1.45 leri gecipte.Örneğin: 1.71 tavan yaptırıp tekrardan dibe mi gideceği?? yoksa,hissenin asıl nereye gerektiğini yada nerede olması gereken yeremi getireleceği ??
tam paranoya senaryosu

olmakyadaolmamk
11-02-2011, 14:56
***EMKEL***EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş.( Izahname - Sermaye Artirimi )

***EMKEL***EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş.( Izahname - Sermaye Artirimi )

EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ ANONİM ŞİRKETİ'NDEN ÇIKARILMIŞ SERMAYEMİZİN 11.030.792 TÜRK LİRASI NAKİT KARŞILANMAK SURETİYLE 21.969.208 TÜRK LİRADAN 33.000.000 TÜRK LİRAYA ARTIRILMASI VE NAKİT KARŞILIĞI ARTIRILAN SERMAYEYİ TEMSİL EDECEK PAYLARIN SATIŞI İLE İLGİLİ İZAHNAMEDİR. BU SERMAYE ARTIRIMI NEDENİYLE ÇIKARILACAK PAYLAR SERMAYE PİYASASI KURULU'NCA 10/02/2011 TARİH VE 252/1627 SAYI İLE KAYDA ALINMIŞTIR. ANCAK KAYDA ALINMA ORTAKLIĞIMIZIN VE PAYLARININ KURUL VEYA KAMUCA TEKEFFÜLÜ ANLAMINA GELMEZ. SERMAYE PİYASASI KANUNU UYARINCA, İZAHNAME VE EKLERİ İLE SİRKÜLERLERDE YER ALAN BİLGİLERİN GERÇEĞİ DÜRÜST BİR BİÇİMDE YANSITMASINDAN İHRAÇÇILAR SORUMLUDUR. ANCAK, KENDİLERİNDEN BEKLENEN ÖZENİ GÖSTERMEYEN ARACI KURULUŞLARA DA ZARARIN İHRAÇÇILARA TAZMİN ETTİRİLEMEYEN KISMI İÇİN MÜRACAAT EDİLEBİLİR. BAĞIMSIZ DENETİM KURULUŞLARI İSE, DENETLEDİKLERİ MALİ TABLO VE RAPORLARA İLİŞKİN OLARAK HAZIRLADIKLARI RAPORLARDAKİ YANLIŞ VE YANILTICI BİLGİ VE KANAATLER NEDENİYLE DOĞABİLECEK ZARARLARDAN HUKUKEN SORUMLUDUR.

Bu izahname Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanmış izahname ile aynı içerikte olup, onaylı nüshada yer alan bilgiler ile Kamuyu Aydınlatma Platformuna gönderilen bu nüshada yer alan bilgiler arasında olabilecek farklılıklardan ve eksikliklerden bu bildirimi sisteme gönderen şirket sorumludur.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=141666

IMKB

thor35
11-02-2011, 15:03
bedelli mi verecek nedir