PDA

View Full Version : İş Bankası ve Canlı İzleme

F430
03-02-2010, 19:18
Merhaba arkadaşlar,

İş bankası müşterisiyim. %0.2 komisyona karşılık adam gibi canlı izleme ekranım yok. İşyatırıma yönlendirip oradan explorer'da kalitesiz bir tahta izleme aracı veriyorlar...

Yüzeysel matriks veren bankalarda var tekstilbank gibi. Tabiki ücretsiz...

İşBankası ile çalışan arkadaşlar neerede izliyosunuz?

hedefonline dışında -ücretsiz- yüzeysel (derinliksiz) matriks sağlayan kimse/kurum/website varmı?

cs1981
03-02-2010, 23:07
Merhaba,

Mynet'in finans bölümündeki CANLI BORSA'dan izleyebilirsin

F430
08-02-2010, 04:00
bilgi için teşekkür ederim

peki matriksi bulma imkanım yokmu?

evidence
10-02-2010, 00:48
Merhaba arkadaşlar,

İş bankası müşterisiyim. %0.2 komisyona karşılık adam gibi canlı izleme ekranım yok. İşyatırıma yönlendirip oradan explorer'da kalitesiz bir tahta izleme aracı veriyorlar...

hedefonline dışında -ücretsiz- yüzeysel (derinliksiz) matriks sağlayan kimse/kurum/website varmı?

Aynı sebeplerden dolayı İş Bankası ile yollarımı ayırdım.Çağın gerisinde kaldılar...Kendilerini yenilemeleri gerekiyor... Yüksek komisyon almada liderliği elden bırakmıyolar hizmete gelince ortada yoklar:bad: Doymuş esnaf gibiler:beurk:

exitance
10-02-2010, 00:55
Merhaba arkadaşlar,

Borsayı canlı izlemek için İşbankası müşterisi bile olmaya gerek yok.... www.isteyatirim.com dan java tabanlı anlık izleme ekranından takip ediyorum. İhtiyaç duyduğum dönemlerde de aylık 29.5 TL ödeme ile derinlik alıyorum

F430
10-02-2010, 01:56
Oraya üyeyim fakat explorer sayfasında basit kalitesiz bi sayfa çıkıyor karşıma. euro java gibi anlık derinlik de yok onda. (günlük derinlik değil ama, o an alan satanı görebildiğimiz derinlik)

o yüzden matriks veya eurojava istiyorum... gerçekten çağdışı bi uygulama artık....

foranewday
28-02-2010, 03:01
Anlık derinlik için açılan pencerede sütun ekleyip "son lot" verisini izleseniz yeterli olmaz mı size?

Çünkü İşteyatırım'ın java penceresi ilk açıldığında oldukça yetersiz, kendiniz biraz özelleştirmelisiniz.

F430
01-03-2010, 18:51
Anlık derinlik için açılan pencerede sütun ekleyip "son lot" verisini izleseniz yeterli olmaz mı size?

Çünkü İşteyatırım'ın java penceresi ilk açıldığında oldukça yetersiz, kendiniz biraz özelleştirmelisiniz.

çok haklısınız. sanırım ben özelleştirmediğim için iğrenç geliyor bana :) biraz vakit alıcak gibi....

saldıray
01-03-2010, 20:48
Birader internet kullanmayı bilmiyorsan ya da hizmetten maksimum fayda alma yolunda araştırma yeteneğinden yoksunsan İşbankası ne yapsın, üye olduğun ama kullanmayı beceremediğin işyatırım sayfasında benim de üyeliğim var, real time online java üzerinden anlık hisse bazında yeterli bilgiye ulaşıyorum. Aynı sayfa diğer bütün aracı kurumlarda var. Alanı-satanı görebileceğin derinlikli bilgi ise heryerde ücretli, borsacı olmayı kafaya koyduysan parana kıyacaksın, herşeyi devletten beklememek lazım..

3 kuruşluk portföyü olan dayı kesiliyor, iyi be

komisyonunu alıyorsa hizmetini vermek durumunda burada hata yine küçükte olsa yatırımcıda .. başka aracı kurum mu yok..

ayhan53
01-03-2010, 20:52
matrikste sürekli reklamı çıkıyor 15 gün denemek istermisiniz diye seans sonlarında derinlikte veriyor ama sadece 15 gün

F430
10-03-2010, 03:18
mcman; o yazıyı ne zaman yazdın bilmiyorum ama biraz ağır ol bence... kullanmayı beceremediğin / yetenekten yoksunsan vb şeyler söylemek haddine düşmez. demekki vaktimiz olmadı veya matriks kadar pratik olmadığı için işimize gelmedi ki farklı yöntem arıyoruz. tek de değilim görüldüğü gibi...

yazmadan evel 2 kere düşünmekte fayda var, arkadaşın yok...