PDA

View Full Version : Ankara Çankaya'da Kentsel Dönüşüm Projeleri Ve Yatırım Arsaları

feyabeya06
12-03-2007, 17:25
Merhabalar ben aranıza yeni katıldım ama çoktan beri takip ediyorum sizleri. Ben Ankara İli, Çankaya İlçesi YakupAbdal, Mühye, Karataş köyleri ve Gölbaşı ilçesi Yaylabağ(Bursal), Örencik, Gerder, Hacılar köylerinde ki tüm parselleri bilen ve fiyatlarına vakıf birisiyim. Buralar hakkında çok şeyler soruluyor ve yazılıyor ama kimi doğru kimi eksik kimide yanlış bu yüzden isteyen kişilere yardım edebilmek için burda olmak istedim...Bu yazdığım yerler hakkında soru sormak ve bilgi almak isteyen varsa memnuniyetle yardım edebilirim.

The Boss
12-03-2007, 17:51
İlk soru benden,
Bu mğhye 895'in imarı çizildiği ve hatta üstüne yapılacak evlerin projelerinin bile çizildiği söyleniyor. Doğru mudur? Bana söyleyen gözlerimle gördüm dedi.

yatirimci
13-03-2007, 00:26
Bir soru daha;
Karatas koyunde minimum kac metrekare İMARSIZ arsamız olursa, ileride bize 1 daire verir.
Saygılar

meragi
13-03-2007, 09:39
Ben de 895 ve 896 parsel hakkında teferruatlı bilgi edinmek istiyorum.
Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

feyabeya06
14-03-2007, 14:38
Bakın şimdi arkadaşlarr Mühye 895 ve 896 İmrahor vadisi kentsel dönüşüm alanı içerisine giriyor böyle bir proje var ama bunun ne zaman hayata geçirileceğine dair tam net bir tarih yoktur ve şu anda oralar imarsızdır ve tarla vasfındadır.
Karataş veya mühye veya başka bir yer farketmez kentsel dönüşüm çerçevesinde 100m2 yeri olan bile geri kalan eksiğini tamamladıktan sonra proje gerçekleştiği takdirde daire alabilir.

The Boss
15-03-2007, 10:53
Zaten bildiklerimizi söylediniz :)

nozen
15-03-2007, 11:00
Sn.Feyabey yakupabdal ve bursalda arsamız var. Buraların m2 kaç liradır acaba bilginiz varmı

gunguruk
23-03-2007, 16:41
sn. Feyabeya6 yakupabdal 316 ile ilgili bilginiz var mı Selamlar

NAGRAVİZYON
23-03-2007, 22:29
sayın Feyabeya Çankaya Yakupabdal 917 parsel ve Mamak Kıbrıs Köyü 403 parseldeki arsaların m2'si kaç YTL. eder.

yakupabdal
25-03-2007, 16:30
sn. Feyabeya6 yakupabdal 316 ile ilgili bilginiz var mı Selamlar

Yakupabdal 316 Parsel Yerleşim Yeri Olduğu İçin Yatırım Amaçlı Kimse Orayı Düşünmez. Ama 50YTL'den Ben Sizden O Yeri Satın Alırım. iyi Günler.

yakupabdal
25-03-2007, 16:34
sayın Feyabeya Çankaya Yakupabdal 917 parsel ve Mamak Kıbrıs Köyü 403 parseldeki arsaların m2'si kaç YTL. eder.

Yakupabdal 917 Parsel Şuan İçin 10YTL Eder Gibi

keke762002
30-03-2007, 09:56
Sn.Feyabey yakupabdal ve bursalda arsamız var. Buraların m2 kaç liradır acaba bilginiz varmı

Bursal'da m2 fiyatı 32 YTL civarında hala ve malesef 5-10 yıl süreyle de bir artış beklenmiyor.

KUNDUZ
01-04-2007, 09:24
Feyabey yaşıyormusun ? Halk senden cevap bekliyor:))))

corpse
03-04-2007, 19:44
merhabalar forumu uzun zamandır takip ediyorum paylaşımlar çok güzel sizlere bir sorum olacak karataş 416 parsel hakkında bilginiz varmı?Alınması mantıklımı?şimdiden teşekkürler

saygılarımla

sonbey
06-04-2007, 09:02
ArkadaŞlar DÜn Ögleden Sonra 902 MÜhye Tarafina DoĞru Gezİntİye Çiktik,greyderler İŞ Makİnalari MÜhye Tarafindan Yanİ 902 Nİn Alt Eteklerİnden Alan AÇmaya Ve Yol AÇmaya BaŞlamiŞlar.oradan 902 Projesİnden Sorumlu Kentsel DÖnÜŞÜm Ofİsİne Gİttİk,onlarda İhalelerİn VerİldİĞİnİ Ve Artik İhaleyİ Alan Fİrmalarin İnŞaatlara BaŞladiĞini SÖyledİler,İhaleyİ EkŞİoĞlu,tÜrkerler,haznedaroĞlu,genÇ İnŞaat Fİrmalari AlmiŞ Her Fİrmanin YapacaĞi BÖlÜm BelİrlenmİŞ.ve KatoloĞlarida HazirlanmiŞ Kataloglari GÖrdÜk Ve Şu Anda TÜrkİyede Daha BÖyle GÜzel Bİr Proje Daha YapilmamiŞtir GerÇekten Harİka Bİr Mİmari Plan YapilmiŞ BİttİĞİnde Kİmse Oralari BÖyle Hayal Bİle EtmemİŞtİr.902 MÜhye Projesİ Nİn Eteklerİ Ve Tabaninda Teras Vİllalar Ve Vİllalar Bulunuyor.(Şu Anda AÇilan 902nİn Altindakİ Yenİ Yolda AldiĞim Duyumlara GÖre MÜhyenİn İÇİnden İmrahora DoĞru UzaniyormuŞ.)

The Boss
06-04-2007, 09:22
Darısı 895in başına. Az kaldı sanırım oradan da yakında imar geçer. İmrahor vadisi Ankara'da değil, Türkiye'de değil dünyada benzeri olmayan bir yer olacak, insanlar gondolla dolaşacak diyordu Melih Gökçek.

preatoria
06-04-2007, 15:36
ArkadaŞlar DÜn Ögleden Sonra 902 MÜhye Tarafina DoĞru Gezİntİye Çiktik,greyderler İŞ Makİnalari MÜhye Tarafindan Yanİ 902 Nİn Alt Eteklerİnden Alan AÇmaya Ve Yol AÇmaya BaŞlamiŞlar.oradan 902 Projesİnden Sorumlu Kentsel DÖnÜŞÜm Ofİsİne Gİttİk,onlarda İhalelerİn VerİldİĞİnİ Ve Artik İhaleyİ Alan Fİrmalarin İnŞaatlara BaŞladiĞini SÖyledİler,İhaleyİ EkŞİoĞlu,tÜrkerler,haznedaroĞlu,genÇ İnŞaat Fİrmalari AlmiŞ Her Fİrmanin YapacaĞi BÖlÜm BelİrlenmİŞ.ve KatoloĞlarida HazirlanmiŞ Kataloglari GÖrdÜk Ve Şu Anda TÜrkİyede Daha BÖyle GÜzel Bİr Proje Daha YapilmamiŞtir GerÇekten Harİka Bİr Mİmari Plan YapilmiŞ BİttİĞİnde Kİmse Oralari BÖyle Hayal Bİle EtmemİŞtİr.902 MÜhye Projesİ Nİn Eteklerİ Ve Tabaninda Teras Vİllalar Ve Vİllalar Bulunuyor.(Şu Anda AÇilan 902nİn Altindakİ Yenİ Yolda AldiĞim Duyumlara GÖre MÜhyenİn İÇİnden İmrahora DoĞru UzaniyormuŞ.)

mühye köyü diye bir yer yok artık orası yeşilkent mahallesi :yes:

emlakçılar bugünlerde sıkca aramaya başladı hisselerimizi satmamız için :)

The Boss
06-04-2007, 15:51
bizim koop.un adı da yeşilkent koop. demek ordan geliyor isim :)

tatami1
07-04-2007, 16:25
Darısı 895in başına. Az kaldı sanırım oradan da yakında imar geçer. İmrahor vadisi Ankara'da değil, Türkiye'de değil dünyada benzeri olmayan bir yer olacak, insanlar gondolla dolaşacak diyordu Melih Gökçek.

Sayın Boss Melih Gökçek bu sözü nerede söylemiş bilgilendirirseniz sevinirim.

The Boss
09-04-2007, 09:00
Sanırım belediye gazetesinde. Ancak 1 yıldan fazla oldu.

feyabeya06
17-04-2007, 15:55
Arkadaşlar katılımlar çok güzel teşekkürler fakat sizden özür diliyorum rahatsız oldugum için PC'den ve dolayısıyla forumdan uzun bir süre uzak kalmak zorunda kaldım.Şimdilerde ise ara ara bakabiliyorum.Ama sormak istedğiniz soruları ve öğrenmek istediklerinizi özel mesaj veya mail şeklinde gönderebilirsiniz elimden geldiği kadar en kısa sürede cevap veririm.Teşekkürler.

abidin
17-04-2007, 19:45
Cevaplarınızı açtığınız konu başlığı altında "açık" görmeyi arzu ederim,

Malum hem kendim hem de ilgilenen arkadaşlarımız için daha net yol gösterici olur,

20.000-25.000 arası aracımla mantıklı bir takas karşılığı arsa arıyorum.

:)

k0900
17-04-2007, 21:42
Yeni TED yanında pekçok boş arazıler tarlalar var. Bu bölge hakkında başka bilgisi olan var ise lütfen paylaşsın

kamaruseme
03-05-2007, 21:22
merhaba sayın feyabeya06 size bi sorum olacaktı yanıtlarsanız sevinirim.ankara ili çankaya ilçesi 1. bölge karataş köyü sorguncuk mevki.pafta no:6 parsel no:230 burada 200 m2 arsam var fiyatı nedir acaba. bu kentsel dönüşüm projesi alanında mı.teşekkür ederim.

k0900
05-05-2007, 21:25
yeni ted yanı bölgede bügün arkadaşlarla dolaştık birkaç kişi ile görüştük birde devam eden kooperatiften bilgi aldık , koruma alanı olan kısımlar varmış 110 dönüm arsada 110 cıvarında konut yapılıyor az yoğunluklu orman ve göl manzaralı yer istiyenlere duyurulur. kabası tamamlanmış bahçeli evlerin fiyatı 170 200 bin olarak söylendi ilgilenenlere duyrulur. ( bölge konusunda daha fazla bilgisi olan arkadaşlar detay verirse sevinirim )
selamlar

PIERCE
07-05-2007, 01:12
incek çok enteresan bir bölge k0900 çok çok lüks villa siteleri de var. villa kooperatifleride var. Eğer o villa kooperatiflerindeki arsalar oralara çok güzel villalar yapabilecek maddi imkanlara sahip kişilerin eline geçerse ki şu anda kısmen öyledir, oralar benzersiz bir yer olur. Mesela oradaki bir koop olan özügüzel kent in en iyi arsaları bir emekli belediye otobüsü şoförünün elindeydi arsa alıp satıyordu kendisi ne zaman o arsalar kaliteli planları olan kişilerin eline geçer o zaman genel kalite yükselir.

k0900
10-05-2007, 20:58
kooperatifin yerini tarif edebilirmisiniz

PIERCE
10-05-2007, 22:46
Mesela oradaki bir koop olan özügüzel kent in en iyi arsaları bir emekli belediye otobüsü şoförünün elindeydi arsa alıp satıyordu kendisi ne zaman o arsalar kaliteli planları olan kişilerin eline geçer o zaman genel kalite yükselir.

Öysekent olacak yanlış yazmışım incek bulvarı uzerınde sağda tek yapı ya gelmeden.

k0900
11-05-2007, 23:29
teşekkürler
1990 ların başından beri iyi bildigim bir yer hem arsalar küçük hemde site havasından uzak tam yerleşimi yıllar istiyor
bende ilgilenenlere çok enterasan bir kooperatif önerecem 140 dönüm arsaya 108 villa göl ve orman manzaralı TED kolejine 800 mt gölsite yapı koop 10 gündür arkadaşlarla gezip inceliyoruz ve dün 1 arkadaşımız hisse devraldı yılsonu oturulabilecek reklam yok kendiniz görün fiyatlarda çok makul

PIERCE
12-05-2007, 01:58
dediğiniz yere bakayım bir. bilgi amaçlı olarak.
öysekentin özelliği elektrik hatlarının toprak altından geçmesi. diğerlerinde bu durum yok. fakat ben o koop. i fazla beğenmiyorum tek yapı yanında sönük kalmakta. saygılar.

k0900
12-05-2007, 23:05
dediğiniz yere bakayım bir. bilgi amaçlı olarak.
öysekentin özelliği elektrik hatlarının toprak altından geçmesi. diğerlerinde bu durum yok. fakat ben o koop. i fazla beğenmiyorum tek yapı yanında sönük kalmakta. saygılar.

bahsettigim yerle bunlar kıyaslanamaz .1992 TEK te 3 arkadaş yer aldık ,hala proje tamamlanmadı , o kadar boş arsa varkı hiç kimse oturduğu yerin yanında arkasıda önünde inşaat yapılsın istemez. geçen sene başında iyi fiyatlarla satıp kurtulduk.
bahsettiğim yeri gezin çok beğeneceksiniz ,örnek daire buğün tamamlanmış
selamlar

alibaba55
17-05-2007, 19:47
Bana lütfen 1616 ve 1617 parsel icin bilgi verecek varmi.simdiden tesekkürler.
Ankara-Cankaya-Karatasköyünde

uhter
18-05-2007, 15:51
çankaya karataş cevindere mevkiinde 163 nolu parselde arsamız var.ne yapmamızı önerirsiniz ayrıca bu kadar sene bekledik,bekelemeye devam mı edelim beklersek de ne kadar daha bekleriz şimdiden teşekkür ederim.ayrıca devamlı bizi arayarak arsamızı istiyorlar.

sandokan
19-05-2007, 18:16
Sn fevabey bizim babamizdan kalan Yakupaptal-Kavakderesinde parsel 333 de 650 metrekare bir yerimiz var degeri hakkinda hic bir bilgimiz yok eger bilgi verebilirseniz memnun oluruz.saygilarimizla

tahmet
21-05-2007, 16:12
merhaba, saydığınız yer değil ama gölbaşı koparan 475 parsel için bir düşünceniz varmı acaba? saygılar.

Abdulkadir MALK
11-10-2007, 10:55
Yakupabdal 1134 ve 724 parselde m2 fiyatları hakkında bilginiz varmıdır.

toprakbaba
11-10-2007, 17:21
Yakupabdal 1134 ve 724 parselde m2 fiyatları hakkında bilginiz varmıdır.

yakubabdal 1134 parsel'in değeri m2 olarak 33-35ytl,724 parsel ise 17-18 ytl fiyat aralığında eder.

avantaj
13-10-2007, 18:46
merhaba arkadaşlar ben bu siteye 1-2 sene önce bir girmitim. ozamanlar bomboştu ama şimdi bakıyorumda emlakçıların rant sitesi olmuş. arsa alacak arkadaşlarauyurulur arsa en karlı yatırım aracıdır ama bilginiz yoksa mutlaka uzman birinden yardım almanız gerekir. çünki sadece çıkar menfaat uğruna sizleri istimlak olacak bir yere bile yönlendirebilirler.Ve bütün yatırımınız bütün emeğiniz boşa gidebilir. burada okuduklarımın içinde en uzman görüş TOPRAKBABA . Emeğine ve eline sağlık toprakbaba.
NOT: Bu arada sen kimsinki arsa konusunda çokmu bilgilisin diye kendi içinden düşünenlere cevap. ben sadece arsa konusunda faliyet gösteren bir arsa ofisinin sahibiyim. isim vermeyim çünki amacım reklam değil doğru bilgi. herkese iyi bayramlar.

atabayrak
13-10-2007, 19:09
Hekese çok yardımcı oluyorsunuz.Öncelikle deneyimlerinizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler.Yakupabdal 1296 nın fiyatı ve geleceği hakkında ki düşüncelerinizi merak ediyorum.Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Saygılarımla.....

toprakbaba
13-10-2007, 19:09
merhaba arkadaşlar ben bu siteye 1-2 sene önce bir girmitim. ozamanlar bomboştu ama şimdi bakıyorumda emlakçıların rant sitesi olmuş. arsa alacak arkadaşlarauyurulur arsa en karlı yatırım aracıdır ama bilginiz yoksa mutlaka uzman birinden yardım almanız gerekir. çünki sadece çıkar menfaat uğruna sizleri istimlak olacak bir yere bile yönlendirebilirler.Ve bütün yatırımınız bütün emeğiniz boşa gidebilir. burada okuduklarımın içinde en uzman görüş TOPRAKBABA . Emeğine ve eline sağlık toprakbaba.
NOT: Bu arada sen kimsinki arsa konusunda çokmu bilgilisin diye kendi içinden düşünenlere cevap. ben sadece arsa konusunda faliyet gösteren bir arsa ofisinin sahibiyim. isim vermeyim çünki amacım reklam değil doğru bilgi. herkese iyi bayramlar.
Bu güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.Ayrıca bayramınız kutlu olsun

toprakbaba
13-10-2007, 19:16
Hekese çok yardımcı oluyorsunuz.Öncelikle deneyimlerinizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler.Yakupabdal 1296 nın fiyatı ve geleceği hakkında ki düşüncelerinizi merak ediyorum.Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Saygılarımla.....

Ben teşekkür ederim eğer yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana.Öncelikle şunu söyleyeyim yakupabdal hakkında bilgim var ama mühye karataş kadar yoğun değil,1296 parsel civanpınarı mevkiinde köyün içine ve bağderesi mevkiine yakın eğim problemi olmayan Yakupabdal bölgesinin en güzel arsalarından biri.M2 fiyatına gelince 36-38 ytl ye alabilirseniz iyi bir alım yapmış olursunuz.iyi günler dileğiyle.

atabayrak
13-10-2007, 19:22
Cevabınız için çok teşekkür ederim.Yakupabdal bölgesi ile ilgili imar öngörünüzü öğrene bilirmiyim?

toprakbaba
13-10-2007, 19:29
Cevabınız için çok teşekkür ederim.Yakupabdal bölgesi ile ilgili imar öngörünüzü öğrene bilirmiyim?

Ankara Büyük Şehir Belediyesinin faliyet raporunu inceleyecek olursanız 2009 ,2010, 2011 yılında toplam 150 tiriliyon bütçe ayırdığı karataş-yakupabdal-yaylabağ projesini görürsünüz civanpınarı mevkii bu projenin sınırları içerisinde yer alıyor.

atabayrak
13-10-2007, 20:05
Faaliyet raporundaki tarihler biraz hayal gibi geliyor.Umarım bu tarihlere uyarlar.Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.Ayrıca bayramınızı kutluyorum.
İnşallah herumudeden umuduna kavuşur.

toprakbaba
13-10-2007, 20:55
Faaliyet raporundaki tarihler biraz hayal gibi geliyor.Umarım bu tarihlere uyarlar.Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.Ayrıca bayramınızı kutluyorum.
İnşallah herumudeden umuduna kavuşur.

Bence faliyet raporunda bu projenin adının geçmesi bile bu bölge için olumlu,ilk kıvılcımlar olarak kabuledebiliriz.ben teşekkür ederim Sizinde bayramınız kutlu olsun.

hgokalp
10-11-2007, 10:02
Toprakbaba, tarafsız yorumların hakkında ve bilgi paylaştıkça güzeldir yaklaşımın için şahsım adına teşekkür eder, iyi günler dilerim.

toprakbaba
10-11-2007, 22:23
Toprakbaba, tarafsız yorumların hakkında ve bilgi paylaştıkça güzeldir yaklaşımın için şahsım adına teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Bu güzel yorumlarızdan dolayı ben teşekkür ederim,yatırımcı arkadaşlarımı bilgi sahibi yapabiliyorsam ne mutlu bana.

serpan
12-11-2007, 12:08
Yakupabdal 917 Parsel Şuan İçin 10YTL Eder Gibi

sayin yakupabdal karatas guney dolay ve kuzey dolay bolgelerinde arsa fiatlari ne kadar birde buralar kensel donusum icerisindemi ne kadar zamanda iyi bir gelecek vaat eder saygilarimla

emlaksan
26-11-2007, 10:07
Mühye 895 - 896 Parsellerde henüz onaylanmış 1 proje mevcut değildir..
Bu projelerin başlangıcı sayılan 902 Parselin inşaat/ev teslim sözleşmeleri imzalanmış olmasına rağmen henüz hareket görülmemiştir..
Bu yönden bakarsak, 895 ve 896 parseller üzerinde erken spekilasyon başlamış, nitekim süratle m2/ 120 YTL'ye çıkmış ancak şu sıra m2/ 80 YTL seviyesine düşüşler görülmüştür..
Yatırımına kısa süreli bakmayıp, hedefi daire olan yatırımcı için zarar söz konusu olmayacaktır..
Ancak düşünün, 120 YTL den almıştınız ve acil 1 ihtiyacınız oldu ve yine şimdi şu an paraya ihtiyacınız var..
Satmak istiyorsunuz..
Zararınız söz konusudur..
Bu istikametten değerlendiriniz.
Sonuç olarak anılan parselleri - bir dönem daha - çok kısa vadede primer yatırım olarak görmemek gerekir diye düşünüyorum.
Yine fiyatlar belli bir zaman içinde yükselecektir, bunuda eklemek lazım.
Bununla birlikte ;
Bu parsellerden daire sahibi olmak isteyenler;
Her 1 daire için en az 500 m2 yer almalıdır. 100 m2 - 200 m2 yeri olana da daire alma fırsatı verilecektir ancak borçlanması kaçınılmaz olacaktır..

Saygılarımla

Emlaksan

emlaksan
26-12-2007, 07:30
Güncelleme;

Mühye 895 ve 896 fiyatları günlük iniş-çıkış yapmaktadır.

Dün 88 ytl seviyesinden satış vardı

25-12-2007

emlaksan
26-12-2007, 07:34
Çankaya Karataş içinde (merkezde) yapı yasağı olmayan bölgede, ev yapılabilecek elektrik - su bağlantısı yapılabilir vaziyette, 500 m2 hisse, uygun fiyattan mevcuttur.
İlgilenenlerin bilgisine..
emlaksan@hotmail.com

jijoy
16-06-2008, 21:37
Arkadaşlar sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkur ederım. zamanında babam bır gazetenın cekılısı sonrasında ankara çankaya 3. bölge ve kıbrıs köyünde 250 metre kare bır arsa kazanmıs. 2240 parsel olarak gecıyor. sanırım nato yolu gıbı bır ıbarede var. su an ıcın bolgenın ısımlerı aynımı degılmı o konuda bıle suphelerım var cunku 1978 yılında alınan bır arsa. bu bolge konusunda bılgısı olan az veya cok yardım ederse cok ama cok sevınırım. bolgenın sit alanı ılan edılecegı veya edılmek ıstendıgı gıbı bazı duyumlarda aldım ama ne kadar dogru bılemıyorum. yardımlarınız ıcın tesekkurler.....

camsoy
21-06-2008, 01:07
Arkadaşlar sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkur ederım. zamanında babam bır gazetenın cekılısı sonrasında ankara çankaya 3. bölge ve kıbrıs köyünde 250 metre kare bır arsa kazanmıs. 2240 parsel olarak gecıyor. sanırım nato yolu gıbı bır ıbarede var. su an ıcın bolgenın ısımlerı aynımı degılmı o konuda bıle suphelerım var cunku 1978 yılında alınan bır arsa. bu bolge konusunda bılgısı olan az veya cok yardım ederse cok ama cok sevınırım. bolgenın sit alanı ılan edılecegı veya edılmek ıstendıgı gıbı bazı duyumlarda aldım ama ne kadar dogru bılemıyorum. yardımlarınız ıcın tesekkurler.....

Sn. jijoy

Büyük ihtimalle babanızın kazandığı arsa Karataş'tan ziraa vakti zamanında çoğu gazete o bölgeden vermiş arsaları. Asmalı, Ömerli, Karapınar, Solak, Dolaykuzey, Dolaygüney mevkilerinden bulmaca arsaları adı altında çeşitli metrajlarda dağıtılmış. Fakat sizin bahsettiğiniz 2240 parsel bilgim dahilinde Karataş ta bulunmuyor. Kıbrıs köyünün zannedersem. Kıbrısın paftasıda bende yok. Fakat o bölgeden sürekli alım yapan bir arkadaşım var. Ona bahsederim.

Karataşın parsel numarasınıda bulursanız yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılar...

arcan@aacyatirim.com

jijoy
22-06-2008, 19:12
Sayın A.Arcan Çamsoy

Vermiş olduğunuz bilgiler için ne kadar tesekkur etsem azdır. sızın yazınızda vermıs oldugunuz bılgıler harıcınde hıcbır bılgım yoktu. tapuda cankaya 3. bolge kıbrıs koyu yazıyor. pafta yazmıyor ancak parsel numarası 2240 parsel olarak gecıyor. yakın bır zamanda ınsallah gelıp bır bakmak ıstıyorum. mamak beledıyesının sıtesınde bazı kentsel donusum projelerı dıkkatımı cektı. kıbrıs koyundekı 2240 parselın ne tarafa dustugunu bılmedıgım ıcın acaba dedım bu projelerden bazıları arsanın yakınlarında bulunabılırmı. verdıgım bılgılerle bunları bılmek zor farkındayım ama tapunun uzerınde olanlar yukarıda verdıgım bılgıler kadar olmakta malesef. sanırım bunun ıcın bırebır gelıp gormekte fayda olacak.

tekrar ılgı ve alakanız ıcın cok tesekkur ederım.

ıyı calısmalar.....

camsoy
22-06-2008, 22:46
Sayın A.Arcan Çamsoy

Vermiş olduğunuz bilgiler için ne kadar tesekkur etsem azdır. sızın yazınızda vermıs oldugunuz bılgıler harıcınde hıcbır bılgım yoktu. tapuda cankaya 3. bolge kıbrıs koyu yazıyor. pafta yazmıyor ancak parsel numarası 2240 parsel olarak gecıyor. yakın bır zamanda ınsallah gelıp bır bakmak ıstıyorum. mamak beledıyesının sıtesınde bazı kentsel donusum projelerı dıkkatımı cektı. kıbrıs koyundekı 2240 parselın ne tarafa dustugunu bılmedıgım ıcın acaba dedım bu projelerden bazıları arsanın yakınlarında bulunabılırmı. verdıgım bılgılerle bunları bılmek zor farkındayım ama tapunun uzerınde olanlar yukarıda verdıgım bılgıler kadar olmakta malesef. sanırım bunun ıcın bırebır gelıp gormekte fayda olacak.

ıyı calısmalar.....

Sn. jijoy, teşekkür ederim. Yardımcı olabildimse ne mutlu. Her zaman...

Mamak belediyesi mübalaa yapmaksızın Türkiyede en büyük ve verimli çapta kentsel dönüşüm projesi uygulayan bir belediyedir. Hatta geçenlerde Başkan Gazi Şahin, Cumhurbaşkanımız tarafından kentsel dönüşüm projelerinde yaptığı çalışmalardan dolayı ödüllendirildi. Bundan 2 yıl önce m2sini 2YTL den aldığımız Kıbrıs ve Bayındır köyü arsaları bugün 7-8 YTl civarında. Aynı şekilde Kutludüğünde de m2 si 3 YTL den arsa bulmak zor.

Konunun biz ilgilendiren boyutu ise şu; Bulmaca arsası adı altında Kıbrıs Köyünden de arsa dağıtılmış sadece Karataş ve Yakupabdaldan değil. Ama artık Kıbrıs köyü Mamak belediyesine bağlı. Sizin elinizdeki belgeden eskiden Çankaya'ya bağlı olduğu anlaşılıyor. Çankayaya bağlı olması her zaman için avantaj ama Kıbrıs köyünden imar geçen bölgeler oldu, haliyle fiatlarıda arttı. Ben 2240 parseli yarın araştırır size fiatı hakkında ayrıntılı bilgi veririm.

Sağlıcakla kalınız.

arcan@aacyatirim.com

Emin SELİMOĞLU
23-06-2008, 08:23
merhabalar. 902 Güneypark projesinin yüklenici firmalarından Genç İnşaat işçileri ve ofis olarak kullanım maksadıyla iki büyük bir tanede küçük konteynırı araziye yerleştirmiş durumdadır. Şahsi kanaatim bu işin bu sefer Temmuz ayında başlayacağıdır. Ayrıca ASKİ elipleri de araziyi köstebekler gibi delik deşik ettiler. Çalışmalar pazar günleri dahil son sürat devam etmektedir. Görmek isteyen gidip görebilir. alım yapmayı düşünenler acele etsin , sonra demedi demeyin :):) muhabbetle kalın...

emlaksan
23-06-2008, 14:42
Önemli Bilgi;
Büyükşehir Belediyesi Emlak İstimlak Daire Başkanlığında ve ayrıca Kentsel Dönüşüm Projeleri ile ilgili teknik bilgilere sahip birimin yetkilisiyle yaptığımız yüz yüze görüşmede,
Melih Gökçek'in Ses Tv'deki açıklamaları yönünde resmi kararlar alınmadığını öğrendik.
İlgilenenlerin bilgisine sunarım.
Selamlar,
Serhan

jijoy
23-06-2008, 20:46
Sayın A.Arcan Çamsoy

Burada benim gibi birçok insana verdiğiniz bilgilerle , işinizi ne kadar ciddi ve saygıdeğer bir şekilde yaptığınız ortada. İlginiz ve alakanız sanırım benim gibi birçok arkadaşımızıda şaşırtmıştır. 2240 parsel hakkında bilgiyi yakın bir sürede vericeğinizi yazmışşınız. Şimdiden teşekkürlerini sunarım.

İyi çalışmalar.

camsoy
24-06-2008, 01:01
Sayın A.Arcan Çamsoy

Burada benim gibi birçok insana verdiğiniz bilgilerle , işinizi ne kadar ciddi ve saygıdeğer bir şekilde yaptığınız ortada. İlginiz ve alakanız sanırım benim gibi birçok arkadaşımızıda şaşırtmıştır. 2240 parsel hakkında bilgiyi yakın bir sürede vericeğinizi yazmışşınız. Şimdiden teşekkürlerini sunarım.

İyi çalışmalar.

Sevgili Jijoy

Olumlu görüş ve içtenliğiniz için teşekkür ederim. Çok naziksiniz. Bilgi paylaştıkça çoğalır ve anlamlaşır ve işe yarar. Açıkcasını söylemek gerekirse ben bundan 30 yıl önce Kıbrıs köyünün Çankaya’ya bağlı olduğunu bilmiyordum. Ben de sizden öğrendim. Her şeyi ben biliyorum diyen maalesef ‘kaybedendir’

Ankarada vakti zamanının çok önemli bir büyüğü ‘Öğrenmenin yaşı yok, her gün yeni şeyler öğrenmeye muktediriz. Buna bende dahilim ’ derdi. Ve bu sözü söylediğinde tam 75yaşındaydı. Çok doğru demiş......

Sağlıcakla kalınız

arcan@aacyatirim.com

camsoy
24-06-2008, 16:23
Sayın A.Arcan Çamsoy

ıyı calısmalar.....

Sayın jijoy

2240 parseli araştırttım. Maalesef Yakupabdal kadar değerlenmemiş. Yakupabdal'da bulmaca arsası adı altında verilen arsalardan m2 si 60 YTL ye kadar ulaşan yerler var. Benim Kıbrıs'tan tek umudum imarın çıkması yönünde idi. Ama daha imar çıkmamış ve de Doğukent projesine uzakmış 2240 parsel. En son satış işlemi Mayıs 2008 de m2 si 5.5 YTL ye olmuş. Demekki +/- 5YTL bandında seyrediyor 2240 parsel.

Saygılarımla...

arcan@aacyatirim.com

metebey
13-07-2008, 17:19
bu bahsi geçen yerlerden bi yol olmaz. batıya doğrugidin batıya

memocan
13-07-2008, 20:19
Forumda bÖlgelerİ gaza veren lerİn yanisira batiya gİdİn dİyenlerde var.
Global grup İle beledİyenİn adamlari kapiŞiyor forumlarda.
Bazi forum Üyelerİnİn buralarda bu gruplar adina yazi yazdiklari Çok oluyor

bulentt
16-06-2009, 09:54
herkese selam,

karataş köyü sorguncuk ta

1.bölge
he: 19
m2: 1350

tarlam var satmamız doğru olurmu ?
satacak olsam ederi nedir ?

bana bilgi verebilirmisiniz ?

ilginize şimdiden teşekkür ederim.

emlaksan
16-06-2009, 10:17
Forumda bÖlgelerİ gaza veren lerİn yanisira batiya gİdİn dİyenlerde var.
Global grup İle beledİyenİn adamlari kapiŞiyor forumlarda.
Bazi forum Üyelerİnİn buralarda bu gruplar adina yazi yazdiklari Çok oluyor

Sayın Memocan;
Bahsi geçen gruplar ve adamlar kimlerdir? Sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.
Selamlar.

.

emlaksan
16-06-2009, 10:19
herkese selam,

karataş köyü sorguncuk ta

1.bölge
he: 19
m2: 1350

tarlam var satmamız doğru olurmu ?
satacak olsam ederi nedir ?

bana bilgi verebilirmisiniz ?

ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Sayın Bulentt;
Açıkçası ben satmanızdan yana değilim. Gerçek ederini bu dönemde bulmayacaktır. Parsel numara bilgisini girerseniz etraflı değerlendirip, yardımcı olmaya çalışalım.
Selamlar,
Serhan

.

bulentt
16-06-2009, 11:13
129 parsel numarası

emlaksan
16-06-2009, 17:13
129 parsel numarası

Sayın Bulentt;
Size ait parsel bilgisini Karataş 229 olarak ele alıp değerlendirmeyi doğru parsel numarasına göre yapacağım. Bilginiz olsun. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar,
Serhan

.

emlaksan
17-06-2009, 11:48
Sayın Bulentt;
Karataş 229 parselin toplam büyüklüğü 191.350 m2 olup yaklaşık 850 hissedarı bulunmaktadır. Güzel lokasyonludur. Kriz öncesinde hareketli tabir edeceğimiz parseller arasındaydı. O zaman gerçekleşen satışların istatistiklerine baktığımda 45-50 Lira seviyelerini gördüm. Bugün için ~35-40 Lira/m2 seviyelerinden alıcı bulacağını sanıyorum. Tabii bu benim tahminimdir. Gayrimenkul satış için piyasaya çıktığında + yada - olmak üzere hisseye gelen talep reel olarak parselin değerini belirleyecektir.
Sağlık ve bol kazançlar.
Selamlar,
Serhan

.

bulentt
17-06-2009, 12:46
Serhan bey,

ilginize gerçekten çok teşekkür ederim.

gerektiğinde size ulaşacağım.

saygılarımla,

Bülent

emlaksan
18-06-2009, 21:03
Serhan bey,

ilginize gerçekten çok teşekkür ederim.

gerektiğinde size ulaşacağım.

saygılarımla,

Bülent

Sayın Bulentt;
Rica ederim.
Selamlar,
Serhan

.

serpan
19-06-2009, 01:24
bu bahsi geçen yerlerden bi yol olmaz. batıya doğrugidin batıya

sn metebey neden boyle dediniz bildiginiz bir seyler varsa somut olarak ortaya koyun yoksa gariban insanlarin hayal ve idealleriyle oynamayin yazik olur buralara yatirim yapip da coluguna cocuguna bir ev kalabilirmi diye hayal edenlerin umutlarini kirmayin rica ediyorum sizlerden yazik yukunu zaten tutmuslara yardimci oluyorsunuz boyle yapmakla cunku ankaranin 4 tarafi doldu buralar hic caresi yok degerlenecek gokcek istesede istemesede lutfen bildiklerinizi yazmanizi bekliyorum:super:

emlaksan
20-06-2009, 09:57
sn metebey neden boyle dediniz bildiginiz bir seyler varsa somut olarak ortaya koyun yoksa gariban insanlarin hayal ve idealleriyle oynamayin yazik olur buralara yatirim yapip da coluguna cocuguna bir ev kalabilirmi diye hayal edenlerin umutlarini kirmayin rica ediyorum sizlerden yazik yukunu zaten tutmuslara yardimci oluyorsunuz boyle yapmakla cunku ankaranin 4 tarafi doldu buralar hic caresi yok degerlenecek gokcek istesede istemesede lutfen bildiklerinizi yazmanizi bekliyorum:super:

Merhaba,
Tüm dünya şehirlerinde - istisnalar hariç olmak üzere - batı koridorları diğer yönlere göre çok daha hızlı gelişim göstermektedir. İstatistik nettir. Bunu yadırgamamak gerekir. Bu gerçeğin varlığı Çankayanın ilerlemesine mani değildir elbet. Bu noktada Çankaya sorunu bir çok nedene dayalıdır ve bunlar iyi anlaşılamamıştır. Dostlarımız konu hakkındaki görüşlerini paylaşırsa, belli bir süreç içerisinde meselenin layıkıyla anlaşılmasında mesafe alınacaktır. Herkesin katkılarını rica ediyoruz. Sağlık ve bol kazançlar.
Selamlar,
Serhan

.

camsoy
22-06-2009, 22:31
Merhaba,
Tüm dünya şehirlerinde - istisnalar hariç olmak üzere - batı koridorları diğer yönlere göre çok daha hızlı gelişim göstermektedir. İstatistik nettir. Bunu yadırgamamak gerekir. Bu gerçeğin varlığı Çankayanın ilerlemesine mani değildir elbet. Bu noktada Çankaya sorunu bir çok nedene dayalıdır ve bunlar iyi anlaşılamamıştır. Dostlarımız konu hakkındaki görüşlerini paylaşırsa, belli bir süreç içerisinde meselenin layıkıyla anlaşılmasında mesafe alınacaktır. Herkesin katkılarını rica ediyoruz. Sağlık ve bol kazançlar.
Selamlar,
Serhan

.

Herkese merhaba,

Batı hattının diğer hatlara nazaran daha hızlı gelişmesini Türkiye şartları açısından baktığımızda ben 'Göç' e bağlıyorum. Düşünün, batı'dan doğu ya şu ana kadar göç olmuş mu? Genel olarak bakacak olursak istisnalar hariç olmamış. Göç hep doğudan batıya olacak şekilde cereyan etmiş.

Şöyle düşünüyorum: Ankarayı merkez olarak düşünün, Doğusunda neresi var: Mamak, Kayaş, Altındağ üçgeni. İlk göç buraya olmuş. Ondan sonra daha içeri bölgelere doğru girilmiş.

Yıllar önce, 1568 de başlayan ve 1917 ye kadar devam eden Osmanlı-Rus harblerinde ailemiz ozamanlar Osmanlı'ya bağlı olan Gürcistanda imiş. Fakat savaştan ötürü göç etmişler diğer bir çok Aile gibi, önce Artvin'e sonra Samsuna en sonunda Tokat'a. Batı şeridini izlemişler. Bugün orta karadenizdeki bir çok aile Gürcü göçmenidir.

İstisnalarda mevcut, misal Sincan: Sincan civar köylerden en fazla göçü alan merkezdir. Ayaş Sincan'a göre batıda, Kazan'da Sincan 'a göre kuzeyd e olmasına rağmen Sincan' a göç vermişlerdir. Nedeni ise: Sincandaki mevcut imkanların daha fazla olması sebebi iledir.

Hal böyle iken Eskişehir yolunun bundan 20 yıl önceki halini çoğu Ankaralı arkadaşımız bilir. Niye Çayyolu dendiğini biliriz biz Ümitköy'e. Defalarca kez piknik yapmışızdır o bölgede. Yada Ankara'ya geldiğimizi Ümitköydeki Radar'dan anlardık eskiden 10 km uzaktan şu an ise yanından bile gözükmeyen Top'tan, radar'dan.

Esk. yolunun gelişim ivmesi diğer bölgelere göre kesinlikle daha fazla olmuştur. Bu arada diğer bölgelerde gelişme olmadığını yok sayamayız. Gelişme olmuştur fakat Eskişehir yolunun getirisi daha fazla olmuştur. Ve benim şahsi kanaatimde daha fazla da olacaktır ileride.

emlaksan
24-06-2009, 12:54
Bilgi;
Çankaya Karataş 10 nolu parselde 150 m2 hisse satılıktır. Fiyat çok uygundur. Forum dostlarımızdan birine aittir ve gazeteden yıllar evvel alınmış hissedir. İhtiyaçtan satılıktır. İlgilenenleri sahibiyle irtibatlayacağım. Sağlık ve bol kazançlar.
Selamlar,
Serhan

.

emlaksan
04-07-2009, 10:44
Çankaya Yakupabdal imar planına dahil olan bir parselde (parsel ana yola cepheli) satılık hisse mevcuttur. Sahibi yurt dışında yaşamaktadır. Parselin konumu ve uygun fiyatı sebebiyle tavsiye edebiliyorum. Düşünenler benimle irtibat kurabilirler.
Selamlar,
Serhan

.

emlaksan
04-07-2009, 13:32
Ek bilgi;
Yukarıda bahsi geçen parseldeki hissenin büyüklüğü 1400 m2 dir.. Belirtmeyi unutmuşum.
Selamlar.
Serhan

.

Darendeli
04-07-2009, 21:28
Ek bilgi;
Yukarıda bahsi geçen parseldeki hissenin büyüklüğü 1400 m2 dir.. Belirtmeyi unutmuşum.
Selamlar.
Serhan

.

sayin emlaksan bahsi gecen hissenin parsel ve ada nr?nedir birde mümkünse istenen rakam nedir? slmlar

balaban
04-07-2009, 22:34
İstanbul'daki kentsel dönüşüm projelerinin diğer adı anladığım kadarıyla Rantsal dönüşüm projeleri.

Proje uygulaması, İstanbul'un merkezindeki dairenizi elinizden alarak İstanbuL'da dağ başında sizlere bir daire vererek sizi borçlandırmak şeklinde gelişiyor.

Deprem var sebebiyle, İstanbul merkezdeki arsa payınız yok sayılarak size verdiği yeni dairenin arsa payı var kabul ediliyor.

Nasıl ama

emlaksan
05-07-2009, 01:17
sayin emlaksan bahsi gecen hissenin parsel ve ada nr?nedir birde mümkünse istenen rakam nedir? slmlar

Sayın Darendeli;
İmar çalışması yeni olduğundan henüz ada-parsel şeklinde ifade edemiyoruz. Uygulama esnasında parselasyon gerçekleşince numaralar belli olacak. İstenen rakam 70 bin liradır. Bu kadastro parseli merkezde ve yola cephelidir. Sağlık ve bol kazançlar.
Selamlar,
Serhan

.

serpan
07-07-2009, 23:46
İstanbul'daki kentsel dönüşüm projelerinin diğer adı anladığım kadarıyla Rantsal dönüşüm projeleri.

Proje uygulaması, İstanbul'un merkezindeki dairenizi elinizden alarak İstanbuL'da dağ başında sizlere bir daire vererek sizi borçlandırmak şeklinde gelişiyor.

Deprem var sebebiyle, İstanbul merkezdeki arsa payınız yok sayılarak size verdiği yeni dairenin arsa payı var kabul ediliyor.

Nasıl ama

sn balaban bu dunyanin her yerinde boyle oluyor buyuk balik kucuk baligi yutar artik politika mafyalarin elinde helede bizim memleketimizde cumhuriyet tarihinde hic bir tane tabani halki dusunen adam gelmediki ATATURK den baska belediyeler zaten partilerin bankasi senin benim arsami peskes cekip veya gasp edip kendilerine rant saglamak amaclari ......siz adamlar ama allah belalarini verir bir gun onlarin belasini beklemekten baska caremiz yok sanki bakin size bir fikra anlatiyim adamin birinin karisini cami hocasi her gun hallediyormus bunuda oglu gormus gitmis babasina soylemis baba demis imam anami halladiyo buna bir care bul babasi demis birak oglum allah onun belasini verir demis cocugun bu cok zoruna gitmis bakmis imam aynen devam ediyo anasini halletmeye bir care dusunup hemen bir kalip sabun alip minarenin serefesine cikmis bir guzel her tarafini sabunlamis ve oturup imamin ezan okumasini beklemis imam gelmis allahu ekber demeye firsat bulmadan kayip tepesinin ustune minareden assagiya cakilmis hemen cocuk babasina kosmus mujdeyi vermeye baba baba hani imam varya babasi demis eeee minareden dustu oldu demis babasi demedimmi oglum allah buyuk onun belasini verir ogluda dayanamamis vallaha baba eger ben o isi allaha biraksaydim daha cok anami ......ikerdi demis :yes:

knidos
21-07-2009, 18:42
sn feyabey,karataş 517 parsel ile 1237 parselde tek tapu yerlerim var.buraların m2 fiyatları nedir?yerleri iyi midir?yardımınıza teşekkürler.

knidos
21-07-2009, 18:48
sn emlaksan karataş 517 ve 1237 parsellerin m2 değeri nedir?yerleri,konumları iyi midir?beklediğimize değecek mi sizce?(1990 yılından beri)

birisi
23-07-2009, 16:12
arkadaşlar bilgi edinme güneypark ile ilgili yine bir soru ve bir cevap sadece forum okurlarıyla paylaşmak amacı ile yayınlıyorum . Not: almak-satmak için kullanmayalım lütfen
Sayın:

İlgi: 20.07.2009 Tarihli ve 324050 Numaralı 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu Çerçevesindeki Başvurunuz.

İlgi Başvurunuz konusu nedeniyle EMLAK İSTİMLAK Birimine iletilmiş olup, söz konusu birimin gerekli incelemesi sonucunda vermiş olduğu cevap aşağıda belirtilmiştir.

PROJE KAPSAMINDA M.S.B İLE SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR.TÜM FİRMALAR İNŞAATLARA BAŞLAMA AŞAMASINA GELMİŞTİR.YER TESLİMİ VE RUHSAT VERME İŞLEMLERİ YAPILDIKTAN SONRA İNŞAATLARIN EN KISA SÜREDE BAŞLANMASI BEKLENMEKTEDİR.

Bilgi edinmenizi ve gereğini rica ederim.

Saygılarımla,

BELKİDE RUHSAT ALMAYAN FİRMALARI İPTAL EDİP YENİDEN İHALE EDİLEBİLİRLER AMA HANGİ ZAMAN YİNE BELLİ DEĞİLDİR. ARKADAŞLAR AMA UMUT GARİBANIN EKMEĞİDİR.

emlaksan
24-07-2009, 13:46
Sayın Birisi;
Melih Gökçek, Mühye toplantısında, 902 sorulduğunda, gerekirse ihalenin iptali ve süratle tekrar ihaleye çıkılabileceği yönünde -şartlı- ifade kullanmıştı. Ve söz konusu şartı sanırım yüklenicilerin, işi daha uzun süreye yaymaları haline bağlamak istemişti.
Selamlar,
Serhan

.

yamac06
25-07-2009, 15:52
selam arkadaslar sanirim benim soracagim soru devamli sorulan sorulardan birisi.. ben su anda tarla olan 10-15 sene sonra ise degerlenebilecek sekilde arsa ariyorum .. bu konuda bilgi ve öngüleri olan varsa cevaplarini bekliyor ve simdiden tesekkür ediyorum..

camsoy
25-07-2009, 18:59
selam arkadaslar sanirim benim soracagim soru devamli sorulan sorulardan birisi.. ben su anda tarla olan 10-15 sene sonra ise degerlenebilecek sekilde arsa ariyorum .. bu konuda bilgi ve öngüleri olan varsa cevaplarini bekliyor ve simdiden tesekkür ediyorum..

Merhaba,

Ankara mücavir alanı sınırları içerisinde olan, irili-ufaklı, her bütçeye göre çok sayıda alternatif mevcut. Nacizane tavsiyem merkez batı aksında, Temelli'ye kadar olan arsaları araştırmanız yönünde olacaktır...

İyi çalışmalar dilerim....

fatoş
06-08-2009, 23:35
merhabalar ben 3 sene önce 7 bin liraya çankaya karataştan 463 parselden 150 metrekare bahçe statüsünde yer aldım.tanıdık vasıtası ile aldığım için hiç araştırmadım yerinide bilmiyorum.galiba şimdi bile o kadar etmiyor.beni 463 parsellerin ne kadar ettiği ve yerinin nasıl olduğu ile ilgili bilgilendirirseniz çok sevinirim.

ymkes
26-10-2011, 14:38
arkadaşlar koparan da imar çalışmaları ve kentsel dönüşüm projeleri var mı bilgisi olan varsa paylaşırsa sewinirim

dr.denemours
11-01-2012, 16:48
Arkadaşlar ilgili başlık sanırım burası, şu sayfada gördüm ilgimi çekti:

http://www.skyscraperlife.com/ankara/69006-ankara-next-level-office-building-137m-33fl-u-c.html#post3577323

http://img835.imageshack.us/img835/2371/nextlevelo3.jpg

Armada'nın karşısındaki bu projeden (Next Level projesi) şu ana kadar hiç fiyat (rezidans kısmı için) alan oldu mu acaba? İlgili şirketin websitesini de buldum ama inşaat firmaları doğrudan projenin %80'i, %90'ı satıldı yalanlarıyla başladıkları için artık hiçbir projede açıp kendilerine sormuyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

eminavcı45
23-02-2012, 20:47
mühye köyü 510 parselde 1000 ve 500 metrekare arsamız var fiyatı ve son durumu hakkında bilgisi olan varmı. iyi günler