Sayfa 1/927 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 7413 madde; 1 - 8 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş.

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    artık burada....
    Gönderi
    20,317

Esas IZMDC - İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş.

Yeni baslik ile devam..
    ..//
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Esas

hadi hayırlı olsun eskiye nerden ulaşabilşriz bu arada

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    EDİRNE eski osmanlı başkenti
    Gönderi
    1,774

Esas

http://img811.imageshack.us/img811/3905/izmdcmacd.jpg

son 2 gündür hissenin satış yemesi macd ı aşağıya çevirdi...
    Teknik analiz çoğunluğun ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışan bir istatistik bilimidir...

Esas

Neden kimse yoki...bu hisseyi imkb 50 hisselerinin teknik analizlerine bakarken daha doğrusu öğrenmeye çalışırken farkettim. çok az bilgimle hissenin teknik olarak çok iyi durumda olduğunu gördüm. bence şuan yükseliş trendi devam etmekte macd kafayı kaldırdı cuma günü drenç kırıldı 3-5 seans için de yukarlara çıkacağını düşünüyorum...hele cuma günü şu oluşan çanak beni çok etkiledi. sonra forumu okudum akdarılan gelişmeler:

*DEMİR ÇELİK, 30 MİLYON AVRO TUTARINDA ORTA PROFİL HADDEHANESİ YATIRIMINA BAŞLAYACAK-KAP

*Financial Times'ın dünya genelinde 16 çelik uzmanının katılımı ile yaptığı ankete göre, çelik fiyatlarının 2011 yılında yüzde 66 artması bekleniyor. " - TURKISH YATIRIM
    *demır celık sektorune enerjı destegı gelıyor cok olumlu
    *hukumet, demır celık sektorunde enerjı malıyetlerının dusurulmesı ve dolayısıyla ıthalatın azaltılması ıcın calısma
    baslatıyor. Buna gore, yuzde 30 ucuz olan gece tarıfesının hafta sonuna yayılması da gundemde.
    *2011-2012 döneminde emtiaya yönelişle birlikte demir çelik sektöründe hareketlilik olması bekleniyor

sizler uzun zamandır takip ediyorsunuz bu hisseyi bende trenin daha uzun bir yolunun olduğunu düşünerek pazartesi izlemede olup aranızsa katılmayı düşünüyorum

YTD
    Son düzenleme : foyes; 26-03-2011 saat: 19:57.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by foyes Yazıyı Oku
    Neden kimse yoki...bu hisseyi imkb 50 hisselerinin teknik analizlerine bakarken daha doğrusu öğrenmeye çalışırken farkettim. çok az bilgimle hissenin teknik olarak çok iyi durumda olduğunu gördüm. bence şuan yükseliş trendi devam etmekte macd kafayı kaldırdı cuma günü drenç kırıldı 3-5 seans için de yukarlara çıkacağını düşünüyorum...hele cuma günü şu oluşan çanak beni çok etkiledi. sonra forumu okudum akdarılan gelişmeler:

*DEMİR ÇELİK, 30 MİLYON AVRO TUTARINDA ORTA PROFİL HADDEHANESİ YATIRIMINA BAŞLAYACAK-KAP

*Financial Times'ın dünya genelinde 16 çelik uzmanının katılımı ile yaptığı ankete göre, çelik fiyatlarının 2011 yılında yüzde 66 artması bekleniyor. " - TURKISH YATIRIM
    *hukumet, demır celık sektorunde enerjı malıyetlerının dusurulmesı ve dolayısıyla ıthalatın azaltılması ıcın calısma
    baslatıyor. Buna gore, yuzde 30 ucuz olan gece tarıfesının hafta sonuna yayılması da gundemde.
    *2011-2012 döneminde emtiaya yönelişle birlikte demir çelik sektöründe hareketlilik olması bekleniyor

sizler uzun zamandır takip ediyorsunuz bu hisseyi bende trenin daha uzun bir yolunun olduğunu düşünerek pazartesi izlemede olup aranızsa katılmayı düşünüyorum

YTD
    O zaman hoşgeldin aramıza kardeş Ben de senin gibi kimsenin olmamasından yakınıyordum fakat bir gün bir abimiz şöyle söyledi "İşler iyi giderken forumda pek hareket olmaması çok daha iyidir" Tekrardan hoşgeldin

Esas

hoşbulduk daywatcher sizin maliyet aşşağılardamı

Duhul
    Sep 2010
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    507

Esas

arkadaşlar 2011 demir çelik yılı belli oldu artık tüm finans sitelerinde metal ile ilgili olumlu yorumlar var.
    devamlı yükselişte bir kağıt olduğunu farkettim günlük aylık ve yıllık yükselişi gayet olumlu.
    bende hafta içi uygun fiyattan aranıza girmeyi düşünüyorum. saygılar....

Esas

Originally Posted by foyes

YTD
    ustadım;
    adamlar turkıyede 52 dıs tıcaret sermaye sırketınden bırı oluyor...
    yenı yapılandırlma calısmalrı son surat devam edıyor....
    urun cesıtlemesı,kapsıte yogunlugu v.s....
    %75'ıne sahıp oldugu izdemır enerjı elektrık uretım a.s. yatırıma basladıgı anda
    (daha ıncekı sırket haberlerınden takıp edebılırsınız) kendı pıyasa degerıyle bırlıkte
    2 mılyar dolarlık bır sermaye sırketı-holdıng konumuna gelecek dıye tahmın edıyorum..
    enrjı haberı ekrana duser dusmez fıyat en az su ankı rakamın 3 mıslı olur beklentısı ıcındeyım...
    6 aylık grafıgıne baktıgımızda burda cıddı bır kurgu,teknık ve olusumun oldugunu goruyorum...
    son 3 aydır da ekran onumde acık hem yabancı hem yerlı yatırımcı tarafından cıddı bır talep gordugune ınanıyorum...
    dolar bazında son 7 yıllık dırenclerını kırdı....
    fıyat ereglı ıle aynı sevıyeye geldı,
    zamanında ereglının 5,5 mıslı fıyatları da gormus olan senet cıddı ataklar yapmaya aday gorunuyor....
    yolun basında oldugumuza ınanıyorummm
    yatırım tavsıyesı degıldır....

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •