Sayfa 1/381 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 4561 madde; 1 - 12 arası.

Konu: cukel,kepez neler oluyor.

Unhappy cukel,kepez neler oluyor.

Nerde kaldi cikacak kanun? ne kadar sallarsa hukumet icin 0 kadar iyi
    Barajlar para basiyor Devlet acigini kapatiyor.
    Simdiye kadar 2 milyar rahat kazandi,daha evvel Uzan cektirdi sira
    simdi ise AKP iktidari ne farki var. Uzan daha insafliydi.
    Birde mahkeme asamasi var onlarda kücük yatirimciyi pek düsündülerini
    sanmiyorum.magdur arkadaslar buradan haberleselim,
    selamlar

Esas

bende 1 lot çukurova 400 hisse de kepez var.
    İki hafta önce bu konuyla alakalı Abdüllatif Şener'in bir açıklamasını okumuştum
    tatmin edici hiçbir şey söylemedi.belirsizlik bir müddet daha devam edecek gibi
    Beklemekten başka yapacak bir şey yok.

Question cukel kepez

10.08.2005 itibariyle Yavuz SEMERCİ Vatan gazetesinsde yazı dizisine baslıyor cukel kepez ky haklarını ele alıcak...tsk mesajı gonderelim..yoksa bu hukumet hic bir sey cozmeyecek barajlar para basıyor...

4. Esas

destek mesajlarıyla sesimizi duyuralım. hükümetin alınteri kazancımla yatırım yaptığım hisselerimi gasp etmesini protesto ediyorum!

Angry Çukel, Kepez

Bu iki şirket Tayyip Erdoğan hükümetinin ayıp ıdır. Resmen 12000 yatırımcının parasına namusuna gasp dır. Küçük yatırımcıyı koruyacaz, kollucaz istikrarlı bir ekonomi naraları atarken göz göre göre binlerce aileye kapkaç cılık yapıp malını gasp etmiştir. Devlet nasıl göz göre göre soygunculuk yapar bilemiyorum.

Esas

Basbakanin bindigi ucakta, bakanlarin bindigi arabalarda, benim cukel ve kepez ortagi
    olarak hakkim varsa, bence var hakkimi helal etmiyorum.
    2,5 yildir benim alin teriyle biriktirdigim parami yiyiyorlar haram olsun!!!

Duhul
    Feb 2005
    Gönderi
    3,506
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by kesek
    Nerde kaldi cikacak kanun? ne kadar sallarsa hukumet icin 0 kadar iyi
    Barajlar para basiyor Devlet acigini kapatiyor.
    Simdiye kadar 2 milyar rahat kazandi,daha evvel Uzan cektirdi sira
    simdi ise AKP iktidari ne farki var. Uzan daha insafliydi.
    Birde mahkeme asamasi var onlarda kücük yatirimciyi pek düsündülerini
    sanmiyorum.magdur arkadaslar buradan haberleselim,
    selamlar
    sn kesek ne 2 milyarı yıllık cirosu 2 milyar dolar bu iki şirketin ve hiç de masrafı yok kendi yandaşlarını da oturt tular başına kasasını bir güzel boşaltıyorlar eger duydugum dogruysa bir yerden okumuştum kendi yakınlarını bu şirketlerin başına oturtmuşlar ve aylık 50 milyar tl maaş verdikleri yazılmıştı tabi bu yazan gazeteciyi de hemen susturdular ve zorunlu olarak izne ayırdılar bu vatansever gazeteciyi bir daha da görmedim yazı yazarken belki de işinden de ettiler adamcagızı bu adamlar tam hırsız ben bunu her fırsatta yazıyorum ve yazmaya da devam edecegim bu çeaş ve kepez şu an dursalardı 20 milyarlar civarı olurdu bunu bilmez mi bu adamlar hiç altın yumurtlayan bu tavuklardan vaz geçerlermi nasıl karınları doyacak sonra ama bu milletin bedduaları da yeter onlara ve öbür dünyada tepelerinin üstünde dururler yatacak yer de bulamazlar allahtan dilegim budur o abdullatif şenerin de kaçıncı açıklaması bu erkek adam sözünde durur ama o durmuyor böyle sıkışınca he deyip sıvışıyo hemen bunu daha önce de defalarca yaptı bu yalancı düzenbaz adamlar sabırlar olsun herkese.
    YALNIZ KURT. kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış.

Esas

ltf herkez Yavuz SEMERCİ ye destek mesajı yollasın desteginden ve dogruları yazdıgından dolayı. ysemerci@gazetevatan

9. Esas

bende duyarlı bir kepezzede olarak teşekkür mesajını sayın yavuz semerci'ye gönderdim

10. Esas

arkadaşlar yazı dizisi ne zaman başlıyor
    yada ne zaman başladı

11. Esas

Batık banka hisselerinde çözüm ümidi

TMSF Başkanı Ertürk, Fon tarafından el konulan bankaların hakim ortaklarının halka açık şirketlerindeki küçük yatırımcıların devralmadan kaynaklanan mağduriyetlerinin önlenmesi için Sermaye Piyasası Kurumu (SPK) ile bir çalışma başlattıklarını bildirdi. Bu şirketlerin işlem tahtalarının kapatılmasını önleyecek yasal bir düzenleme olmaması sebebiyle bu boşluğun doldurulması gerektiğini belirten Ertürk, “Bunun üzerinde 3 kurum da (TMSF, SPK ve İMKB) çalışıyor. El koymalarda küçük yatırımcıların mülkiyet hakları ve temettü hakları korunuyor; ancak hisse işlemlerinde belirsizlik oluyor ve tahtalar kapatılıyor. Gelecekte stratejiler netleşirse tahtalar açılabilir. Hisse işlemleri konusunda SPK ile çalışma başlattık.” dedi.

24.08.2005
    zaman gazetesinin bugünkü ekonomi sayfasından

Red face

CEASZEDELER . KEPEZZEDELERDE MOTOROLA VE NOKIA ILE ORTAK OLABILIRLER BUGUNKI UZAN MANEVRASINDAN SONRA....

Sayfa 1/381 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •